18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2022-04-15, 14:35 7
Ludzie leżą na ziemi a koleś psa goni. Kundel wygrał na loterii
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-04-15, 15:21
Panie! Ktoś Panu nakurwia na pace. Uchodźców Pan wieziesz?
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-04-15, 15:43 3
baronturbina napisał/a:

Ludzie leżą na ziemi a koleś psa goni. Kundel wygrał na loterii



Słusznie robi, bo pieseł już mięso wyczuł!
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-04-15, 16:33 19
coraz gorsi kierowcy w Polsce ... olewanie przepisów musi doprowadzić do kolizji wypadku ... aż ma się ochotę takiemu zapierdolić za zapierdalanie wykurwić mu wszystkie zęby bo przez takich podnoszą mi OC mimo że ja nie mam kolizji od 17 lat,. już chuj mnie trafia mandaty w górę opłaty i urzędowe propagowanie idź na rower lub nie posiadaj pojazdy ... kurwa no zajebal bym im
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-04-15, 16:50 2
Krakus36 napisał/a:

coraz gorsi kierowcy w Polsce ... olewanie przepisów musi doprowadzić do kolizji wypadku ... aż ma się ochotę takiemu zapierdolić za zapierdalanie wykurwić mu wszystkie zęby bo przez takich podnoszą mi OC mimo że ja nie mam kolizji od 17 lat,. już chuj mnie trafia mandaty w górę opłaty i urzędowe propagowanie idź na rower lub nie posiadaj pojazdy ... kurwa no zajebal bym im



Jak się ma sponsora 500+ i pełen wachlarz pomocy z GOPSu to się pierdoli we łbie! Mandaty niczego nie zmienią póki "nauka jazdy" polega na nauce zdania egzaminu!
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2022-04-15, 17:38 1
Ten trójkąt ostrzegawczy to tak na odpierdol... xd
Zgłoś
Avatar
Damian1777 2022-04-15, 17:53 9
Juz wiem po co są przezroczyste drzwi przy ekranach
Zgłoś
Avatar
loptih 2022-04-15, 18:02 5
Jakim to trzeba być jełopem pierdolonym żeby na prostej drodze sie tak rozjebać
Zgłoś
Avatar
aquamen 2022-04-15, 18:27 2
Do tych drzwi przeszklonych to pół wsi się zleciało...
Zgłoś
Avatar
K................k 2022-04-15, 19:19 5
loptih napisał/a:

Jakim to trzeba być jełopem pierdolonym żeby na prostej drodze sie tak rozjebać



Zrobisz 400 tys km po kraju i w sumie nie tylko w Polsce to się przekonasz że nie takie akcje odwalają ludzie .
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-04-15, 19:23 2
kurwa mać tradycyjnie - do miejsca wypadku korek na 125 km, bo każdy musi zwolnić i popatrzeć, najlepiej stanąć wysiąść i zapozować do zdjęcia, a chwilę po - wolna droga
Zgłoś
Avatar
Raflik 2022-04-15, 20:53 1
baronturbina napisał/a:

Ludzie leżą na ziemi a koleś psa goni. Kundel wygrał na loterii



Gdzie ty tam widzisz ludzi na ziemi ??? a widzę tylko laskę, która ubiera sweter bo jej zimno.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-04-15, 23:05
zapierdalac na zderzaku, pedal do podlogi, ciagle to dziki zachod, a pozniej po wakacjach haha frajerzy

od lat uzupelniam sobie i wykonuje sam plyn do spryskiwaczy, jak znajdzie sie idiota to pryskam mu na szyby, i tak nie bedzie szybciej jadac droga krajowa czy gminna gdyz jest taki ruch, nawet nawet jak wyprzedzi mnie to ja tylko bede za nim przez 15km hahaha
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-04-16, 2:02 1
I te tirowskie kurwy, które zwalniają do dwóch kilometrów na godzinę, byleby tylko wszystko nagrać (nigdy nie udzielić pomocy)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów