18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
cracker10 2013-01-17, 16:57 1
Hahaha dobre, dobre uśmiałem się, aleeee dowcip dawno takiego nie słyszałem, hahah naprawdę.
Zgłoś
Avatar
zDrwal 2013-01-17, 17:02
Może za mało lodzików
Zgłoś
Avatar
andzejinformatyk 2013-01-17, 17:03 17
Zgłoś
Avatar
avius 2013-01-17, 17:05
...a potem klękła
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-17, 17:08 1
tak traktują brudne polki ))
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2013-01-17, 17:16 111
@Up

Zobaczymy jak zaraz ty zostaniesz potraktowany przez resztę użytkowników za te brudne Polki (i jeszcze potraktowane z małej litery) ty wynarodowiony cwelu.
Zgłoś
Avatar
soulkai 2013-01-17, 18:18 25
nie widzicie tego "V" w nicku? no i jeszcze brzmi tak po niemiecku, zdradliwy cweluch pojechał do niemców i ciśnie tam swój naród żeby go lubili, a co do Polek to są to najlepsze kobiety. Więc powtorze, spierdalaj do niemcow "ty wynarodowiony cwelu"
Zgłoś
Avatar
s................1 2013-01-17, 19:52 6
soulkai napisał/a:

nie widzicie tego "V" w nicku? no i jeszcze brzmi tak po niemiecku, zdradliwy cweluch pojechał do niemców i ciśnie tam swój naród żeby go lubili, a co do Polek to są to najlepsze kobiety. Więc powtorze, spierdalaj do niemcow "ty wynarodowiony cwelu"


Co nie oznacza że polki są jednak trochę puszczalskie
Zgłoś
Avatar
Icepick 2013-01-17, 19:59 2
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki ))



Stul pysk dzifffko! A teraz won opierdalać kiełbachy kosmitom ...jebany folksdojcz
Zgłoś
Avatar
Abgda 2013-01-17, 20:24 12
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki ))



Ty pewnie obciągasz niemieckie pały z połykiem, w zamian za resztki po obiedzie... No chyba, że robisz w Anglii (wtedy to angielskie pały).
Zgłoś
Avatar
ocjokrakow 2013-01-17, 21:05 1
Patrioci kurwa wszyscy... Nie macie sie o co spierać bo sobie chłopak pierdolnął głupi komentarz. I tak mu głupio za dojazd od Sajgonskiego. Brudne - nie brudne (moja sie myje), Polki - nie Polki... NASZE i piękne (co prawda nie wszystkie, ale ja to zwalam na skaze niemieckich i rosyjskich genów)!! i to istotne.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-01-17, 22:41 6
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki ))



Gdybyś wyszedł raz ze swojego hitlerowskiego niemieckiego bunkra czy tam domu, pierdolony brudasie, to byś zobaczył, że nie każda kobieta jest brudna jak twoja mamusia, może nawet byś sobie jakąś znalazł, i jedyne stosunki seksualne jakie kiedykolwiek miałeś nie byłyby już tylko z własnym ojcem

ocjokrakow napisał/a:

Patrioci kurwa wszyscy... Nie macie sie o co spierać bo sobie chłopak pierdolnął głupi komentarz.



Ta ta, a ty dawaj se pluć w ryj temu szwabowi. Taka zniewaga krwi wymaga.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-01-18, 0:36 2
Ale mam z was pompe wy rude imbecyle Mądrzy ludzie puścili to mimo uszu, a debile są detected.

Spinacie dupy i to lubię, mam z was taką bekę, a najlepsze jest to, że wy tego nie rozumiecie, piwo dla wszystkich którzy zrozumieli moją wypowiedź i zignorowali ))
Zgłoś
Avatar
Niemow 2013-01-18, 1:22 4
straatveger napisał/a:

Ale mam z was pompe wy rude imbecyle Mądrzy ludzie puścili to mimo uszu, a debile są detected.

Spinacie dupy i to lubię, mam z was taką bekę, a najlepsze jest to, że wy tego nie rozumiecie, piwo dla wszystkich którzy zrozumieli moją wypowiedź i zignorowali ))



Co nie zmienia faktu, że za taki tekst o własnych rodaczkach należy Ci się przysłowiowy kutas w dupę od rudego murzyna wołającego Allahu Akbar.
Tu już nie chodzi o zniewagę bądź prowokację jak wolisz, która de facto była żałosna, ale o zwykłą solidarność narodową.

Aro1 napisał/a:

@up yhy pierdolnąłeś komenta na swoim (niedojebanym) poziomie zostałeś zjebany przez użytkowników wycwelony przez ludzi z osiedla popłakałeś się że nikt cię nie kocha a teraz że żart brawo debilu



Że hę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie