18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
X................3 2019-12-09, 20:17 2
Fake, bóg nie istnieje
Zgłoś
Avatar
roman970227 2019-12-09, 20:53
Babka prawie by dołączyła do kierowcy. Jeszcze troche i tez by na zawał padła. Ale z drugiej strony sam nie wiem jak ja bym zareagował.
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2019-12-09, 21:14 1
Byłem kiedyś w identycznej sytuacji. Noc, przede mną potężny dzwon osobowki z ciężarówką. wybiegłem ze swojego auta, ale im byłem bliżej rozbitego wraku, widzialem zakrwawiony zarys postaci to z kazym krokiem miekły mi nogi. W końcu stanalem jak wryty i nie dałem rady udzielić jakiejkolwiek pomocy.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-12-09, 21:14
Ma ktoś nagranie z kamerki ciężarówki z drewnem?
Zgłoś
Avatar
pedaldziwka 2019-12-09, 22:01
tyle dobrego że ten cwel z citroena w cieżarowke wycelował a nie osobówke bo trupów postronnych było by więcej
Zgłoś
Avatar
mianas 2019-12-09, 22:12 3
zerwikaptur napisał/a:

Prosta baba ze wsi ,niecodzienne zdarzenie,trochę grozy itd i odrazu łolaboga ojezusie chrystusie nazarenski z maryi dziewicy zrodzony Niepokalanów poczęty
Z jedne strony mnie takie baby wkurwiaja a z drugiej żal jak człowiek pomyśli ze przeżyła taka życie niczego nieświadoma jak świnia w oborze



gorszej świni od ciebie nie ma debilu.. wyzywasz kobietę o której nic nie wiesz..może spała cipo ..
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-12-09, 22:40 1
Oficjalnie tego sie nie mowi ale sporo takich zdarzen to samobojstwa.
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2019-12-09, 23:03 1
Różnica płci: O Jezu co się stało ? - baba. No co ? Wypadek ... chłop.
Zgłoś
Avatar
MindBodyLightSound 2019-12-10, 12:20 1
Z obserwacji mogę śmiało podzielić ludzie na dwa typy:

1. O jezu, o jezu, o borze, o borze, chryste panie, matko bosko

2. Kurwa, o ja pierdole, ja jebie
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2019-12-10, 12:49
racing napisał/a:

Rozumiem, że poznań to taka kolebka kultury zachodniej , z którą się utożsamiasz? To zajmij się kulturalnym wpierdalaniem pyrów, zamiast się wypowiadać...
Śledziki mają akcent to fakt ale bardziej wzbudza uśmiech a nie ból dupy. Przynajmniej u ludzi z centralnej części kraju jak ja
A w sumie to chciałem napisać, że gość elegancko zabezpieczył drewno i tym samym pewnie sobie życie ocalił...
A co co śmiechu to ostatnio widziałem dwie zmywarki w koszulkach z napisem "poznań stolicą Polski", kurwa śmiechłem jak z czubów z napisem "konstytucja".



Nie zmienia to faktu, że od Konina Azja się zaczyna a wschód naszego kraju to Polska C lub nawet D.
Zgłoś
Avatar
muraaas 2019-12-10, 13:36
Tak jak nie cierpię królów szos to jednak w pierwszym odruchu zajrzał bym do poszkodowanego a nie do sprawcy. Zwłaszcza że tutaj wyraźnie było widać że chłop spokojnie jechał...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-12-10, 20:31
No i co tej głupiej piździe dało wzywanie matki boskiej, boga i ze czterech Jezusów? Nic, kurwa. Kompletnie nic! Ciemny lud.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-12-10, 21:51
Cytat:


Ojezu o jezu o jezu ojezu, kszzzzz kszzzz odbiór wzywam anielski orszak kszz kszzz bez odbioru

Ale wieśniara

to naturalne u ludów niedorozwiniętych cywilizacyjnie
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2019-12-11, 3:03
Wszyscy lecą do tego Citroena, a kierowcy ciężarówki nikt nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
Olencja88 2019-12-12, 12:04
MindBodyLightSound napisał/a:

Z obserwacji mogę śmiało podzielić ludzie na dwa typy:
1. O jezu, o jezu, o borze, o borze, chryste panie, matko bosko
2. Kurwa, o ja pierdole, ja jebie



To samo pomyślałam i już słyszałam w głowie moje "o kurwa ale wyjebał"
Zgłoś