18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pazuzu 2017-04-14, 13:11 32
Kask to pewnie założyła dla picu skoro od razu jej spadł. pewnie bała się o fryzurę
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-04-14, 13:41 12
No i se pozapierdalała kiblem
Zgłoś
Avatar
mewfrix 2017-04-14, 13:47 21
Juz wiecie dlaczego kobieta nie powinna wychodzic z kuchni
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2017-04-14, 14:12 32
Cytat:

Stanęłą kurwa cipa głupia skuterem tak bardzo będzie zapierdalać



Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia cipa bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2017-04-14, 14:48 2
mam nadzieję, że tępa szmata zostanie warzywem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-14, 14:56 50
@up
Patrząc na filmik to i bez tego wypadku jest warzywem.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-04-14, 15:13
Cytat:

Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia cipa bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil



Rzeczywiście na skrzyżowaniu była szybciej, ale chyba nie o to jej chodziło. Świat nikomu się nie zawalił, ale głupia cipa raczej musiała zmienić plany na wieczór.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2017-04-14, 15:53 10
dr_dex napisał/a:



Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia cipa bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil



Tu nie tylko o to chodziło.
Tez o to, że aby się wcisnąć przekroczyła linię ciągłą.
Nie ma pojęcia o przepisach czym dały wyraz chwilę później.
Ale wiem... na tym portalu przepisy, a szczególnie te dotyczące nie przekraczania lin ciągłych, są dla frajerów.
Zgłoś
Avatar
munio1000 2017-04-14, 16:04
Sonal napisał/a:



Tu nie tylko o to chodziło.
Tez o to, że aby się wcisnąć przekroczyła linię ciągłą.
Nie ma pojęcia o przepisach czym dały wyraz chwilę później.
Ale wiem... na tym portalu przepisy, a szczególnie te dotyczące nie przekraczania lin ciągłych, są dla frajerów.



zabrakło standardowego pojazdu po motopizdeczkach, uderzyć w stół a nożyce się odezwą co też miało miejsce w tym wypadku i zostało prawidłowo skomentowane. piwko
Zgłoś
Avatar
666trololo666 2017-04-14, 16:05 19
"Przecież miałam zielone, o co chodzi??!"
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2017-04-14, 16:09 4
@ up Sonal

Jak będziesz jechał autkiem zwróć uwagę jak autka się zatrzymują jeden z prawej drugi z lewej, trzeci w poprzek bo sie kurwa obudził i on musi zmienić teraz juz pas bo chce skręcić w lewo

Nie rozumiem tego całego szumy o to że ktoś motocyklem podjeżdza pod same światła, przecież każdy może zrobić prawko i śmigac jednośladem
Zgłoś
Avatar
Zielllony 2017-04-14, 16:16
To jest Polska
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-04-14, 16:50 7
Komentator na filmie to kurwa typowy polski janusz, Czereśniak, koneser cebuli oraz gustownego ubioru typu sandały i skarpety. Zero kultury i tylko ból dupy że ktoś śmiał wjechać przed jego śmierdzące TDI.

Co nie zmienia faktu że skuterzyści i wszyscy inny bez uprawnień to duże zagrożenie.
Zgłoś
Avatar
C................t 2017-04-14, 16:53 4
Najbardziej to mnie ten tekst rozjebal w calej tej sytuacji jej przyjebania...Teraz do konca dnia bedzie wracala w mojej glowie i bede psychodelicznie sie smial... Najgorzej to jak podczas szczania dopada taki impuls... Oblewasz kibel dookola razem z podloga...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie