18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wyprawa na grzyby
Pips • 2014-10-11, 15:11
Wybrałem się ostatnio do lasu na grzyby, zbierając te grzyby zrobiło mi się nagle ciemno przed oczami i upadłem na ziemię.
Obudziłem się dopiero na drugi dzień w szpitalu, z racji że nie było obok mnie żadnego lekarza, postanowiłem obolały podnieść się z tego łóżka i spojrzeć na kartę pacjenta a tam widniał taki o to wpis:
Pacjent w wyniku nieszczęśliwej pomyłki został postrzelony przez myśliwego który wziął go za jelenia.
Po wypisaniu ze szpitala będę musiał bardzo poważnie porozmawiać ze swoją żoną.
Zgłoś
Avatar
granat11 2014-10-11, 15:22 1
eee, miało być rogacza.
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-10-11, 15:32
Ostatnio znaczy kiedy. Bo z tego co mi się zdaję od kilku lat nie ma na łóżkach kart pacjenta (gorączkowych, jak i innych) Obecnie w zamian za karty gorączkowe, tudzież inne zamieszczane na łóżkach pacjenta, stosuje się opaski na nadgarstki w, których jest zamieszczony PESEL czy też inne dane zakodowane. Poza tym w historii choroby nie jest istotna przyczyna pomyłki myśliwego. Tak więc @Pipis słabo, nie postarałeś się. Bierz przykład z BongMan-a. Oczywiście to jest moje zdanie i możesz mi wytknąć, że jestem tutaj od kilku miesięcy a Ty od kilku lat, ale niemniej jednak zdążyłem zapoznać się z Twoją i jego dotychczasową twórczością dlatego też wysnuwam takie wnioski.
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-10-11, 15:52 1
@Radwan94, nic Tobie nie będę wypominać. Ogółem zawsze mam polewkę z tego kto ile czego wrzucił i inni mu to wypominają bo kogoś skrytykował - każdy ma opcję wyrażenia własnej opinii nie zależnie od tego czy sam coś wrzuca na tę stronę czy też nie. W szpitalu ostatni raz byłem może i z 10 lat temu jak nie lepiej, nie wiem, nie znam się na obecnych standardach a te historie tutaj nie muszą być prawdą, w końcu to dział kawały a nie życiorysy nasze. Niestety przez to że większość nie potrafi odróżnić żartu od rzeczywistości to później słyszy się jakieś historyjki że ktoś z sadola dostał wezwanie za "swoją opinię".
Zgłoś
Avatar
Dziku11 2014-10-11, 16:19
@Pipis cieszę się niezmiernie, że rozmawiam z osobą, która jest w pełni normalna i rozróżnia rzeczywistość od fikcji natomiast co do fikcji to ona w pewien sposób powinna być urealniona tym bardziej, że opisywana jest sytuacja, która ma budzić poczucie realizmu, przez co ma prowadzić do absurdu i na tym polega dowcip. Owe słabe urealnienie jak wspomniałeś wynika z Twojego małego kontaktu ze służbą zdrowia i w sumie Ci życzę aby on był jak najmniejszy. Co do reszty zgodzę się z Tobą w całej rozciągłości albowiem, pełno jest tutaj ludzi, którzy z internetu zrobili sobie swoje życie. Przez to jak wspomniałeś rodzą się pewne problemy (wezwania do prokuratury, uzależnienia, archetypy zaburzeń urojeniowych czy też psychotycznych) .
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2014-10-11, 17:25 14
@upy o kurwa, ale wy jebnięci jesteście
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-10-11, 17:35
@Radwan94, jeszcze odnośnie BongMana. Chłop wrzuca swoją twórczość ale również często stare zapomniane kawały które każdy z nas gdzieś tam w czeluściach mózgu dalej pamięta. Ja skupiam się na swojej twórczości dlatego nie sypię sucharami (kiedyś to się nazywało żart) jak on i inni dzień w dzień, a tylko wtedy gdy mi coś do głowy wskoczy, czy to na dworze, będąc w pracy itp.
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2014-10-12, 19:56
@Pips @Radwan94

Niech zgadnę, nawpierdalaliście się bielunia, siedzicie przy jednym kompie i sobie odpisujecie?
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-10-12, 21:27 1
Nie, po prostu lekarz przydzielił nam ten sam pokój bez klamek.
Zgłoś
Avatar
Autystyczny_Klaun 2014-10-12, 22:27
Jak to gówno na główną trafiło... Adminem jest teraz uczeń gimnazjum? Nie chcę tego powtarzać, ale:
Jak można było spierdolić tak prosty żart?
Zgłoś
Avatar
Pips 2014-10-13, 14:22
Chętnie posłucham twojej wersji.
Zgłoś