18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hellmartin 2011-04-30, 12:05
Oryginał spoko, odpowiedź pisał pedał
Zgłoś
Avatar
kapyk 2011-04-30, 15:48
na bank tego babka nie pisała......... bata na siebie żadna nie będzie kręcić
Zgłoś
Avatar
Zwieszony 2011-04-30, 22:05
konradssc napisał/a:

Gdzie ta kobieta mieszka bo sie zakochałem



Nie zapominaj, że jest to zapewne kobiecina z Sadistica.
Więc może Cię czekać niespodzianka
Zgłoś
Avatar
filipedia2 2011-04-30, 22:08
no kurwa, wszystko fajnie, ale tak mi sie nie chce tego czytac... :/
Zgłoś
Avatar
J................o 2011-05-04, 12:55
Odpowiedzi na tekst raczej careless nie pisał, raczej pedał jakiś bądź moher mentalny.
Wg. mnie, jeśli jest jakiś facet, do którego nie dociera ocb w tym tekście, to jest pedałem. Do normalnego chłopa tylko konkretnie i na temat dociera - tak cały tekst napisała ta babeczka, za co wielki plus, bo raczej ciężko kobiecie wyslowić się tak, by facet w 100% zrozumiał.

Odpowiadający na ten tekst, powiedzmy Careless, przypierdala sie o każde słowo i o każdą sytuację. Zauważyliście, że na końcu niemal każdego akapitu jest "buźka"? --> :]
To w koncu poważna odpowiedź czy żart? jeśli poważne podejście do rozmówcy, po co buźki? Jeśli żart, to jesteś idiotą pisząc taki teks dla picu. Poza tym babeczka nikogo nie obraziła. Pisze koleś tyle o kulturze nie tylko osobistej, ale nazywanie kogoś "głupiutkim" już pod chamstwo nie podpada? Babeczka nikogo nie obraziła - facet tak. I kto jest bardziej niekulturalny?

A tak apropo gier i deski klozetowej...

Kiedyś zmusiłem sie kilka razy, by za bardzo nie ziewać przy oglądaniu na wspólnej. Żona zmusiła się póżniej, by pobiegać trochę Blood Elfką po Azeroth. Teraz Ma 85 level i chodzimy czasem na HCki, a ostatnio nawet sama wynalazła CS'a i CoD'a, w które gramy 1v1 po czasem po kilka h dziennie.

Tak kurwa, żona. Gramy bardzo dużo w gry i nie mamy po 15 lat, małżeństwem tez nie jesteśmy od wczoraj. Ja nigdy nie lubiłem oglądać TV, ale nawet żona doszła do wniosku, że ciekawsza jest runda w CS'a przeciwko botom na hardzie, niż bzdury w TV, kolejny odcinek serialu, gry na fb czy reszta społecznościowego syfu.
Jej słowa : ciężej przewidzieć, gdzie podłożysz bombe (całe 50% szansy heh), niż 10 odcinków serialu naprzód. Coś w tym kurwa jest...

deska klozetowa... Oczywiście, że zostawiam otwartą. jestem zbyt leniwy, żeby po ją drugi raz opuszczać. Ale czemu drugi? Otóz po sraniu i spuszczeniu wody (przy zamkniętej klapie) otwieram ja z powrotem, żeby wyczyścić muszlę z ewentualnego gówna i juz tak zostawiam.

Nie opuszczona klapa wcale nie musi oznaczać syfu i podejrzewam, że kupa facetów robi podobnie, dlatego dwa razy bardziej wkurwia "znowu nie opuściłeś klapy!!".
Zgłoś
Avatar
szwajcaria 2011-05-05, 15:11
Drogi, Careless! każdy ma prawo nie zgadzać się z komentarzem, na który Ty odpowiedziałeś.
Są takie rzeczy, które (niestety) dotyczą jednej z płci szczególnie.
Zastanawiam się tylko skąd Ty możesz wiedzieć cokolwiek o psychice kobiety?
Zgłoś