18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
35i 2020-05-11, 6:12 2
Świeżo upieczona motopizdeczka. Po pierwsze, nie ogarnia maszyny. Po drugie, pewniej jest próbować przejechać za wymuszającym pojazdem. Mało kto wpada na pomysł wrzucenia wstecznego. Po trzecie, po chuj zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2020-05-11, 8:10 18
35i napisał/a:

Świeżo upieczona motopizdeczka. Po pierwsze, nie ogarnia maszyny. Po drugie, pewniej jest próbować przejechać za wymuszającym pojazdem. Mało kto wpada na pomysł wrzucenia wstecznego. Po trzecie, po chuj zapierdalał.



Co ty ćpiesz? Przecież koleś w aucie mu wymusił.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2020-05-11, 8:33 4
Imperator_Jan napisał/a:

Co ty ćpiesz? Przecież koleś w aucie mu wymusił.



Zapierdał. Wina obopólna.
Zgłoś
Avatar
silas78 2020-05-11, 9:30 3
sars_80 napisał/a:

Zapierdał. Wina obopólna.



wina tylko motocyklisty
jakby tak szybko nie jechał, nie byłoby nie tylko żadnego wymuszenia, ale i domniemania wymuszenia
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-11, 10:05
Imperator_Jan napisał/a:

Co ty ćpiesz? Przecież koleś w aucie mu wymusił.



I vice versa. Czytaj ze zrozumieniem. Przeczytaj "po drugie". Ja pierdolę, co za dzban.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2020-05-11, 11:23 2
silas78 napisał/a:

wina tylko motocyklisty
jakby tak szybko nie jechał, nie byłoby nie tylko żadnego wymuszenia, ale i domniemania wymuszenia



Przepraszam bardzo, oddaję głos, mamy eksperta.
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-05-11, 11:57
Imperator_Jan napisał/a:

Co ty ćpiesz? Przecież koleś w aucie mu wymusił.



Widać szare komórki na wymarciu , skocz z wieżowca labo coś, chociaż pożytek na hardzie z ciebie będzie
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2020-05-11, 12:53 1
SPIERDOLIX napisał/a:

Widać szare komórki na wymarciu , skocz z wieżowca labo coś, chociaż pożytek na hardzie z ciebie będzie



Zamiast pisać te spierdolone kocopoły napisz coś konkretnego i mądrego.. o ile cię na coś mądrego stać.

35i napisał/a:

I vice versa. Czytaj ze zrozumieniem. Przeczytaj "po drugie". Ja pierdolę, co za dzban.



Owszem ująłeś to dodając, że w sumie i tak wina kolesia ma motorze bo zapierdala i jest pizda.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-11, 13:53
Imperator_Jan napisał/a:

Zamiast pisać te spierdolone kocopoły napisz coś konkretnego i mądrego.. o ile cię na coś mądrego stać.
Owszem ująłeś to dodając, że w sumie i tak wina kolesia ma motorze bo zapierdala i jest pizda.



Oczywiście, że osobówka wymusiła, natomiast zapierdalanie po mieście również jest wykroczeniem i o sprawie zadecyduje prawdopodobnie sąd (nie wiem jak jest u ruskich). Na kamerce w momencie rozpoczęcia wykonywania manewru nie widać motocykla. Poza tym napisałem, że chuj, a nie pizda. Znowu przekręcasz mój wpis.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-11, 16:54
35i napisał/a:

Na kamerce w momencie rozpoczęcia wykonywania manewru nie widać motocykla.......



Jesteś ślepy...
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-11, 19:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Jesteś ślepy...



Jakbym był ślepy, to bym nie widział filmiku a tym bardziej Twojego wpisu. Tylko trochę niedowidzący. Masz rację motocykl pojawia się tuż przed rozpoczęciem skrętu na tyle, że samochodziarz mógł się zatrzymać. Spojrzał zapewne na przeciwbieżny pas w momencie ruszania, a później pewnie obczajał pieszych na przejściu.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-05-11, 20:33 1
o kurwaaaa;dddddd dopiero po 4 obejrzeniu filmu kapnalem sie ze uderzyl go jadac z przeciwka a nie z tylu
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2020-05-11, 20:38
jak zaczął skręcać ta tej pizdy nawet nie było widać, drugi pas jak minął dopiero widac że leci pizdziak w poslizgu bo próbował hamować
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-11, 20:45
tedwaha napisał/a:

jak zaczął skręcać ta tej pizdy nawet nie było widać, drugi pas jak minął dopiero widac że leci pizdziak w poslizgu bo próbował hamować



Jesteś ślepy...

35i napisał/a:

Masz rację motocykl pojawia się tuż przed rozpoczęciem skrętu na tyle, że samochodziarz mógł się zatrzymać.....



Gdyby jechał na światłach byłby bardziej widoczny..?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie