18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wypadek na trasie.
maciekszprotawa • 2017-09-03, 3:09


Las, kilometry od zabudowań; nie miałem latarki i teraz wiem, że jest mi niezbędna. Wziąłem głęboki oddech, nóż w kieszeń, zamknąłem swoje auto i nastawiłem się że idę ratować....wyciągać po prostu trupa zwłaszcza, że dach pokrywał się z maską od strony kierowcy. W środku nie było nikogo Gacie pełne.
Zgłoś
Avatar
styx38 2017-09-03, 18:52 3
Poszedł pewnie portfel rąbnąć a tu lipa.
Zgłoś
Avatar
Nattsjel 2017-09-03, 20:22 2
J zakładam, że to było prędzej tak: kierowca sie wjebał do rowu, wylazł i stwierdził, że pierdoli, bo prędzej dojdzie do miasta pieszo niż przyjedzie mu ktokolwiek pomóc i se poszedł
Zgłoś
Avatar
SwietyDiabel 2017-09-03, 20:24 10
Noszę nóż przy sobie, dwa razy wyciągałem osoby z auta, pasy trudno się gryzie, lepiej przecina. Harpy robi robotę, pozdro dla kumatych.
Chuj w dupę krytykom, nóż to narzędzie.
Zgłoś
Avatar
S................k 2017-09-03, 21:26 4
Jako żołnierz mam takie zainteresowania, w których użytkowanie noża to norma, nosze też często mały toporek. Wypady do lasu i wszelkie biwaki nie mogą się wygodnie odbyć bez tych narzędzi. Co jest złego w noszeniu tak prostego narzędzia, które może się potencjalnie przydać w wielu sytuacjach?
Zgłoś
Avatar
Strażnik_Miru_Domowego 2017-09-03, 21:52 3
Cytat:

Jako żołnierz mam takie zainteresowania, w których użytkowanie noża to norma, nosze też często mały toporek. Wypady do lasu i wszelkie biwaki nie mogą się wygodnie odbyć bez tych narzędzi. Co jest złego w noszeniu tak prostego narzędzia, które może się potencjalnie przydać w wielu sytuacjach?



Popieram, ale niestety masa ludzi krzywo patrzy na osobę posiadającą nóż, o broni palnej już nie wspomnę.
Wychodzi się z założenia, że w rozbrojonym kraju nie może dojść do przestępstwa z użyciem borni...
A w takim kraju o właśnie takie przestępstwo najłatwiej bo zmobilizowany bandyta taką broń od zaprzyjaźnionego rusznikarza sobie załatwi i w jaki sposób zwykły obywatel miałby się obronić ?

"Jedynym co może zatrzymać złego człowieka z bronią jest dobry człowiek z bronią"
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-09-04, 11:51 2
Nóż w aucie jest niezbędny baranie łby, i to z zasięgu ręki. Co jak pasy się zblokują, a ty noża nie masz? Zostaje patrzenie jaki ci pasażerowie płoną, bo zębami nie przegryziesz.
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-09-04, 14:39
jarl_odyniec napisał/a:



Ty mną gardzisz a ja cie zajebię nożem. 1-0 dla nożowników


Nie przewidziałeś jednego. Wtedy będzie gardził jeszcze bardziej!
Zgłoś
Avatar
d................a 2017-09-04, 15:56 4
Tak, każdy, kto nosi przy sobie nóż od razu nim morduje i krzywdzi.
Każdy, kto ma chuja w spodniach gwałci.
Zgłoś
Avatar
ciepson 2017-09-04, 20:37
@up
Tiaa dokładnie, to niech mnie zamkną za posiadanie różnych form broni białej i dadzą jednocześnie 500+, bo i do tego mam narzędzie.
Witamy w Polsce

@Tarab85
Martwi są niesłowni, więc już by nie gardził.
Zgłoś