18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
pro_avenger 2020-09-21, 18:38 2
Ślepa autopizda i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-21, 19:02
Tym razem operator Motocykla be winy. Cos nowego!
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-09-21, 19:48 5
StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na pizdorynce.



Ładnie Cie zazdrość zżera.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-09-21, 20:09
Kriski napisał/a:

Ale osobiście poszukałbym czegoś do nagrywania w obie strony



Ja chyba kupiłbym dwie osobne kamerki. Jak czytałem forum o kamerkach - to takie obsługujące dwie miały gorszą jakość itp. trzeba ciągnąć kabel itp niedogodności, mało modeli do wyboru.
A sumie i tak najprawdopodobniej się to w życiu nie przyda.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-21, 20:37 1
mama890 napisał/a:

zazdrościsz, sam pewnie rowerem jeździsz



xXx5226 napisał/a:

Ładnie Cie zazdrość zżera.



Macie rację. Zacznę od początku: motorynka, komar, ogar205, wsk, mz, java350, ale prawdziwego motóru jak tu widzimy jeszcze się nie dorobiłem. Może kiedyś się uda, a do tego czasu popierdalam na wigry3, bo jevę mi ukradli.
Zgłoś
Avatar
sciagaszmajtkidlaruskich 2020-09-21, 21:01 5
StalowyNożyk napisał/a:

Macie rację. Zacznę od początku: motorynka, komar, ogar205, wsk, mz, java350, ale prawdziwego motóru jak tu widzimy jeszcze się nie dorobiłem. Może kiedyś się uda, a to tego czasu popierdalam na wigry3, bo jevę mi ukradli.



nigdy sie nie dorobisz na ankietach online pało
Zgłoś
Avatar
Houseshock 2020-09-21, 23:00
Pralpunkt napisał/a:

Właśnie ktoś poleci coś dobrego do nagrywania?



Viofo 119 v3

Sam zamówiłem z ali za 450zł z całym zestawem, tylko muszę w Polsce kupić karte microsd
Zgłoś
Avatar
CzarneMleko 2020-09-21, 23:14 3
To już sie robi nudne, od początku sadistica wyzywacie motocyklistów pod każdym filmikiem, jeszcze jak on cos odpierdoli to jest jeszcze zabawne ale jak widać ze to nie wina 'motopizdeczki' to te komentarze już sie tak powtarzają ze to głupie jest, zaśmiecacie tylko ten portal.
Tak wiemy nienawidzisz pedałów na "pizdorynkach".
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-22, 0:01
sciagaszmajtkidlaruskich napisał/a:

nigdy sie nie dorobisz na ankietach online pało



To już wolę te ankiety niż twoje zajęcie którym się szczycisz w awatarze. Opierdalanie kutasów po kątach za parę złoty to nie jest powód do dumy.

CzarneMleko napisał/a:

To już sie robi nudne, od początku sadistica wyzywacie motocyklistów pod każdym filmikiem, jeszcze jak on cos odpierdoli to jest jeszcze zabawne ale jak widać ze to nie wina 'motopizdeczki' to te komentarze już sie tak powtarzają ze to głupie jest, zaśmiecacie tylko ten portal.
Tak wiemy nienawidzisz pedałów na "pizdorynkach".



Mnie akurat śmieszy gdy zostanie rozjechana niewinna pizdeczka.
Zgłoś
Avatar
Morfi717 2020-09-22, 11:17 1
miód na moje serce i oczy. mam nadzieje ze motowypierd ma połamany kręgosłup i będzie codziennie budził się z myślami samobójczymi
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2020-09-22, 17:31 1
justincase999 napisał/a:

No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.



Piszac ten post wzbiles sie na wyzyny swojej inteligencji. Ciesz sie, ze chociaz maja ubezpieczenie, bo jak ci chulajnoga przypierdoli we pasata, to KC pozostaje.
Zgłoś
Avatar
sciagaszmajtkidlaruskich 2020-09-22, 20:29
StalowyNożyk napisał/a:

To już wolę te ankiety niż twoje zajęcie którym się szczycisz w awatarze. Opierdalanie kutasów po kątach za parę złoty to nie jest powód do dumy.



śmieszy mnie fakt że swojej dziewczyny nie poznałeś po fotce
Zgłoś
Avatar
giga92 2020-09-22, 22:29
Kraków, Stella Sawickiego
Zgłoś
Avatar
Bandzior020 2020-09-22, 23:00
StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na pizdorynce.



Jebnij się w łeb, tyle Ci powiem

StalowyNożyk napisał/a:

Dobrze tak frajerowi na pizdorynce.



Jebnij się w łeb, tyle Ci powiem

justincase999 napisał/a:

No i co? I to pokazuje, że motocykl nie zapewnia w razie jakiegokolwiek zdarzenia drogowego jakiegokolwiek poziomu bezpieczeństwa. I tu pytanie - był ostatnio wypadek, że babka wyjeżdżała z jakiejś podporządkowanej na osiedlu i wjechał w jej bok motocyklista jadąc jakieś 50km/h, trup na miejscu. Wszystko fajnie, ale nawet jakby jechał maluchem, to by przeżył, a jakby jechał już takim starym Seicento to nic by mu się nie stało. A dziś auta mają mieć strefy zgniotu, absy, ebsy, poduszki, napinacze, itd. o pasach nie wspominam. I teraz kobita będzie odpowiadać za spowodowanie śmierci na drodze. Jak ktoś wsiada na motor to powinien brać na siebie dużą część odpowiedzialności w razie wypadku, bo wsiada na pojazd nie zapewniający żadnego poziomu bezpieczeństwa. Powinni to jakoś rozwiązać w kodeksie drogowym.



Haha ty tak kurwa na serio?!



Idąc twoim tokiem rozumowania to wszyscy piesi tez wychodząc z domu powinni brac na siebie odpowiedzialność w przypadku gdyby ktoś ich przejechał na pasach... Aa huj niech w ogóle auta jezdza na czerwonym świetle i zielonym i żółtym, przecież to nie ich wina jak rozjadą kogoś na pascha, przeciez mogli ubrac sto Kożuchów to moze by przeżyli... I huj jescze niech piesi lepiej OC na siebie wykupują





Dawno wiekszej bzdury nie słyszałem, dobry jesteś...

Zastanawiam sie tylko czy ty w samochodzie to spisz, srasz i żyjesz ze nigdy z niego nie wychodzisz, nigdy nie idziesz pieszo wzdłuż drogi, spacer, rower... Jesteś samochodziarz i huj



Brawo ty
Zgłoś