18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
"W wyniku szokującego zdarzenia, które miało miejsce w północno-zachodniej Afryce Południowej, spór o parking w supermarkecie Spar w Klerksdorp wymknął się spod kontroli, w wyniku czego dwie osoby straciły przytomność i zostały ciężko ranne. Incydent, zarejestrowany na nagraniu wideo, stał się wirusowy, rzucając światło na niebezpieczeństwa i konsekwencje eskalacji sporów w przestrzeni publicznej.

Alarmujący materiał ukazuje chaotyczny charakter sprzeczki, podczas której widzowie i przechodnie próbowali interweniować i przerwać bójkę. Pomimo ich wysiłków sytuacja gwałtownie się pogorszyła, co doprowadziło do niszczycielskich konsekwencji dla obu zaangażowanych stron. Stopień ciężkości obrażeń odniesionych przez daną osobę wyraźnie przypomina o potencjalnych niebezpieczeństwach, jakie mogą powodować takie bójki.

Materiał wideo wywołał powszechne oburzenie i niepokój wśród lokalnej społeczności, wywołując dyskusję na temat znaczenia technik deeskalacji i pokojowego rozwiązywania konfliktów. Podkreśla także potrzebę zwiększenia środków bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom, nawet w pozornie zwyczajnych sytuacjach, takich jak spory dotyczące parkowania."

Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-09-09, 14:13 20
Facet ich znokautował, a potem się nimi zaopiekował. Toż to złoto, a nie człowiek!
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-09, 14:18 14
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

Facet ich znokautował, a potem się nimi zaopiekował. Toż to złoto, a nie człowiek!



małpa by jeszcze po głowie poskakała a na koniec okradła
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-09, 14:19
Czyli przemoc ma płeć, kolor skóry i…

ukryta treść
...klapki.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2023-09-09, 14:56 6
jebaniutki, ma pierdolnięcie w łapie
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2023-09-09, 15:20 7
Misiek_KRK napisał/a:

jebaniutki, ma pierdolnięcie w łapie



no ale powinien to kontrolować... ewidentnie wystarczyłby plaskacz z takiej łapy.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2023-09-09, 18:46 1
Bo go kurwa jakies zjeby klepaly zamiast tez nokautowac z kopa.
Zgłoś
Avatar
Merowing 2023-09-09, 21:10 2
Nie no kurwa, gość napierdala cepy, żeby potem ich ratować. OCB
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2023-09-09, 21:37 10
Żyją w Południowej Afryce, bieda i murzyni dookoła a oni mają czas i siłę bić się o miejsce parkingowe??
Zgłoś
Avatar
rodziu81 2023-09-09, 21:49
Dobre buły zasadził. Wielki, silny, ma jebnięcie w łapie.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-09-09, 22:13 3
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Żyją w Południowej Afryce, bieda i murzyni dookoła a oni mają czas i siłę bić się o miejsce parkingowe??



W RPA masz Burów czyli wykształconych bogatych białych, rodzine hinduska (nazwy juz tego klanu nie pamietam), ktora rowniez ma kupe kasy oraz tzw "black diamonds" (czyli nowobogackie czarne badziewie bo pro komuchy). Oni maja w dupie recesje i inne pierdoly jak "ubustwo" konsumuja na potege i utrzymuja kraj. W RPA jest odwrocony rasizm przed aparthaid, ktory wladza wykorzystuje do dzisiaj i przykrywa kazde swoje gowno. Tam masz od gornie np ze czarnych w jakims projekcie ma byc 80%, przy zatrudnieniu czarny ma pierwszenstwo, na studia rowniez czarni pierwsi. Dlatego biali albo spierdalaja do Europy wykonywac zawod lekarza, prawnika itp albo zostaja i rozkrecaja lokalny biznes. Biedni głownie to malpy bez szkoly
Zgłoś
Avatar
Insaner 2023-09-09, 22:54 1
Co on miał kastet na łapie czy co to było - ta dwójka znokautowanych wygląda jakby miała połamane czaszki.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-09-09, 23:28 4
Chłop nie pierwszy raz nokautował. Już wiedział co robić. Pozycja boczna ustalona i odchylenie łba do udrożnienia układu oddechowego. Akurat tutaj nie trafił na godnego siebie przeciwnika. Nie każdy jest stworzony do przyjmowania takiego pierdolnięcia na łeb. Jeden zbierze solidny wpierdol i się zrewanżuje, a drugi po pierwszym może zapukać do św. Piotra. Ja też trochę potrenowałem. Jak przyszło mi przygotowywać się do zawodów i zobaczyłem, że można stracić zdrowie to uznałem że mówię pas. Chciałbym umieć coś policzyć i mówić dalej chleb, a nie pep. Adrenalinka sportów walki ma w sobie coś uzależniającego i pociągającego. Ten chłop ma pierdolnięcie ale raczej sportowego poziomu nie reprezentuję. Nie poznałem sportowca, który potrzebowałby lać starych, chudych dziadków.
Zgłoś
Avatar
adolf5015 2023-09-10, 0:38
ktos madry poprostu powinien mu wladowac kulke w ta durna pale to by nie byl taki kozaczek.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-09-10, 0:55
SkoPio1 napisał/a:

Czyli przemoc ma płeć, kolor skóry i…



I wygląda na ruSSkiego cepa
Zgłoś