18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
35i 2020-05-11, 21:05
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jesteś ślepy...
Gdyby jechał na światłach byłby bardziej widoczny..?



Nie. Zwróć uwagę, że ulica w kierunku z którego nadjeżdża motocyklista idzie łukiem w prawo. Natomiast zastanowił mnie Mustang, który na końcu się zatrzymał (uliczny wyścig?).
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-05-11, 21:11
35i napisał/a:

Nie. Zwróć uwagę, że ulica w kierunku z którego nadjeżdża motocyklista idzie łukiem w prawo. Natomiast zastanowił mnie Mustang, który na końcu się zatrzymał (uliczny wyścig?).



Gdyby tam zatrzymał się passat b5fl tdi, to też byś tak pomyślał?


Myślę, że zatrzymał się, bo chciał jakoś pomóc
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-11, 21:17
bakus1233 napisał/a:

Gdyby tam zatrzymał się passat b5fl tdi, to też byś tak pomyślał?

Myślę, że zatrzymał się, bo chciał jakoś pomóc



Jeżeli by zapierdalał za tym motocyklem, to tak.

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-11, 21:37
35i napisał/a:

Nie. Zwróć uwagę, że ulica w kierunku z którego nadjeżdża motocyklista idzie łukiem w prawo...



Łukiem nie łukiem, w chwili, gdy rozpoczyna skręt, motocyklistę widać, fakt, na filmie może niewyraźnie i można przeoczyć, bo jednak film hujowej jakości. Ale w rzeczywistości widać go było wyraźnie, a gdyby motocykl miał włączone światła, to kierownik by może zauważył błysk kątem oka... Tym bardziej wina kierowcy, że motocyklista wcale nie zapierdalał...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-11, 21:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Łukiem nie łukiem, w chwili, gdy rozpoczyna skręt, motocyklistę widać, fakt, na filmie może niewyraźnie i można przeoczyć, bo jednak film hujowej jakości. Ale w rzeczywistości widać go było wyraźnie, a gdyby motocykl miał włączone światła, to kierownik by może zauważył błysk kątem oka... Tym bardziej wina kierowcy, że motocyklista wcale nie zapierdalał...



Przede wszystkim, gdyby motocyklista nie spanikował i jechał swoim pasem nie byłoby zdarzenia. Co do zapierdalania to się z Tobą nie zgadzam. W sumie powtórzyłeś moją wersję.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-11, 21:59
35i napisał/a:

Co do zapierdalania to się z Tobą nie zgadzam....



Nie znamy dopuszczalnej prędkości na tym odcinku. A jeśli na 60 jechał 80, to nie jest zapierdalanie...
Zgłoś
Avatar
yippe_ki_yay 2020-05-11, 23:14
Motocykl był na swoim pasie i z dopuszczalną prędkością na pewno nie jechał, ale już chuj bo takich to było pełno i to dość sporo z auto vs auto.
I tu mnie właśnie zastanawia, co mają w głowach typy, które podczas skrętu zatrzymują się wiele metrów przed przejściem dla pieszych, któremu muszą ustąpić? Przecież mogą podjechać pod samo przejście. Na filmiku typ, nie dość, że nie zdążył nabrać jakiejś większej prędkości to zaczął już zwalniać na środku skrzyżowania.
Zgłoś
Avatar
Dark ninja 2020-05-11, 23:52 3
Ten film to idealny przykład na to dlaczego ubieranie się na motocykl w całości na czarno i jazda bez świateł w dzień to zły pomysł.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-05-12, 11:14
Ruch miejski jest przewidziany dla prędkości 50-60 km/h
Jak ktoś zapierdala szybciej to prosi się o problem.
Jakby jechał wolniej to albo osobówka przy przejechała pas, albo by miała 2-3 sekundy więcej aby ogarnąć że jedzie motor.
Także to motopizda odebrała możliwość reakcji sobie jak i kierowcy osobówki nadmierną prędkością.
Zgłoś
Avatar
CObyNIEbyło 2020-05-16, 19:09
Panowie znowu wina tuska ewidentnie !!! Który znowu będzie prezydentem...
Zgłoś