18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
J................k 2019-12-09, 16:52 118
Ojezu o jezu o jezu ojezu, kszzzzz kszzzz odbiór wzywam anielski orszak kszz kszzz bez odbioru
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2019-12-09, 16:57 12
muflonpl napisał/a:

Ojezu o jezu o jezu ojezu, kszzzzz kszzzz odbiór wzywam anielski orszak kszz kszzz bez odbioru



Jaki Ty jesteś tępy to zwyczajnie szkoda słów

Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-09, 17:01 43
dyhayne napisał/a:

Jaki Ty jesteś tępy to zwyczajnie szkoda słów



A czym się różni mój dystans do śmierci od Twojej nieodpartej pokusy do oglądania filmów na sadolu?
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-12-09, 17:38 1
Soczyste pierdolnięcie.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-12-09, 18:29 36
"Co się stało?" No kurwa głupia babo jade razem z tobą w tym samochodzie i wiem tyle co ty to po chuj pytasz co się stalo. No przypierdolił, to się stało!
Niecierpie takich pytań.
Tak jak moja sąsiadka. Sobota, południe, ja kulturalnie myje samochód. Auto całe w pianie, obok wiaderko, ja gąbeczka w ręce a ta się pyta: "myje pan samochód?" Nie kurwa, gram w tenisa!!(mamrotam pod nosem po czym się uśmiecham i grzecznie odpowiadam, tak psze pani, myje samochód)
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2019-12-09, 18:33 24
Prosta baba ze wsi ,niecodzienne zdarzenie,trochę grozy itd i odrazu łolaboga ojezusie chrystusie nazarenski z maryi dziewicy zrodzony Niepokalanów poczęty

Z jedne strony mnie takie baby wkurwiaja a z drugiej żal jak człowiek pomyśli ze przeżyła taka życie niczego nieświadoma jak świnia w oborze
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-12-09, 18:39 7
PieronJasnySzlag napisał/a:

"Co się stało?" No kurwa głupia babo jade razem z tobą w tym samochodzie i wiem tyle co ty to po chuj pytasz co się stalo. No przypierdolił, to się stało!
Niecierpie takich pytań.
Tak jak moja sąsiadka. Sobota, południe, ja kulturalnie myje samochód. Auto całe w pianie, obok wiaderko, ja gąbeczka w ręce a ta się pyta: "myje pan samochód?" Nie kurwa, gram w tenisa!!(mamrotam pod nosem po czym się uśmiecham i grzecznie odpowiadam, tak psze pani, myje samochód)



Wiesz, że za mycie samochodu przed domem dają podobno mandat 500zł?
Zgłoś
Avatar
Abxde 2019-12-09, 18:40 5
Po glosie slychac ze wschod. Twardy elektorat kato-talibow z PiSdu.
Zgłoś
Avatar
xiro 2019-12-09, 18:48 21
tak mi sie skojarzylo
Zgłoś
Avatar
tadek899 2019-12-09, 19:01 5
sracie żarem, panikuje babina bo pewnie pierwszy raz w życiu widzi takiego dzwona, w fotelu przed monitorem każdy twardy.
Zgłoś
Avatar
racing 2019-12-09, 19:08 12
Abxde napisał/a:

Po glosie slychac ze wschod. Twardy elektorat kato-talibow z PiSdu.



Rozumiem, że poznań to taka kolebka kultury zachodniej , z którą się utożsamiasz? To zajmij się kulturalnym wpierdalaniem pyrów, zamiast się wypowiadać...

Śledziki mają akcent to fakt ale bardziej wzbudza uśmiech a nie ból dupy. Przynajmniej u ludzi z centralnej części kraju jak ja

A w sumie to chciałem napisać, że gość elegancko zabezpieczył drewno i tym samym pewnie sobie życie ocalił...
A co co śmiechu to ostatnio widziałem dwie zmywarki w koszulkach z napisem "poznań stolicą Polski", kurwa śmiechłem jak z czubów z napisem "konstytucja".
Zgłoś
Avatar
miniglowa 2019-12-09, 19:11 3
Co za babsko. Do bagażnika ją następnym razem.
Zgłoś
Avatar
J86 2019-12-09, 20:09 1
Ło ło ło jezu buzię widze
Zgłoś
Avatar
godles1992 2019-12-09, 20:12
Kierowca osobówki podobno przed wypadkiem dostał zawału
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie