18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BykoZauruz 2014-06-13, 17:56 3
Dobry film na akcje zapinaj pasy
Zgłoś
Avatar
szkal90 2014-06-13, 18:08 1
Nauczy się chłopak w pasach jeździć. ;]
Zgłoś
Avatar
sorra18 2014-06-13, 18:15
Zasada ograniczonego zaufania baba widzac ze bialy samochod skreca powinna leciutko zmniejszyc predkosc. Brak wyobrazni ze niestety pojebow niebrakuje konczy sie tym ze ludzie gina jadac jak najbardziej prawidlowo. Do tych co juz czuja bol dupy nie uwazam ze to baby winna ale niezapinajac dziecka plus, bezgraniczne zaufanie innym uzytkownikom drogi konczy sie wlasnie kraksa. A lepiej ustapic zwolnic i przynajmniej nie uniesc uszczerbku na zdrowiu takie moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
Osiłek1901 2014-06-13, 18:15
bez pasów sie mu kurwa zachciało jechać... widać, że rusia
Zgłoś
Avatar
Dorth 2014-06-13, 18:27 1
A po kiego uja ta baba jedzie skrajnym lewym skoro jedzie prosto?! Nosz kurwa jak tacy frajerzy za kółkiem mnie denerwują.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-06-13, 18:39
@up
bo kurwa może, jakim cudem jełop z prawego pasa skręca w lewo - to jest pytanie!
Zgłoś
Avatar
Harold 2014-06-13, 18:45 2
O i nawet burżuje mają kierownice z prawej strony pomijając niezapięcie pasów + dziecko na rękach, ciekawi mnie dla czego nie zwolniła widząc że ktoś przed nią skręca w lewo... (mam na myśli biały pojazd) no i oczywiście prędkość, 50km/h to ona nie jechała...
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-06-13, 18:54
Teren zabudowany, przejście dla pieszych a BABA zapierdala lewym pasem ile wlezie i się dziwi, że auto się pogięło. nosz KURWA!!!
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-06-13, 20:11
Baba za kierownicą co za debil ją z kuchni wypuścił
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-06-13, 20:13 1
Samochód zjebany bo kierownicę zamontowali po złej stronie. To pierwszy błąd.
Drugi błąd to to ,że kobitka zapierala lewym pasem, a ruch jest prawostronny.
Trzeci błąd to ,że skręca się z lewego pasu w lewo a samochody tutaj które skręcały stały na środkowym. Chyba ,że dwa pasy były do skrętu w lewo.
Czwarty błąd to ,że dziecko jeździ sobie na kolanach bez fotelika. A babeczka zapierdala mimo ,że widzi już z daleka kierunki samochodów i można wywnioskować ,że będą zaraz skręcały. Odruchowo się powinno zwolnić a nie zapierdalać i liczyć ,że może jednak nie skręcą.
Zgłoś
Avatar
przemo6996 2014-06-14, 0:11
Zero reakcji idę taranem i chooj.

cxvmxfg,,f,fc,f,f,f,v

Nie działa
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2014-06-14, 5:11 1
@Dorth:
Cytat:

A po kiego uja ta baba jedzie skrajnym lewym skoro jedzie prosto?! Nosz kurwa jak tacy frajerzy za kółkiem mnie denerwują.


a może u ruskich wolno lewym?

@Mercury001:
Cytat:

Teren zabudowany, przejście dla pieszych a BABA zapierdala lewym pasem ile wlezie i się dziwi, że auto się pogięło. nosz KURWA!!!


skąd to domniemanie że na całym świecie są takie przepisy jak w Polsce?

@karinawaw:
Cytat:

Drugi błąd to to ,że kobitka zapierala lewym pasem, a ruch jest prawostronny.


a co ma prawo- czy lewostronny ruch do możliwości jazdy lewym pasem? W USA jest ruch prawostronny i można jechać lewym cały czas, kto chce to prawym wyprzedzi. A ruch jest w usa prawostronny. A jak jest u ruskich? Wypowiadasz się to pewnie wiesz.

PS. dobrze tak idiocie bez pasów.
Zgłoś
Avatar
powoluku 2014-06-14, 10:49
W Rosji nie ma obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa w terenie zabudowanym. A kierownica z prawej strony jest dozwolona w województwach które się znajdują niedaleko Japonii. Bez problemu takie auto zarejestrujesz. A kupe osób ma w dupie rejestrację pojazdu i jeździ takimi autami bliżej zachodu.
Zgłoś
Avatar
paczka 2014-06-14, 11:46
Piszcie co chcecie, ale wina jest tamtego. Kto kurwa normalny skręca w lewo w taki sposób? W lewo skręca się z lewego pasa... Zwłaszcza że to trój-pasmówka...
Zgłoś
Avatar
E................2 2014-06-14, 13:02
Rosja, jop twujo moc ;p hahahaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie