18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
albazsanagycjib 2017-12-09, 19:41 23
Ten filmik pokazuje, że kierowcy ciągników siodłowych i dostawczaków to jacyś genetyczni debile. Nie dość, że się wpierdolą nie wiadomo po co na tory, to jak już się na nich znajdują, to zamiast depnąć i zjechać, to kurwa stoją jak te cioty, tak jakby nie wiem, celowo liczyli na zniszczenie ładunku/naczepy. A tak to po jednopasmówce gotowi zapierdalać ryzykując życiem wszystkich wkoło.
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2017-12-09, 23:41
co jak co ale kilku maszynistom powinni odebrac uprawnienia ..
Zgłoś
Avatar
k................k 2017-12-10, 2:21
co za wykolejeniec
Zgłoś
Avatar
misi93 2017-12-10, 5:18
ten podkład idealnie pasuje . co to za nutka ?
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2017-12-10, 5:44 5
Noemi1998 napisał/a:

co jak co ale kilku maszynistom powinni odebrac uprawnienia ..

Za co? Że nie wyhamowali w ciągu kilku metrów składem ważącym kilka tysięcy ton?
Zgłoś
Avatar
Aikawa 2017-12-10, 11:12 1
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Za co? Że nie wyhamowali w ciągu kilku metrów składem ważącym kilka tysięcy ton?

Tak
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-12-10, 12:39 1
Większość popiera akcję "TiRy na tory".
Zgłoś
Avatar
puxynn 2017-12-10, 14:44
@Tarab85 a to o top chodziło a TIRy na tory.
no to ja jestem ZA
Zgłoś
Avatar
techon 2017-12-10, 17:07
Pojechać do Calais, naładować sobie ciapatych na pakę i zatrzymać się na torach tak, by pociąg rozjebał naczepę
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2017-12-11, 12:25
albazsanagycjib napisał/a:

Ten filmik pokazuje, że kierowcy ciągników siodłowych i dostawczaków to jacyś genetyczni debile. Nie dość, że się wpierdolą nie wiadomo po co na tory, to jak już się na nich znajdują, to zamiast depnąć i zjechać, to kurwa stoją jak te cioty, tak jakby nie wiem, celowo liczyli na zniszczenie ładunku/naczepy. A tak to po jednopasmówce gotowi zapierdalać ryzykując życiem wszystkich wkoło.



Ten filmik pokazuje, że od opuszczenia szlabanów do przejazdu pociągu, jest o wiele za mało czasu. Jakiś debil albo źle to programuje, albo pociągi poruszają się z za dużą prędkością i za szybko docierają do przejazdów... Już nie mówię tu o błędach dróżników.
Zgłoś
Avatar
TrissMerigold 2017-12-11, 13:24 3
tigerqaz napisał/a:



Ten filmik pokazuje, że od opuszczenia szlabanów do przejazdu pociągu, jest o wiele za mało czasu. Jakiś debil albo źle to programuje, albo pociągi poruszają się z za dużą prędkością i za szybko docierają do przejazdów... Już nie mówię tu o błędach dróżników.



Ten komentarz pokazuje, że masz w poważaniu sygnalizację świetlną przed przejazdem kolejowym. Jeśli dla Ciebie opuszczenie szlabanu jest jedynym wyznacznikiem to ja nie chcę Cię nigdy spotkać na drodze.
Zgłoś
Avatar
julek.dud 2017-12-11, 18:42 1
Ja to nie rozumiem czemu jak już jakiś debli wjedzie na przejazd i zamkną się szlabany to stoi i czeka... Rozwalony szlaban to koszt ok. 200-500 zł i nawet rękoma można co niektóre przełamać jak tak bardzo autka szkoda
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2017-12-12, 23:43
TrissMerigold napisał/a:



Ten komentarz pokazuje, że masz w poważaniu sygnalizację świetlną przed przejazdem kolejowym. Jeśli dla Ciebie opuszczenie szlabanu jest jedynym wyznacznikiem to ja nie chcę Cię nigdy spotkać na drodze.



Łoooo żeś się kurwa wymądrzył...
Chodziło mi o odpowiedzialność ludzką, widać muszę napisać jaśniej bo sam się nie domyślasz jak coś czytasz.
Jeśli jeździsz tak samo jak się mądrujesz to widać jesteś typem "szeryfa".
Ja chciałbym spotkać Cię na drodze i to bardzo...
Jestem kierowcą i ratownikiem w psp i nie jeden taki wypadeczek obsługiwałem z nożycami hydraulicznymi.
Potem były dochodzenia, prokurator itp. I na 10 takich wypadków w Polsce jeden jest z winy kierowcy, który spieszy się po śmierć reszta to zwykłe błędy. I śpiący pracownicy kolei.
I dorzucam Ci jedno piwo to sobie wypijesz jak już wysiądziesz ze swojego bolidu, którym zapewne bardo przepisowo jeździsz.
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-12-13, 15:38 1
@up, pracuję na kolei i wiem że na 10 takich wypadków 9 jest z winy pierdolniętych kierowców. Więc skończ pierdolić panie strażaku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie