18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Wypierdalaj z drogi
BlackSadolRazor • 2024-10-13, 17:50
Teraz ja jadę.

"Kierowca jadący z dużą prędkością białym audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił dwie osoby jadące na rowerze trójkołowym w Cuautlancingo, Puebla. Do wydarzeń doszło w sobotni poranek."

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-13, 18:23 2
Jak widać ten ktoś/ktosiowie w ciemnej furze, bardzo pomocny/pomocni.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-10-13, 19:17
I ma na wszystko wysrane pojechał sobie listy nie podpisał
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-10-13, 20:36 1
O kurwa trzy pedaly na jednym filmie

______________

H.w.d.p.i.a
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2024-10-13, 22:06
Naoglądał się stop chama i miarka na pedalarzy się przebrała
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2024-10-13, 22:07
Właśnie po to po zmroku włącza się w rowerach światełka.
Kierowca mógł omijać przeszkodę albo innego debila bez świateł, którego dostrzegł w ostatniej chwili.
Zgłoś
Avatar
Espen 2024-10-13, 22:30
Zgłoś
Avatar
łechtaczka 2024-10-14, 0:16
Wszystkich pedalarzy co jeżdżą w nocy bez świateł trzeba tak rozjechać i może wyjebie się takich głąbów z puli genetycznej.
Zgłoś
Avatar
Jacson 2024-10-14, 2:52 1
krz30ychu napisał/a:

Jak widać ten ktoś/ktosiowie w ciemnej furze, bardzo pomocny/pomocni.



Nie znasz więcej zaimków osobowych? Iak mnie wkurza takie pisanie: pani/pan/pano/pane/wyje/bane
Zgłoś
Avatar
spike2222 2024-10-14, 9:26
krz30ychu napisał/a:

Jak widać ten ktoś/ktosiowie w ciemnej furze, bardzo pomocny/pomocni.



Obstawiam, że zadzwonił na 911 i jednocześne ruszyl w pościg za debilem, co uciekał. Na miejscu co mógł zrobić? Pionizacje? Po takim wypadku nie ruszasz osób poszkodowanych, jeśli nie masz przeszkolenia medycznego. Nawet jak osoby poszkodowane są w samochodzie, to twoja rola sprowadza się do odcięcia zapłonu (wyłączenia silnika).
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-14, 15:15 1
Jacson napisał/a:

Nie znasz więcej zaimków osobowych? Iak mnie wkurza takie pisanie: pani/pan/pano/pane/wyje/bane



Ja się odnosiłem do liczby pojedynczej lub mnogiej, bo nie mam pojęcia, czy w aucie jest jedna osoba czy więcej.

[ Dodano 2024-10-14, 15:24 ]
spike2222 napisał/a:

Obstawiam, że zadzwonił na 911 i jednocześne ruszyl w pościg za debilem, co uciekał. Na miejscu co mógł zrobić? Pionizacje? Po takim wypadku nie ruszasz osób poszkodowanych, jeśli nie masz przeszkolenia medycznego. Nawet jak osoby poszkodowane są w samochodzie, to twoja rola sprowadza się do odcięcia zapłonu (wyłączenia silnika).



Takie też było moje wstępne założenie. A jednak wiedząc gdzie leży Cuautlancingo, Puebla, bardziej prawdopodobny wydaje mi się scenariusz typu "o kurwa!!! Widziałeś? Co robimy? Jedź wypierdalamy stąd!!! Zaraz będą psy a mnie szukają". Poza tym jeśli idzie o przynajmniej europejskie warunki, to obowiązkiem jest przynajmniej pozostanie przy poszkodowanych, podanie dyspozytorowi możliwie wiele szczegółów takich jak ilu jest poszkodowanych, w jakim wieku, w jakim stanie "na oko" oraz pozostanie na łączach do przyjazdu karetki. Mając powyższe na uwadze uznaję, że to jednak była spontaniczna ucieczka.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-14, 20:54
BlackSadolRazor napisał/a:

Kierowca jadący z dużą prędkością białym audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i potrącił dwie osoby jadące na rowerze trójkołowym w Cuautlancingo, Puebla. Do wydarzeń doszło w sobotni poranek.



To jest właśnie riksza.
Zgłoś