18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Tratarara 2021-05-03, 17:37 3
Adae napisał/a:

Czy to dziwne, ze znacznie latwiej zabilbym zjeba, ktory zneca sie nad psem niz psa, ktory zneca sie nad zjebem?
Zzycie z psami jest cecha czlowieka cywilizowanego, dzikie ludy zamieszkujace azje i afryke nigdy sie samodzielnie nie rozwinely, a jednym z powodow jest to, ze nie oswoili psow.



Tak kurwa, to na pewno dlatego, że nie mają psów. Wcale to nie tak, że inny klimat. Takich debili jak ty to powinni usypiać od razu, żeby nie szerzyli swoich debilizmów publicznie.
Zgłoś
Avatar
virescens 2021-05-03, 18:28 2
Adae napisał/a:

Czy to dziwne, ze znacznie latwiej zabilbym zjeba, ktory zneca sie nad psem niz psa, ktory zneca sie nad zjebem?
Zzycie z psami jest cecha czlowieka cywilizowanego, dzikie ludy zamieszkujace azje i afryke nigdy sie samodzielnie nie rozwinely, a jednym z powodow jest to, ze nie oswoili psow.



Najwiekszymi zjebami są psiarze tacy jak Ty trzymający w klitkach psy ! Wypierdalaj do lasu ze swym stadem!
Zgłoś
Avatar
Zujka 2021-05-03, 18:28 1
Co za kurwa jebana z tej właścicielki psa, nawet się podnieść nie potrafi, leży i kurwa i czeka aż jej bydlę dzieciaka zagryzie. Do uspania razem z tym psem
Zgłoś
Avatar
35i 2021-05-03, 19:39 1
Zujka napisał/a:

Co za kurwa jebana z tej właścicielki psa, nawet się podnieść nie potrafi, leży i kurwa i czeka aż jej bydlę dzieciaka zagryzie. Do uspania razem z tym psem



Co wy z tym "uspania"? Kolejna osoba tak pisze, uśpienia.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-05-03, 20:04
Halman napisał/a:

pewnie ten miły piesek który "nigdy nikomu krzywdy nie zrobił" nie przypadkiem ma kaganiec...
do uśpienia na koszt właściciela takie głupie, agresywne bydlę...



Właściciela też razem z psem równie głupi jak nie głupszy.
Zgłoś
Avatar
Zujka 2021-05-03, 21:15
35i napisał/a:

Co wy z tym "uspania"? Kolejna osoba tak pisze, uśpienia.



Pardon

Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-05-03, 22:13 1
Dlatego trzeba nosić ostry składany nóż, taki z ostrzem do 15 cm. Ma kaganiec czy nie ma - a później można właścicielowi poprawić kopa w ryj.
Zgłoś
Avatar
Ja_pikole 2021-05-04, 7:36 1
Jedyne rozwiązanie to zakaz trzymania psów w blokach.
Chcesz psa? Kup sobie domek z ogródkiem i niech ci sra w grządki.
Przy okazji skończą się osrane chodniki, oszczane klatki schodowe, pasjonujace przejazdzki windami z psami bez kagańców, pogryzienia na placach zabaw i dresiarnia z "amstafami" w parkach.
No i jeszcze rozpierdala mnie sytuacja, gdy 45kg chuchro "prowadzi" na smyczy 60kg bydle (oczywiscie bez kaganca) i w koncu nie wiadomo kto kogo prowadzi, a gdy pies się zerwie to nie ma szans go utrzymać (tak tak psiarze - znam to pierdolenie, że wyszkolony i się slucha i sie nie wyrwie). Debile bez wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-05-04, 9:47
ruddie napisał/a:

Dlatego trzeba nosić ostry składany nóż, taki z ostrzem do 15 cm. Ma kaganiec czy nie ma - a później można właścicielowi poprawić kopa w ryj.



za użycie noża masz przypał murowany. Ja proponuję nosić szpadel.
Zgłoś
Avatar
Attero132 2021-05-04, 10:49 1
Każdy kto trzyma psy w bloku jest zjebem genetycznym. EKO chuje sie przypierdalają do psów na wsi na łańcuchu a nie mają nic przeciwko egzystencji psa w "apartamencie 35m2" w warszawce
Zgłoś
Avatar
picolo 2021-05-04, 11:39 1
A ta pizda to wyszła poleżeć pod blokiem czy jaki chuj? Dobrze, że śmierdziuch miał kaganiec.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-05-04, 12:18
JebacToGowno napisał/a:

A miliony much wpierdalają gówno. Może i się nie mylą ale pierdolę, ja wolę jajecznicę.
Psy to tępe skurwysyny. Do tego śmierdzą.



Przeważnie jestem spokojnym gościem ale z całego serca życzę ci żeby ciebie ktoś tak napierdalał łopatą jak tego psa z gifa.
Zgłoś
Avatar
tigertm 2021-05-04, 16:27
ale pizdy pies w kagncu i każdy spierdalał xD owczarek dostałby parę butów i by się chował za tym lezącym ścierwem a bez kaganca na owczarka jest prosty chwyt wkłada mu się rękę do końca pyska i żeby się usrał to już nie zaciśnie szczęki
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-05-04, 17:11
Nie lubisz z pieseła smalcu? To należysz do padalców
Udo z kundla nie smakuje? Jesteś kretynem,debilem,chujem itd...
Zgłoś
Avatar
San.Escobar 2021-05-04, 18:55
JebacToGowno napisał/a:

A miliony much wpierdalają gówno. Może i się nie mylą ale pierdolę, ja wolę jajecznicę.
Psy to tępe skurwysyny. Do tego śmierdzą.



wypierdalaj chora kurwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie