18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:18
Wypadek na autostradzie
Duczki1234 • 2023-05-04, 11:29
As a result of the accident, the 47-year-old driver of the Volkswagen died on the spot. The 36-year-old Lexus driver and her 9-year-old passenger, who at the time of the accident was sitting in the back without a child restraint, the 52-year-old Renault driver and two of his passengers, as well as the 49-year-old Volkswagen passenger, were injured.

Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-05-04, 16:01 1
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Większość powinna pamiętać jeszcze film z Octavią gdzie człowiek za kierownicą zachował więcej trzeźwości umysłu i zrobił unik - uciekł pewnej śmierci.


Pod Gorzowem dwa auta uciekły na pobocze, a ciężarówka bez hamowania rozpłaszczyła sobie kabinę na cysternie stojącej w korku. Był tu filmik z tej akcji.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-05-04, 16:13 7
Dziś do pracy przyjechał taki tłuk. Miał kurwa adres, współrzędne, mapę i opis dojazdu. I tak kretyn zabłądził. Nawet rozmowa telefoniczna nie pomogła. Niestety większość kierowców ciężarówek długodystansowych to tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2023-05-04, 16:48 2
pytolsky napisał/a:

Tirowcy w hierarchii zawodów stoją nawet niżej niż tirówki. Dziwka to się przynajmniej podmyje, a takie "kjerofca" ciągle jebie potem i harnasiem. Ha tfu, podludzie.



Racja, ale to itak wyżej niż twoja stara
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-05-04, 16:53
Szkoda, że nie wpierdolił się w chuja z literką Z na tylnej szybie
Zgłoś
Avatar
argen64 2023-05-04, 17:23
Zawsze w takiej sytuacji, gdy dojeżdżam do korka, włączam awaryjne.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2023-05-04, 17:50
on miał tempomat z deski i gwoździa
Zgłoś
Avatar
turor 2023-05-04, 18:37
Wymówki kierowców ciężarówek:

-to nie moja wina, to ten z naprzeciwka urwał mi lusterko
-to nie ja zbiłem klosz od lampy, ktoś mi to zrobił, jakbym to był ja to bym poczuł
-nie wiem za co dostałem mandat, ale go przyjąłem
- coś w aucie robi: zzyttt, zzyyttt, co mam robić ?
Zgłoś
Avatar
TwistedPsycho 2023-05-04, 19:47
ale ze ten z VW zmarl on the spot? Został uderzony z tylu, czyli jakby został przyspieszony 0-100 w sekundę. zagłówek powinen zrobić robotę. Ale nie wiem jak narządy wewnętrzne sie zachowują wobec takiego przyspieszenia....
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2023-05-04, 19:49 2
Jaka jest przyczyna wjebania? Jeździłem po europie 2lata, To nie jest normalne takie wpierdolenie się w stojące osobówki,

~VeIture napisał/a:

I oni tak jeżdżą. Ma k***a kabinę 2 metry nad ziemią ale i tak wyj***ne jajca na to co się dzieje na drodze bo on przecież k***a tyle kilometrów w życiu zrobił, że nic go nie zaskoczy i on się zna i może sobie telewizor oglądać zamiast na drogę się patrzeć.
Od początku nagrania widać, że stoją samochody. Przez 15 sekund nie patrzył w ogóle na drogę pie**olony morderca.
Ktoś stracił ojca/syna/męża bo j***ny janusz ma wywalone.



Nie znasz tematu nie oceniaj jak jeżdżą, praca kierowcy nie należy do najłatwiejszych, często jedziesz półprzytomny, jak chcesz zdążyć zjechać do domu zobaczyć żonę i dzieciaki. Oczywiście nikt nie kazał zostać mu kierowcą, tak jak w innych zawodach nie miałeś nakazu wybrania takiej profesji.
Zgłoś
Avatar
Lubie_w_dupe 2023-05-04, 20:18 1
~VeIture napisał/a:

I oni tak jeżdżą. Ma kurwa kabinę 2 metry nad ziemią ale i tak wyjebane jajca na to co się dzieje na drodze bo on przecież kurwa tyle kilometrów w życiu zrobił, że nic go nie zaskoczy i on się zna i może sobie telewizor oglądać zamiast na drogę się patrzeć.
Od początku nagrania widać, że stoją samochody. Przez 15 sekund nie patrzył w ogóle na drogę pierdolony morderca.
Ktoś stracił ojca/syna/męża bo jebany janusz ma wywalone.



nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
yaiba 2023-05-04, 21:11 2
Z-etka jest na szybie?
No jest. Wiec wiadomo gdzie to się działo. Nie ma się co rozczulać bo wychodzi na to, ze żaden człowiek nie ucierpiał
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2023-05-04, 22:26
W kacaplandii to normalka przecież.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-05-04, 22:49 3
Pieszczoch25 napisał/a:

praca kierowcy nie należy do najłatwiejszych, często jedziesz półprzytomny, jak chcesz zdążyć zjechać do domu zobaczyć żonę i dzieciaki.


To może trzeba by pomyśleć, że ktoś inny też jedzie do domu zobaczyć żonę i dzieciaki, a ty tępy chuju jadąc półprzytomny rozmiazdzysz go na jezdni bo ci się przysnie.
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2023-05-05, 2:23
babazwozu napisał/a:

To może trzeba by pomyśleć, że ktoś inny też jedzie do domu zobaczyć żonę i dzieciaki, a ty tępy ch*ju jadąc półprzytomny rozmiazdzysz go na jezdni bo ci się przysnie.


To samo mosna powiedzieć każdemu piratowi. A ty jebany debilu sklej pizdę jak nie znasz tematu.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-05-05, 6:01
Pieszczoch25 napisał/a:

praca kierowcy nie należy do najłatwiejszych, często jedziesz półprzytomny



Inteligentny i myślący kierowca, co jest rzadkością w tym zawodzie, bo idą tam tłuki, przygłupy, chamy, prostaki, prymitywy, cwaniaki alimenciarze, ci na których komornik siedzi - czyli lokalna śmietanka z osiedla - zjeżdża bez gonienia do swojej rodziny, niezestresowany i nieprzemęczony.
Zapewne dla takiego debila jak ty, jest to nie do pomyślenia.

Ps. Jak jesteś w trasie to Karynkę sąsiad obraca
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie