18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Tuco 2022-02-15, 2:06 1
35i napisał/a:

Mnie to wcale nie dziwi, przy tych wszystkich zaimportowanych inżynierach.



Widać że albo jesteś nerdem, złomiarzem, albo kierownikiem w maku. Wybitny umysł z usposobieniem na rozwój światopoglądu, przez opuszczenie wygodnego kurwidołka, raczej by takich pierdół nie klepał.

ZgRyZ napisał/a:

po kilku miesiącach niebytu na sadolu, wracam...
... to trzeba być kurwą bez czci i wiary.

Sądząc po składni zdaniowej tego elaboratu, przypuszczam że nabyłeś zrycia psychy czymś mocnjejszym od butaprenu, masz niezdiagnozowane dysfunkcje behawioralne, albo jedno i drugie. W skrócie - chuj wie o co ci chodzi.
Zgłoś
Avatar
vass 2022-02-15, 3:23 3
Większość hut w Niemczech przejęli Hindusi, większość udziałów w przemyśle motoryzacyjnym przejęły Araby, więc jaki niemiecki przemysł, oni tam tylko pracują.
Zgłoś
Avatar
35i 2022-02-15, 4:16 1
Tuco napisał/a:

Wybitny umysł z usposobieniem na rozwój światopoglądu, przez opuszczenie wygodnego kurwidołka, raczej by takich pierdół nie klepał.



Chyba miało wyjść inteligentnie, a wyszło jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2022-02-15, 5:58
Napierdala surówką aż miło a typy sobie piknik zrobili
Zgłoś
Avatar
notak 2022-02-15, 6:46 1
ZgRyZ napisał/a:

nie ma stalowni na świecie, gdzie nie wydarzył się podobny wypadek.
dzięki bogom, tylko w polaczkowie jest porządek... nie mamy stalowni...
po kilku miesiącach niebytu na sadolu, wracam, a tu niespodziewajka. starsze pojeby zniknęły, a pokazał się nowy oblatany po świecie inteligent polacki:

może jednak wróć do niebytu,
jak masz pierdolić

Zgłoś
Avatar
jomjest 2022-02-15, 9:02 4
klubber napisał/a:

Ot gadasz głupoty, w Polsce mamy co najmniej dwie duże stalownie, Huta Katowice i Huta sedzimira ale co ja się tam znam... Btw przepalenie dyszy na wielkim piecu wygląda spektakularnej niż to



Pracowałem przy remoncie pieca w hucie sędzimira kilka lat temu. Dziadostwo i chlew. Przykro się patrzy jak rozjebany został taki zakład. Hindus tylko jeden piec wykorzystuje a reszta niszczeje
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2022-02-15, 10:07 3
jomjest napisał/a:

Pracowałem przy remoncie pieca w hucie sędzimira kilka lat temu. Dziadostwo i chlew. Przykro się patrzy jak rozjebany został taki zakład. Hindus tylko jeden piec wykorzystuje a reszta niszczeje



Chyba już oba wyłączył.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2022-02-15, 11:39 2
ZgRyZ napisał/a:

że wierzy w naszą wygraną w wojence pomiędzy sowietem a boskim usem.
typowe to dla polaczka aby ustawić się z tymi, którzy obiecali: ty się polak nie bój, z nami będzie ci dobrze, może ci damy potem popatrzeć, ale najpierw nastaw swoją dupę. ty się polaczek nie bój....



Kolejny debil co zawojowałby świat polska armia

Czytałem kiedyś wspomnienia niemieckiego żołnierza z września 1939r. Był jednocześnie zszokowany i wkurwiony po jednej bitwie z Polakami.
Bitwa jak bitwa - oddział niemieckiej kawalerii walczył z oddziałem polskiej kawalerii. Jednak po stronie niemieckiej oddział składał sie z 50 czołgów, a po stronie polskiej 300 koni.
Wszystkich ich skosiło parę serii z karabinu maszynowego, Niemcy nawet nie użyli armat.

Dlatego właśnie zszokowany i wkurwiony - bo musieli potem po sobie posprzątać 300 trupów polskich i końskich i czul sie jak po morderstwie, a nie jak po wygranej bitwie.

