18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Policjanci bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek około godziny 9.00 na placu manewrowym w Bielsku-Białej przy ulicy Broniewskiego. 56-letnia kursantka potrąciła 38-letniego instruktora. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Kobieta miała prawo jazdy. Zapisała się na dodatkowe lekcje. Do tej pory wykorzystała 17 godzin, doskonalących jazdę pod nadzorem instruktora. W momencie zdarzenia instruktor przebywał poza pojazdem, kontrolując poprawność wykonywanych manewrów. Podczas jazdy, kobieta nagle straciła panowanie nad toyotą. Instruktor próbował ją zatrzymać. Krzyczał, żeby nacisnęła hamulec. Niestety, kierująca najpierw potrąciła 38-latka, a potem uderzyła w filar budynku, przygniatając do niego poszkodowanego. W wyniku wypadku mężczyzna doznał złamania obu nóg, obrażeń wielonarządowych i urazu głowy. W ciężkim stanie trafił do szpitala informuje komisarz Elwira Jurasz oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

hehe i Kobieta tłumaczyła policjantom, że nie wie dlaczego samochód ruszył, a potem że wypadku nie pamięta





Zgłoś
Avatar
kawu1 2010-11-07, 18:37
Lekcje gry w carmageddon live udane :]
Pozdrowienia dla Pani :*
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2010-11-07, 18:38
@blackdahlia a czemu nie uwgledniasz tych mlodych, przyglupich chujow, ktorzy zabijaja cale rodziny jezdzac po pijaku (glownie rocznik '92 i '91). fura od starego, albo zlozone ze szrotu cos ze znaczkiem bmw i popierdala taki szczeniak 160 po polskich drogach. ja nie mam nic przeciwko ich jezdzeniu, poki tylko siebie zabijaja. niektorzy ludzie po prostu nie powinni robic prawka, a juz na pewno nie powinni pozniej z niego korzystac.
Zgłoś
Avatar
idymy 2010-11-07, 18:57 1
@Up

wiesz co Ci powiem! ssij mnie wydech pojęcia młocie nie masz, zobacz statyki sobie ilu ciołków po 30 po pijaku się rozpierdala i zabija innych, świeżo upieczeni kierowcy nie koniecznie są zabójcami.. Ci mądrzejsi mają respekt do pojazdu a jak się zdarzy jakiś głupszy to już każdy pierdoli że młodzi to od razu śmierć, paranoja.
Zgłoś
Avatar
The Master of Tanie Wino 2010-11-07, 19:03
A tak mi się jakoś przypomniało
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-11-07, 20:01
Lata temu w znajomego ośrodku kursantka zniszczyła odkurzacz wjeżdżając w niego i dociskając do ściany budynku.
Zgłoś
Avatar
S................Q 2010-11-07, 20:41 1
515 62 62 26
poco on w ogóle dawał te szare prostokąty jak na pierwszej focie jest numer telefonu?
szkoda ze już mam prawko tez bym się zapisał na naukę przypierdalania w słup nie swoim autem
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-11-07, 23:21
idymy napisał/a:

@Up

wiesz co Ci powiem! ssij mnie wydech pojęcia młocie nie masz, zobacz statyki sobie ilu ciołków po 30 po pijaku się rozpierdala i zabija innych, świeżo upieczeni kierowcy nie koniecznie są zabójcami.. Ci mądrzejsi mają respekt do pojazdu a jak się zdarzy jakiś głupszy to już każdy pierdoli że młodzi to od razu śmierć, paranoja.



odezwał się kierowca... rocznik 92
mało jeździłeś gówno widziałeś, wyjedz sobie w weekend poza miasto to zobaczysz geniuszy kierownicy którzy aż się proszą żeby się rozpieprzyć na drzewie.
Zgłoś
Avatar
Ace Ventura 2010-11-08, 11:14
SzySzeQ napisał/a:

515 62 62 26
poco on w ogóle dawał te szare prostokąty jak na pierwszej focie jest numer telefonu?
szkoda ze już mam prawko tez bym się zapisał na naukę przypierdalania w słup nie swoim autem



Jeśli chodzi ci o mnie, to ja tych zjebanych prostokącików nie dawałem. Tu masz link do źródła lublin.com.pl/artykuly/pokaz/12036/bielsko,biala,wypadek,na,placu,mane...
O a tu kolejna strona i też prostokąty bielsko.slaska.policja.gov.pl/wiadomosci/art3381,wypadek-na-placu-mane...
Więc z pretensjami do cenzorów z komendy głównej, a nie do mnie
Zgłoś