18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-27, 18:05 6
Czy jakiś sadolowy miłośnik motoseksualizmu może wyjaśnić co tacy goście jak ten próbują osiągnąć paląc gumę w miejscu?
Chodzi o te wibracje, które stymulują ich prostatę czy jakieś inne mistyczne doznania? Może to kompensowanie sobie niemożności startu spod świateł paląc gumę do następnego skrzyżowania z racji konstrukcji ich rumaków?
Zgłoś
Avatar
kranik123 2024-03-27, 18:42 2
Całe szczęście już idzie jego chłopak, żeby pocieszyć tą motopizde
Zgłoś
Avatar
turor 2024-03-27, 20:40 2
Jestem młody, niedołężny ale motor mam potężny
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-27, 20:43 3
Chodzi o sentyment pękniętej gumy jak ich starzy robili...
Zgłoś
Avatar
kuba1986 2024-03-27, 21:56
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-03-27, 23:28
Bul_od_bytu napisał/a:

Czy jakiś sadolowy miłośnik motoseksualizmu może wyjaśnić co tacy goście jak ten próbują osiągnąć paląc gumę w miejscu?
Chodzi o te wibracje, które stymulują ich prostatę czy jakieś inne mistyczne doznania? Może to kompensowanie sobie niemożności startu spod świateł paląc gumę do następnego skrzyżowania z racji konstrukcji ich rumaków?



Doznałem incepcji. Z jednej strony zastawiasz pułapkę nieświadomego publicznego coming-out'u na ewentualnych skrytych motoseksualistów, z drugiej strony zaraz po tym jakże niemoralnym żarcie, podrzucasz kilka całkiem sensownych (tak mi się wydaje) powodów. Czy czyni Cię to motoseksualistą? Czy czasami ja też w jakiś sposób nie zostałem dotknięty motoseksualizmem, w trakcie zastanawiania się czy faktycznie coś w tych wibracjach może być?
W związku z tym nasuwa mi się kolejne pytanie - jak z tym żyć?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-28, 8:33
xv89 napisał/a:

Doznałem incepcji



Tu wyjaśnili to najlepiej :

Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2024-03-28, 18:09 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Czy jakiś sadolowy miłośnik motoseksualizmu może wyjaśnić co tacy goście jak ten próbują osiągnąć paląc gumę w miejscu?
Chodzi o te wibracje, które stymulują ich prostatę czy jakieś inne mistyczne doznania? Może to kompensowanie sobie niemożności startu spod świateł paląc gumę do następnego skrzyżowania z racji konstrukcji ich rumaków?



Prosta sprawa - jeśli ktoś nie potrafi jeździć, to robi z siebie buraka paląc gumę. Jest to też zapewne powiązane z niskim IQ wielbicieli tego typu wieśniackich zachowań. Żeby nie było, sam miałem kilka motocykli i nawet przez myśl by mi nie przeszło, by tak katować ulubioną, kosztowną zabawkę.
Zgłoś