Pije do tego, ze my MUSIMY z kimś trzymać, baranie. I wole żeby nas dymał Amerykanin po kolacji przy świecach, niż Rusek bez wazeliny w stodole
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2022-02-15, 12:34 2
Chuj im w dupę, jebanym nazistom. Tylko tam pewnie się same bakłażany upiekły.
Zgłoś
Avatar
bardab20 2022-02-15, 12:41
Takafura napisał/a:

Nie żebym się czepiał ale po polskiemu "fabryka stali" to w sumie huta...



fabryka stali, opis bardziej precyzyjny, w Polsce istnieje też huta szkła
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2022-02-15, 13:11 5
Rozjebie napisał/a:

Kolejny debil co zawojowałby świat polska armia
Czytałem kiedyś wspomnienia niemieckiego żołnierza z września 1939r. Był jednocześnie zszokowany i wkurwiony po jednej bitwie z Polakami.
Bitwa jak bitwa - oddział niemieckiej kawalerii walczył z oddziałem polskiej kawalerii. Jednak po stronie niemieckiej oddział składał sie z 50 czołgów, a po stronie polskiej 300 koni.
Wszystkich ich skosiło parę serii z karabinu maszynowego, Niemcy nawet nie użyli armat.
Dlatego właśnie zszokowany i wkurwiony - bo musieli potem po sobie posprzątać 300 trupów polskich i końskich i czul sie jak po morderstwie, a nie jak po wygranej bitwie.
Pije do tego, ze my MUSIMY z kimś trzymać, baranie. I wole żeby nas dymał Amerykanin po kolacji przy świecach, niż Rusek bez wazeliny w stodole



Zmień dealera albo odstaw psychotropy. A jeśli już kolego, chcesz sobie pierdolić, to przynajmniej zdejmij majty. Nigdy w historii IIWŚ nie było szarzy 300 kawalerzystów na czołgi niemieckie. Największe starcie Polskiej kawalerii z wojskami pancernymi, Bitwa pod Krojantami, nie rozpoczęło się od walk z wojskami pancernymi tylko z piechotą, kiedy 250 Polskich kawalerzystów spuściło wpierdol 800 szkopom. Straty polskie 25 zabitych… Nie 300, bo tylu Polaków tam nawet nie było.

Mit o straceńczych szarżach Polaków z lancami i rąbaniem szablami w lufy niemieckich czołgów niestety powielają niedoinformowani ignoranci. Pomaga im w tym dzieło „Lotna” tego żydziny-pedofila Wajdy oraz równie wspaniałe, niemieckie dzieło z 41’ pt. „Kampfgeschwader Lutzow”, gdzie "ułanów" zagrali w Słowaccy kawalerzyści.

A autorowi wpisu daje dobrą radę. Czytaj wspomnienia wermachtowców, czerp wiedze o świecie z Tik-Toka, słuchaj Jarka i Donalda a na pewno poszerzą ci się horyzonty i pogłębi zasób wiedzy…

polskiedzieje.pl/ii-wojna-swiatowa/czy-polska-kawaleria-atakowala-czolgi.html

Rozjebie napisał/a:

Kolejny debil co zawojowałby świat polska armia
Czytałem kiedyś wspomnienia niemieckiego żołnierza z września 1939r. Był jednocześnie zszokowany i wkurwiony po jednej bitwie z Polakami.
Bitwa jak bitwa - oddział niemieckiej kawalerii walczył z oddziałem polskiej kawalerii. Jednak po stronie niemieckiej oddział składał sie z 50 czołgów, a po stronie polskiej 300 koni.
Wszystkich ich skosiło parę serii z karabinu maszynowego, Niemcy nawet nie użyli armat.
Dlatego właśnie zszokowany i wkurwiony - bo musieli potem po sobie posprzątać 300 trupów polskich i końskich i czul sie jak po morderstwie, a nie jak po wygranej bitwie.
Pije do tego, ze my MUSIMY z kimś trzymać, baranie. I wole żeby nas dymał Amerykanin po kolacji przy świecach, niż Rusek bez wazeliny w stodole



Zmień dealera albo odstaw psychotropy. A jeśli już kolego, chcesz sobie pierdolić, to przynajmniej zdejmij majty. Nigdy w historii IIWŚ nie było szarzy 300 kawalerzystów na czołgi niemieckie. Największe starcie Polskiej kawalerii z wojskami pancernymi, Bitwa pod Krojantami, nie rozpoczęło się od walk z wojskami pancernymi tylko z piechotą, kiedy 250 Polskich kawalerzystów spuściło wpierdol 800 szkopom. Straty polskie 25 zabitych… Nie 300, bo tylu Polaków tam nawet nie było.

