18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
Avatar
kierownikmasarni 2017-04-30, 15:50
w szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2017-04-30, 15:59 1
rozrząd do wymiany!
Zgłoś
Avatar
lucyfer55 2017-04-30, 16:02 2
Za tydzień na otomoto te auta będą stały jako bezwypadkowe, a na pytanie dlaczego tak tanio odpowie, że ma pilny wyjazd za granice i potrzebuje gotówki.
Zgłoś
Avatar
ShermanHVSS 2017-04-30, 16:49 1
Cztery zera na masce i piąte za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2017-04-30, 16:53 2
Tak się kończy zapierdalanie....

Co do tekstu ze to pewnie synek, może tak, może nie, ale wkurwia mnie takie pierdolenie, że się nie da zarobić dobrej kasy w Polsce, da się tylko trzeba kurwa chcieć i coś umieć A nie tylko siedzieć pod sklepem i płakać jak to jest źle itp
Zgłoś
Avatar
qwertex 2017-04-30, 18:35 1
Audi wróciło do stanu w jakim zostało przywiezione
Zgłoś
Avatar
Szmicer 2017-04-30, 19:54 2
Ale dupa sadoli boli widzę, że chłopak ma lepszy samochód niż oni
Zgłoś
Avatar
FieraSS 2017-04-30, 22:34 2
Jakubbb napisał/a:

ja w wieku 20 lat wyjechałem do niemiec na 3 miechy (na wakacje pomiedzy skonczeniem technikum, a podjęciem studiów, i co? i kurwa było mnie stać na jebnięcie sobie a3 8l za 10 tyś - samemu, po trzech miesiącach.) stać



To słabo, bo ja na autko za 10 koła zarobiłem w Polsce przez 3 miesiące (przerwa między technikum a studiami) i jeszcze cały październik balowałem za resztę hajsu
Zgłoś
Avatar
TooSlow 2017-04-30, 22:36 11
Do tego niemiaszka cwaniaszka - wyjechałeś na 3 miesiące, zarobiłeś na Audi za 10 koła. Czyli miesięcznie 3500 złotych parówo odłożyłeś. Jak znam życie siedziałeś o chlebie i wodzie, byle na A3 nazbierać, co by dupy spod remizy miały mokro w majtach.

Lecimy dalej: 3500 złotych x 12 miesięcy daje circa 40 koła. Taka A5 w dobrej wersji (a to była dobra wersja - wiem, bo w październiku byłem poważnie zainteresowany) to koszt ponad 200 koła. Czyli jebałbyś w tej niemcowni przez 5 lat, o chlebie i wodzie, bez dupczenia (bo przecież laski do kina nie zaprosisz, jak ojro na Audi trzeba zbierać).

Po 5 latach wreszcie kupujesz wymarzone A5. I dalej jesteś gołodupiec, bo na pakiet ubezpieczeń nie starczyło.

Więc nie pierdol jaki to zaradny jesteś.
Zgłoś
Avatar
ress75 2017-04-30, 23:19
Jakubbb - nie karmić pls!
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-05-01, 0:04
Audi - przewaga dzięki głupocie
Zgłoś
Avatar
2137 2017-05-01, 0:35 1
dziaad napisał/a:

23 lata i srałdi A5? z zawodu pewnie syn.



Ale polacki ból dupska
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-05-01, 4:46
@TooSlow Nigdzie nie napisał ile zarabiał, więc swoje obliczenia możesz sobie wsadzić w głęboko gdzieś.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2017-05-01, 12:13
jebie mnie wasza opinia.
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-01, 14:35 2
Ten chłopak z Audi A5 jechał ze swoją siostrą, więc jest bardzo prawdopodobne, że to mógł być samochód rodziców. W komentarzach z linka da się wyczytać, że oni już skręcali pod dom. Zapierdalał ponoć grubo gość z tej A4.

a dla tych którzy piszą, że 23 lata i Audi - co wy się tak pieniacie? Może ogarnia firmę z ojcem i zwyczajnie stać ich na to. Po drugiej strony drogi stoi komis samochodowy. Może to ich komis był? Jeśli tak, to te ichnie Audi też pewnie ściągnięte z Niemiec kilku letnie. Także kilkuset tysięcy za niego nie zapłacili. A nawet jakby? Wziąć dupę do roboty i też sobie zarobić na takie.

Inna sprawa, to śmieszy mnie to postrzeganie luksusu przez pryzmat samochodu. Kurwa u nas to jest już szczyt. Dla mnie auto to jest przedmiot do pokonywania tras, do przemieszczania z punktu A do B. Jeśli robi to dobrze, to choćby miał 10 lat nie będę zmieniać, nawet jakbym miał pieniądze. Zamiast pakować ileś tysięcy w samochód wolałbym kupić drugie mieszkanie i je wynająć. Nie dość, że straty nie ma, to jeszcze potencjalny zarobek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie