18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Niestety nie ma zdjęć, ale z opisu wynika, że mało brakowało a by głowę stracił...

27 letni mieszkaniec Woli Batorskiej doznał obrażeń ciała, gdy w trakcie koszenia trawy kosiarką rotacyjną oderwał się jeden z jej elementów.

Do zdarzenia doszło w dniu wczorajszym tj. 17 sierpnia 2016 roku o godzinie 18:40 w Bańskiej Niżnej. Poszkodowany 27 latek będąc w odwiedzinach u swoich znajomych w trakcie rozmowy z odległości około 30 metrów został uderzony jednym z noży kosy rotacyjnej, który oderwał się w trakcie jej pracy na sąsiednim polu. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Woli Batorskiej doznał złamania kości szczęki oraz przecięcia języka i został przewieziony do szpitala w Nowym Targu.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2016-08-18, 11:50 10
Sąsiad go skosił.
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2016-08-18, 13:15 19
kurwa pamietam jak za dzieciaka wujek mi mowil, ze nie mam podchodzic jak kosi bo noze czasem spierdalaja :/
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-08-18, 17:09 7
siedzisz sobie pijesz kawkę i gadasz a tu ci nagle szczęke urywa
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2016-08-18, 18:36 5
Tak to jest jak buraczana "gazeta" chce błysnąć profesjonalizmem...
W dniu wczorajszym mieszkaniec Woli Batorskiej koło Zakurwic gmina Kupiatycze Kolonia Dolna Mała...
doznał obrażeń, w związku z powyższym w dniu dzisiejszym w Bańskiej Niżnej gmina Piponcz nad Truskawcem powiat Lisie Doły Wielkie zostało wszczęte postępowanie które w dniu jutrzejszym da odpowiedź na pytanie co było przyczyną wypadku.

Ja pierdole.
Ludzie "w dniu wczorajszym, w dniu jutrzejszym, w dniu dzisiejszym" To jest kurwa jebany relikt PRL gdzie milicjanci chcieli błysnąć inteligencją.
Pisze się WCZORAJ, DZISIAJ , JUTRO...
Na siłę przeintelektualizowany tekst o kolejnym wypadku w jakimś Pierdziszewie.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-08-19, 2:44 34
Latoś,roku pańskiego... w Kaczych Dołach, kmieć zdradziecko ugodzon w paszczę został i język postradawszy w ręce opatrzności boskiej oddan został...
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2016-08-19, 20:31 5
Tak to jest, jak się ściąga osłony brezentowe z kosiarek rotacyjnych. Nóż wtedy jest jak nieco wolniejszy pocisk
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-08-19, 22:26
lub nieco szybsza pigmejska dzida
Zgłoś
Avatar
p................2 2016-08-20, 1:38
Nie ma rączek, nie ma ciastek. Nie ma zdjęć, nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-08-20, 2:50
Jakby mu weszło pod, a nie na szczękę to by nie było czego reanimować...
Zgłoś