Mit o straceńczych szarżach Polaków z lancami i rąbaniem szablami w lufy niemieckich czołgów niestety powielają niedoinformowani ignoranci. Pomaga im w tym dzieło „Lotna” tego żydziny-pedofila Wajdy oraz równie wspaniałe, niemieckie dzieło z 41’ pt. „Kampfgeschwader Lutzow”, gdzie "ułanów" zagrali w Słowaccy kawalerzyści.

A autorowi wpisu daje dobrą radę. Czytaj wspomnienia wermachtowców, słuchaj Jarka i Donalda a na pewno poszerzą ci się horyzonty i pogłębi zasób wiedzy…

polskiedzieje.pl/ii-wojna-swiatowa/czy-polska-kawaleria-atakowala-czolgi.html
Zgłoś
Avatar
szwedozaur 2022-02-15, 13:56 3

Rozjebie napisał/a:

Kolejny debil co zawojowałby świat polska armia
Czytałem kiedyś wspomnienia niemieckiego żołnierza z września 1939r. Był jednocześnie zszokowany i wkurwiony po jednej bitwie z Polakami.
Bitwa jak bitwa - oddział niemieckiej kawalerii walczył z oddziałem polskiej kawalerii. Jednak po stronie niemieckiej oddział składał sie z 50 czołgów, a po stronie polskiej 300 koni.
Wszystkich ich skosiło parę serii z karabinu maszynowego, Niemcy nawet nie użyli armat.
Dlatego właśnie zszokowany i wkurwiony - bo musieli potem po sobie posprzątać 300 trupów polskich i końskich i czul sie jak po morderstwie, a nie jak po wygranej bitwie.
Pije do tego, ze my MUSIMY z kimś trzymać, baranie. I wole żeby nas dymał Amerykanin po kolacji przy świecach, niż Rusek bez wazeliny w stodole



To bzdury czytałeś. Nóż mi się w kieszeni otwiera, jak widzę jak ktoś rozpowiada takie treści. Specjalnie dla Ciebie cytat z choćby wiki :
,, Szarże kawalerii polskiej na niemieckie czołgi – mit rozpowszechniony przez niemiecką, nazistowską propagandę[2] oraz powojenną propagandę komunistyczną dotyczący rzekomych ataków polskiej kawalerii na niemieckie czołgi w czasie kampanii wrześniowej. Według historyków we wrześniu 1939 roku nie odbyła się ani jedna szarża kawaleryjska na niemieckie czołgi"
Zgłoś
Avatar
achimos1985 2022-02-15, 15:48
klubber napisał/a:

Ot gadasz głupoty, w Polsce mamy co najmniej dwie duże stalownie, Huta Katowice i Huta sedzimira ale co ja się tam znam... Btw przepalenie dyszy na wielkim piecu wygląda spektakularnej niż to


Huta "Pokój" w Rudzie Śląskiej
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-02-15, 15:56 1
klubber napisał/a:

Ot gadasz głupoty, w Polsce mamy co najmniej dwie duże stalownie, Huta Katowice i Huta sedzimira ale co ja się tam znam... Btw przepalenie dyszy na wielkim piecu wygląda spektakularnej niż to



Niestety ostatni piec został rozebrany w tamtym roku. Tak, nie wygaszony a rozebrany aby nikomu się nie opłacało wznowić produkcji.
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-02-15, 16:10
Takafura napisał/a:

Nie żebym się czepiał ale po polskiemu "fabryka stali" to w sumie huta...



U nas w niemczech to fabryka stali!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie