18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Wypadek Żużlowy
CrazyChocolate • 2013-05-06, 23:47
"Fatalnie tegoroczny sezon zaczął się dla Charliego Gjedde. Duńczyk w sobotę podczas półfinału IM kraju złamał 4 kręgi szyjne i doznał poważnego wstrząśnienia mózgu. Kontuzja ta prawdopodobnie oznacza dla niego. ok. dwunastu tygodni przerwy w startach".
Zderzenie od 00:28sec.
Zgłoś
Avatar
Fifrucz 2013-05-07, 15:30
"Chyba go zabiłem, chuuuuj tam. Zobaczę co z moim motorem"
Zgłoś
Avatar
Zahir997 2013-05-07, 15:38 7
@FryzjerZG
Masz racje sam bywam na żużlu regularnie i tam nie ma litości zawsze jestem pełen podziwu. W sob oglądałem żużel Nicki Pedersen miał wypadek wstał wystartował ponownie w powtarzanym biegu z zajebistym bólem ręki..W finale zajął 3 miejsce po spotkaniu okazało się ze ścigał się z złamaną ręka..Co pokazuje ze posiadają ducha walki..
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-05-07, 15:42
Ehh... wydaje mi się, że pozostali zawodnicy mają zakaz, czy coś w tym stylu, 'pomagania' innym. Pewnie nie znają się na medycynie tak jak dobrze wyszkolona grupa medyczna, która jest na miejscu. Więc po co ma mu 'pomagać' - jeszcze go bardziej uszkodzi, tym bardziej przy urazie kręgosłupa - jak wie, że za kilka sekund będzie na miejscu wyszkolony ratownik, który wie jak pomóc, a nie jak 'pomóc'.
Zgłoś
Avatar
Duduss 2013-05-07, 16:00
Żużel gówno nie sport - niech sami zapierdalają na własnych nogach ;/ żenada
Zgłoś
Avatar
speedster 2013-05-07, 16:22 5
Duduss napisał/a:

Żużel gówno nie sport - niech sami zapierdalają na własnych nogach ;/ żenada


Gówno to ty masz w pieluszcze.W podstawówce dalej zbieracie karty z piłkarzykami?
Zgłoś
Avatar
Duduss 2013-05-07, 16:28
jak sie można tym jarać ;/ sam zapierdalaj a nie siadasz z piwskiem na trybunach i patrzysz na panów na motorach ahahhaha
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-05-07, 16:44 2
@FryzjerZG no tak przeciez zuzlowcy sa tak zajebiscie twardzi ze od razu wracaja do sportu zaraz po wypadku, to nic ze pilkarze musza uzywac kazdego miesnia i zapierdalac 90 minut a zuzlowiec siedziec i wciskac gaz jedna reka przez 9 minut
Zgłoś
Avatar
Pancy100 2013-05-07, 16:48
Z tego co wiem nawet spawają złamania żużlowe
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-05-07, 17:11 5
@Lisuuu

Jakbyś się przejechał motocyklem żużlowym, oczywiście na pełnej piździe i w ślizgu na wirażach, to gwarantuję ci, że po czterech okrążeniach bolałby cię każdy mięsień.
Zgłoś
Avatar
brisen 2013-05-07, 17:34
ladnie karzel bjerre sie w niego wpierdolil
Zgłoś
Avatar
kanapkasmalec 2013-05-07, 18:01
co za kurwa w bialym kasku, jebana nawet nie spojrzal ze tamten stracil przytomnosc. a odbiegajac od tematu to fajne trybuny z piasku przynajmniej zapelnione...
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-05-07, 18:03
żużlowcy to pizdy w koło jadą jak cioty
Zgłoś
Avatar
Michster 2013-05-07, 18:16 1
Może nie jest śmieszne, przepraszam. Ale polecam związaną z Żużlem nutkę grupy MonstruM. Tak mi się jakoś skojarzyło.



Fifrucz napisał/a:

"Chyba go zabiłem, chuuuuj tam. Zobaczę co z moim motorem"



No tak swoją drogą motocyklem*
"Motor" masz w pralce.
Zgłoś
Avatar
Klakier 2013-05-07, 18:39
Żużel - niszowy sport, który trwa 14-16 minut. Tylko w Polsce taka podnieta na jego punkcie. W innych krajach nawet trybun nie ma a u nas wywalają kasę na takie bezużyteczne stadiony.
Zgłoś
Avatar
przepon 2013-05-07, 19:48 1
Klakier napisał/a:

Żużel - niszowy sport, który trwa 14-16 minut. Tylko w Polsce taka podnieta na jego punkcie. W innych krajach nawet trybun nie ma a u nas wywalają kasę na takie bezużyteczne stadiony.



Ha! Kolega ma absolutną rację. Dobrze, że budujemy ogromne stadiony piłkarskie, bo przecież mamy tak wspaniałą reprezentację do gry w gałę
Jeśli nie masz pojęcia o czym mówisz, to nie zabieraj głosu w tej sprawie. Stadiony żużlowe pustkami nie świecą. Widowisko lepsze. Podejrzewam, że wielu piłkarzy chciałoby zostać żużlowcami, ale wówczas musieliby sobie wyhodować jaja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie