18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wypadek
mateyko44 • 2014-07-11, 20:19
Witam wrzucam film z mojego rodzinego miasta Olsztyn, jeszcze cieplutki. Jak się nie podoba to do pieca A to jest krótki opis z Gazety Olsztyńskiej: Kierowca tira utknął w korku po kolizji na Warszawskiej w Olsztynie. Zamiast cierpliwie poczekać, zdenerwowany zmienił pas i staranował czarnego golfa.

Wściekły kierowca tira staranował golfa. Zobacz film!
Zwykła kolizja na alei Warszawskiej w Olsztynie przerodziła się w przedstawienie pełne drogowej wściekłości. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego systemu ITS.

W czwartek po godzinie 12 na alei Warszawskiej przy skrzyżowaniu z ulicą Dybowskiego doszło do zwyczajnej z pozoru kolizji. Kierowca vw transportera widząc zmieniające się światło gwałtownie zahamował, a w jego tył wjechał vw golf. Zderzenie nie było mocne i nikomu się nic nie stało. Kierowcy wezwali policję.

Świadkiem zdarzenia był kierowca ciągnika siodłowego, który utknął za uszkodzonymi pojazdami. Był upał, a zdenerwowanie kierowcy rosło z każdą sekundą.

Wściekłość kierowcy ciągnika siodłowego sięgnęła zenitu i ruszył z miejsca taranując volkswagena na sąsiednim pasie. Tak przejechał kilka metrów, pchając przed sobą osobowe auto.

Przerażeni pasażerowie staranowanego golfa nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Całość nagrała kamera miejskiego systemu ITS.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, ukarali sprawców kolizji mandatami. Ponadto okazało się, że pokrzywdzony kierowca vw transportera nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC.

źródło:
http://olsztyn.wm.pl/211578,Wsciekly-kierowca-tira-staranowal-golfa-Zobacz-film.html#axzz36sScO6T5

Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2014-07-12, 8:38 1
Te eksperty za dychę, w Stralisie I są chujowe lustra, w których chujowo widać. Dopiero od II Iveco to poprawiło. Więc teoria z martwą strefą jest jak najbardziej realna. Co nie zmienia fakt, że winnym kolizji jest kierowca konia, ale nie przez zdenerwowanie, a zwykłą martwą strefę. Wypadek jak wypadek.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-07-12, 8:52
Olsztyn? O kurwa tutaj to macie tolerancję, cyganów, pedałów w rurkach to codziennie można tam spotkać.
Zgłoś
Avatar
honecker 2014-07-12, 9:44 2
Jaki martwy punkt, na logikę patafiany
patrzy w prawe lusterko i widzi kilka pojazdów zderzak w zderzak. Wszędzie samochody ale akurat z mojej prawej strony zdarzył się cud i mam wolny wyjazd.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2014-07-12, 10:22 2
jaki kurwa martwy punkt, koleś rusza z miejsca wiec predkośc minimalna, każdy kierowca jak czuje albo słyszy że coś sie dzieje z autem to depcze hamulec A NIE PRZEPYCHA INNE AUTO O 10 METRÓW !!!!
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-07-12, 10:41
tirowcy to jednak są pojeby do kwadratu
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2014-07-12, 11:07
Nie dam piwa, bo kolor tekstu jebie po oczach.
Zgłoś
Avatar
kzf 2014-07-12, 15:01 1
No to jedziemy...
PureWhite napisał/a:

Nie martwy punkt, tylko martwy mózg kierowcy ciężarówki. Każdy kierowca powinien przechodzić przez rozmowę z psychiatrą, to jest grupa zawodowa o wyjątkowej odpowiedzialności a prowadzą ciężarówki debile po podstawówkach, bo nic innego nie potrafią niż zmieniać biegi.



Dla Twojej informacji... Ci kierowcy przechodzą jeszcze trudniejsze testy i badania od wysoko postawionych wykrztałciuchów, zajmujących wysokie stanowiska, a potrzebujących badań psychotechnicznych na samochód służbowy. Przynajmniej uczciwie pracują i nie przepijają kasy rodziców na studiach.

solteck napisał/a:

tirowcy to jednak są pojeby do kwadratu


Tak jedziesz po tirowcach? Gdyby nie ich praca to byś żarł gruz, a komputer jedynie byś widział gdzieś na plakacie. W sumie może na lepsze by Ci to wyszło...
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-07-12, 18:18
@GrzesMk4

On na tej ciężarówce ma taki moment obrotowy, że niecała tona więcej do przepchnięcia to jest nic. On mógł nawet nie poczuć, że złapał auto na zderzak. Kilka razy się spotkałem z sytuacją, że ktoś się wciskał przed ciągnik siodłowy a potem został kilkaset metrów przepchnięty.
Zgłoś
Avatar
bartek8809 2014-07-13, 4:45
Mnie też tak kiedys tir przepchnął. Jeszcze mandat dostałem, bo mu drogę zajechałem
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-07-14, 10:19
Jednego złoma mniej
Zgłoś