18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
cuxhav 2011-04-29, 22:09 1
Komputer w kuchni, hymmm...
Zgłoś
Avatar
Dalione 2011-04-29, 22:13
Dobra , chuj , przeczytałem i się ucieszyłem Piwo i chuj.
Zgłoś
Avatar
heniek666 2011-04-29, 22:18 1
ja jebe! co to za analny pedał pisał ta ciotowata odpowiedz, zal jak przy kaczkach, ze nie chodza parami.
Zgłoś
Avatar
yadam 2011-04-29, 22:46
a wystarczy wyczytac ostatnie zdanie i jest sie zadowolonym
Zgłoś
Avatar
Bumblebeee 2011-04-29, 22:52 1
Wkurwiają mnie już te teksty jacy to chujowi są mężczyźni, a jakie pojebane kobiety...
Zgłoś
Avatar
wciazszukam 2011-04-29, 23:24 3
@Careless
Nie wiem czy zamieściłaś tą odpowiedź żeby pokazać idiotyzm jej autora, czy też się z nią zgadzasz, ale osobnik który to napisał to ładnie przyłupany musi być.

Niech sobie przycisk od spłuczki za drzwiami zamontuje, żeby mu zarazki na zębach nie osiadły.

Jak mu się nie podoba że ktoś beka, to jest jego problem - nie bekającego ;]

Facebook śmierdzi.

Jeśli kobieta zakłada wydekoltowaną bluzkę/sukienkę czy co tam innego, to chyba zdaje sobie sprawę z konsekwencji tego czynu. Odkąd człowiek przeszedł z pozycji czworonożnej do wyprostowanej piersi zastąpiły w funkcji ponętne pośladki. Jak ktoś jest wynaturzony i własnego ciała nie rozumie - to znów jego problem.

Akapit odnośnie "kobiety nie potrafią..." i "wyciąganiu na powierzchnię" to bełkot osoby "niewygodnej". Chyba nikt nie chce podzielić się z autorem swoim intymnym światem, stąd głupie wnioski o dopytywaniu. Każdy jest wolny i jeśli będzie chciał się otworzyć akurat przed Tobą, z pewnością to zrobi. Jeśli nie, to albo Ty, albo ta osoba nie jest tego warta.

Odnośnie seksu to wg. mnie temat jest prosty - im dłuższa gra wstępna tym więcej naturalnego poślizgu. Jednym potrzeba więcej czasu, innym mniej. Otwarta rozmowa to najkrótsza droga do spełnienia ;] Tip: nie trzeba koniecznie oddzielać masturbacji od miłości z drugą osobą.

Reszta to nawet z sensem, ale tylko dlatego, że to same wyświechtane komunały. Zstanawia mnie jeszcze to wykrzyczane podkreślenie, że nie jest pantoflarzem ;]

Z oryginalnym tekstem to się wręcz utożsamiam, a jeżeli autorem rzeczywiście jest kobieta, to zasługuje ona na najwyższe odznaczenie państwowe i wieeeeelką kremówkę ;]
Zgłoś
Avatar
DziqusTV 2011-04-29, 23:50
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
bobo 2011-04-29, 23:54
@Careless
Jak chuj, uważaj bo ktoś uwierzy że to koleś napisał...
Zgłoś
Avatar
spirito 2011-04-30, 0:31
kochalbym sie gdyby mi to powiedziala w twarz
Zgłoś
Avatar
patologia 2011-04-30, 0:53
Careless ten koles jest pedalem... jestem przekonany w 80% normalny zdrowy facet nietlumaczylby poco kobieta wywala cycki na wierzch przeciez to oczywiste.. One tylko tak sobie to tlumacza jak on napisal.. a prawde wszyscy znamy wiemy i szczera kobieta sie do tego przyzna ja osobiscie znam laski ktore lubia sie podobac faceta i dla nich to robia. Jakby facetow nie bylo Ciekawe ile lasek z dupami i cyckami na wierzch by chodzilo.. wiec troche logiki i nie pierdolcie mi tutaj, ze nie mam racji bo kocham cie, ze ja pierdole kurwa i chuj.
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-04-30, 2:05
patologia napisał/a:

Careless ten koles jest pedalem... jestem przekonany w 80% normalny zdrowy facet nietlumaczylby poco kobieta wywala cycki na wierzch przeciez to oczywiste.. One tylko tak sobie to tlumacza jak on napisal.. a prawde wszyscy znamy wiemy i szczera kobieta sie do tego przyzna ja osobiscie znam laski ktore lubia sie podobac faceta i dla nich to robia. Jakby facetow nie bylo Ciekawe ile lasek z dupami i cyckami na wierzch by chodzilo.. wiec troche logiki i nie pierdolcie mi tutaj, ze nie mam racji bo kocham cie, ze ja pierdole kurwa i chuj.



Ty jesteś jakimś synem czesława mozila czy coś?
Zgłoś
Avatar
softboobie 2011-04-30, 8:09
Lizusowe bzdury Kobieto, w jakim środowisku się obracasz, że znajdujesz facetów bekających w głos, grających w gry strzelanki (bierzemy pod uwagę, że wiek dziecięcy 8-15 mamy za sobą), a już w ogóle "połówka chamska i woli oglądać mecz zamiast z tobą porozmawiać"? Po cholerę komuś taki patologiczny menel.
I gdzie znajdujesz kobiety, które siedzą w domu zamiast być niezależnymi finansowo?

Nie dość, że próbujesz się podlizać, to jeszcze za target docelowy wybrałaś początkujących w związkach, niedouczonych i "Boże drogi, daj żeby była dużo głupsza ode mnie, bo już w ogóle nie będę mógł z nią się porozumieć"
Zgłoś
Avatar
darecki328 2011-04-30, 8:52
a mnie wkurwiają powoli teksty że kobiety to tylko do kuchni , czarnuchy na pole a Zydzi do pieca... Noż widze kurwa że wujek Adolf i stryjek Stalin odcisneli na wielu ludziach swoje piętno . A co do tego tekstu który napisałą ta "kobieta,, - gdybym ją spotkał , uklęknąłbym i bił pokłony. Chociaz skoro ma takie poglądy to może oznaczyć że kiedyś nie była kobietą... hmmmmmm
Zgłoś
Avatar
mejdi 2011-04-30, 9:49
jebie mnie to czy autorka jest bazylem czy nie, jesli wczesniej nie byla facetem to zenie sie z nia.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2011-04-30, 11:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie