18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wypadek na zawodach
Salieri16000 • 2018-12-28, 17:11
Bormio, Włochy - słoweński narciarz Klemen Kosi pod koniec trudnego zjazdu stracił kontrolę i uderzył w siatkę bezpieczeństwa przy prędkości 120-130 km / h.



Stracił przytomność, ale teraz znów reaguje.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-28, 18:45 1
Skosił tę siatkę.
Zgłoś
Avatar
DSStrielok 2018-12-28, 18:48
I jakie szanse na przeżycie? Buty niby nie spadły, ale narty już tak.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2018-12-29, 6:34 5
kto pamięta jak w 90tych latach chop rozdarł nogi?

to to chuj tam
Zgłoś
Avatar
Thesherk 2018-12-29, 13:52 15
@up
Dla przypomnienia
Zgłoś
Avatar
jerryfci 2018-12-29, 20:23
wpadł jak murzyn w siatkę
Zgłoś
Avatar
Yeban 2018-12-29, 20:27 2
DSStrielok napisał/a:

I jakie szanse na przeżycie? Buty niby nie spadły, ale narty już tak.


Nic poważnego mu się nie stało, złamał kość policzkową i nos.
Ładnie wpadł w te siatki, dopóki gwałtownie nie wytracisz prędkości i trzymasz w miarę zwartą sylwetkę to niewiele ci się stanie.
Sam kiedyś zaliczyłem upadek przy ponad 100km/h ale było to na gładkim i twardym stoku co znacząco poprawia sytuację. Przeleciałem jakieś 30m wykonując parę obrotów i tyle, wstałem otrzepałem się i polazłem zbierać narty
Zgłoś
Avatar
waloos 2018-12-30, 0:55
Siatki spełniły swoje zadanie wyśmienicie.
Wyhamowały gościa, ale nie w momencie tak aby mu rozkurwiło wnętrzności. Utrata energii była powolna i stopniowa. Na bank nie było to najprzyjemniejsze uczucie, ale gdy porównać to do wypadku komunikacyjnego przy prędkości 120, to wyszedł niemal bez szwanku.
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2018-12-30, 1:45
Na nartach póki nie zaczniesz robić szpagatów i póki wytracasz prędkość powoli, to nic ci się nie staje, nawet nie będziesz miał otarć bo kask i ubranie zimowe spełni swoje zadanie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-12-30, 14:42
Yeban napisał/a:


Nic poważnego mu się nie stało, złamał kość policzkową i nos.
Ładnie wpadł w te siatki, dopóki gwałtownie nie wytracisz prędkości i trzymasz w miarę zwartą sylwetkę to niewiele ci się stanie.
Sam kiedyś zaliczyłem upadek przy ponad 100km/h ale było to na gładkim i twardym stoku co znacząco poprawia sytuację. Przeleciałem jakieś 30m wykonując parę obrotów i tyle, wstałem otrzepałem się i polazłem zbierać narty


No właśnie, najgorzej jak narty i kijki zostaną kilkadziesiąt metrów wyżej. I leć po nie z powrotem, kurwa!
Zgłoś