18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Ronde di Andora wypadek zdazył sie na 6 km wyścigu.





Według portalu Autoklub, samochód uderzył w barierę i został poważnie uszkodzony. Aby wydobyć Kubicę z rozbitego auta, trzeba było rozciąć karoserię. Pilot Jakub Gerber nie odniósł obrażeń. Kubica został przetransportowany helikopterem do szpitala.

Fabia mocno uderzyła w barierę - oes został przerwany. Roberta trzeba było wycinać z rozbitego samochodu. Kubie Gerberowi nic się nie stało. Robert był przytomny i rozmawiał z lekarzami. Nie ma informacji o obrażeniach kierowcy. Kubicę przewieziono do szpitala.

- Jestem OK - poinformował na Facebooku Jakub Gerber, który towarzyszy Robertowi w drodze do szpitala.

Polski kierowca był przytomny.

Dziennik "Savona News" pisze o "kilku złamaniach". Wymienia się kość udową.

Robert Kubica znajduje się w szpitalu Santa Corona w Pietra Ligure.

Grzegorz Możdżyński F1 Racing zamienił kilka słów z ojcem kierowcy. Artur Kubica był mocno zdenerwowany. - Usłyszałem, że paskudnie to wygląda - relacjonował dziennikarz na antenie TVN24. - Jeśli rzeczywiście doszło do złamania, Robert będzie musiał spędził kilka miesięcy na rehabilitacji. Mówię to jako człowiek, który wychodzi z takiego złamania - dodał Możdżyński.

Oby powrot do zdrowia byl tak szybki, ze zdazy wystartowac w najblizszym GP

No i dla przypomnienia.

2007 roku na torze Formuły 1. W barwach BMW Sauber Polak rozbił się na 27. okrążeniu podczas GP Kanady





Oby powrot do zdrowia byl tak szybki, ze zdazy wystartowac w najblizszym GP
Zgłoś
Avatar
uookie 2011-02-07, 18:57 4

tak mi się skojarzyło, po dzisiejszej fali dupowatorów

SoulSeek feed:
[19:19][zydzior...] ksiadz chodzi po koledzien i rozdaje swiete obrazki kubicy
[19:20][zydzior...] gdyby kubica zginal mialby szanse byc pochowany na wawelu
Zgłoś
Avatar
damian240 2011-02-07, 19:00
to jest nasz rodak a wy sobie ku*** beke robicie...

czytając te komentarze mam ochotę każdemu zrobić to samo co i stało sie Kubicy...

na pewno 90% by nie przeżyło a reszta by sie osrała ze strachu...
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-02-07, 19:01 2
Tucuk, ahahaha

jaki odważny! Rodzice tak do Ciebie mówią i się nauczyłeś na pamięć?
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-02-07, 19:21 1
Kozogłowy, ja w gimnazjum mogłem brać "kropki". Tucuk może Ty też weź?
Zgłoś
Avatar
kubunciu 2011-02-07, 21:34 1
WRC okazało się dla Kubicy barierką nie do pokonania.
Zgłoś
Avatar
whitewidow 2011-02-08, 1:02
hmmm...podsumowujac komentarze, polowa ludzi zrobila sobie z tematu pod zarcik, wyscig kto ma lepsze teksty, aby tylko zdobyc piwko...zapewne, ale niestety nie oto chodzilo. Zamiast sie zmartwic mozliwym brakiej Polaka, ktory nas reprezentuje i nawet mu to wychodzi, nikomu niezawinil i niezawadza! to wy korwa bawicie sie jak dzieci w klockami lego. Jak nie masz chodz odrobiny szacunku i zrozumienia to bierz swych korwa koleszkow, lopatke, grabki w lape i zapierdalac do piaskownicy, tam mozecie ewentualne porzucac haslami. A wieczorem spytaj sie rodziców, poczytaj w internecie jak byc dobrym czlowiekiem i odnosic sie jak czlowiek!!! Chyba ze wam to niedane...
Zgłoś
Avatar
ZooL 2011-02-08, 2:09
@up
eeeeee nie wiem jak tu trafiles, moze ci ktos adres wpisal w przegladarke i nie skumales jego znaczenia ale no tego yhm no wiec
wez ty czlowieku wypierdalaj stad na onet albo inne wp.
ten portal jest wlasnie od tego zeby miec beke jak ktos rozpierdoli sobie pol ciala bo chcial sie zabawic.
Zgłoś
Avatar
whitewidow 2011-02-08, 3:03
ZooL napisał/a:

@up
eeeeee nie wiem jak tu trafiles, moze ci ktos adres wpisal w przegladarke i nie skumales jego znaczenia ale no tego yhm no wiec
wez ty czlowieku wypierdalaj stad na onet albo inne wp.
ten portal jest wlasnie od tego zeby miec beke jak ktos rozpierdoli sobie pol ciala bo chcial sie zabawic.


wejdz na harda bedziesz mial beke, jak cie to bawi raczej nie tak cos z twoja i tak pusta glowa.....
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-02-08, 9:47
whitewidow, Posłuchaj się kolegi wyżej i naprawdę nie wchodź tutaj.
To jest sadistic. Nie wrzuta, nie yoemonster, nie komixxy, ani nawet nie youtube.

Pomyliłeś adresy.
Zgłoś
Avatar
LadyBergamoth 2011-02-08, 14:39
whitewidow napisał/a:

hmmm...podsumowujac komentarze, polowa ludzi zrobila sobie z tematu pod zarcik, wyscig kto ma lepsze teksty, aby tylko zdobyc piwko...zapewne, ale niestety nie oto chodzilo. Zamiast sie zmartwic mozliwym brakiej Polaka, ktory nas reprezentuje i nawet mu to wychodzi, nikomu niezawinil i niezawadza! to wy korwa bawicie sie jak dzieci w klockami lego. Jak nie masz chodz odrobiny szacunku i zrozumienia to bierz swych korwa koleszkow, lopatke, grabki w lape i zapierdalac do piaskownicy, tam mozecie ewentualne porzucac haslami. A wieczorem spytaj sie rodziców, poczytaj w internecie jak byc dobrym czlowiekiem i odnosic sie jak czlowiek!!! Chyba ze wam to niedane...



Poproś wieczorem rodziców by nauczyli cię pisać - chyba że to dziedziczne...
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-02-08, 16:12
Ładne pierdolnięcie było, jeszcze tak spenetrowanego auta przez barierkę nie widziałem...
tvn24.pl/-1,1692023,0,1,zobacz--jak-sie-rozbil-kubica,wiadomosc.html

Ale najbardziej wkurwiają mnie media.... Jeszcze wczoraj miał mieć rękę ucinaną w kolanie a dziś tvn24.pl/0,1692014,0,1,porusza-rekami--zjadl-sniadanie--usmiecha-sie,w...

Ktoś jeszcze gdzieś pisał, że udeżył w kościół... Może jeszcze słychać było strzały? Pozatym komenda barierka padła pewnie zbyt późno a sędziowie powinni kazać mu odejść na drugi krąg, ze względu na pogodę... Ciekawe co na to Macierewicz?
Zgłoś
Avatar
R................g 2011-02-08, 16:59 2
LOL




Czy tylko ja to tam widze?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-02-11, 3:14
Okazuje się, że Robert to... kot tvn24.pl/12694,1692335,0,1,robert-jest-jak-kot,wiadomosc.html
Zgłoś
Avatar
hugoboss17 2011-02-12, 15:00
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
irish 2011-02-12, 15:04
przykro mi, ale to nie jest kurwa śmieszne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie