18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:54
Avatar
Piotr1234567qwerty 2024-10-11, 22:40
Fajne pieski , tresowane .Taki to pewnie i loda zrobi
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-10-11, 23:38
Podróbki smalcuchów. Do pieca z nimi.
Zgłoś
Avatar
Kondi777 2024-10-12, 0:46
Ja pierdole....
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-10-12, 1:43 1
Kopa był zasadził takiemu na watrobe
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-12, 4:29 1
pazuzu napisał/a:

Mówisz o nich ?



Gdyby nie zdrowe katolickie rodziny to pewnie byś wsiąknął gdzieś w skarpete.
Nie jedna babcia tam leżąca pewnie wydala na swiat więcej potomstwa niż caly wasz marsz tęczowy.
Śmiejesz sie z ludzi starszych którzy na starość szukają swojego spokoju i odkupienia w religii.

Współczuje twojej rodzinie że wychowali takiego zlewaczonego głupka. No chyba ze jesteś z rodziny pokroju Peszek, gdzie stary mówi że dobrze że jego córka nie ma dzieci i nie popełniła tego błędu co on.

Wy kiedys sami wyginiecie ale niestety do tego czasu zdążycie mocno rozjebać zachodni świat.
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-10-12, 8:09
Przynajmniej jak wybuchnie wojna to będzie .ożna takie kurwy wyłapywać w lasach i niszczyć bez konsekwencji
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2024-10-12, 8:58 1
patmon napisał/a:

To jest właśnie obraz nowoczesnego i lepszego świata. To jest właśnie Ten Plan sukcesywnie wdrażany zwykłemu człowiekowi jak ma wyglądać normalność i poprawność. Masz i popatrz tam na ludzi dookoła którzy śmieją się i robią zdjęcia lub nagrywają, żeby podzielić się z najbliższymi w domu lub w necie. Gdzie takie zachowanie 50 lat temu było po naszemu zwane debilizmem czy zwykłym upośledzeniem psychicznym. Wołano odpowiednie służby które z radością zakładały kaftany i wiązały kokardy na plecach delikwentów których umieszczano w pokoju bez klamek. Gdzie miałeś świadomość i mogłeś zrozumieć, że wśród czterech ścian być może najbliżsi sąsiedzi tak się zabawiają i ich to rajcuje, ale była to indywidualna sprawa co tam kogo kręci i wiercili sobie wiertłami otwory w lateksowych strojach smagając się biczami w rytmie upiornych wrzasków i szczekania. Dziś masz wizyty i pokazy w przedszkolach czy szkołach podstawowych jakichś chorych na umyśle chłopów przegranych za kobiety. Te całe tęczowe spierdolenie umysłowe gdzie ja jestem stary i nie rozumiem i za chuj nie potrafię przejść obok tego obojętnie, bo to nie jest ten świat dla mnie, który dziś nazywają dobrym i lepszym. Gdzie pojebało się już wszystko białemu człowiekowi i postanowił klęczeć i przepraszać plugawe czarcie pomioty, które niczym rozjebana kanaliza zalewa fekaliami resztę białej wschodniej Europy. Gdzie kiedyś głośno mogłem powiedzieć, że ktoś jest gruby, brzydki, głupi lub czarny, a teraz jprdle nazywane jest to niepoprawne i to ja jestem niegrzeczny. Mam wyjebane po stokroć w to dobre dzisiaj i lepsze jutro, bo na moje to wszystko to co było dobre już było i tylko pozostały wspomnienia.



50 lat temu czy nawet 30, dostaliby wpierdol po pierwszych 10 metrach i już nigdy nie przyszło by im do głowy tak się zachowywać.
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2024-10-12, 13:29
CzerstWybut napisał/a:

Ci idioci mają prawa wyborcze i później wybierają zjebów co dla stołków i pieniedzy obiecują takim pojebom wszystko a cierpią na tym zdrowe normalne rodziny. Normalny świat sie kończy



a czy się różnią ludzie którzy wybierają takiego Kaczyńskiego czy Ziobro ? od takich zboków.
Oni głosują na lewackich posłów którzy mają mało do powiedzenia w rządzie a ci do dali władzę pisowcą to teraz mają to co chcieli
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-10-12, 17:13
3x kulka 9mm = około 6 zł (najtańsza, i tak z przyłożenia). Taniej to już tylko pałką, gazrurką albo nożem.
Zgłoś
Avatar
PolAK 2024-10-12, 20:32
CzerstWybut napisał/a:

Ci idioci mają prawa wyborcze i później wybierają zjebów co dla stołków i pieniedzy obiecują takim pojebom wszystko a cierpią na tym zdrowe normalne rodziny. Normalny świat sie kończy



qrwa - w Polsce 60 % idiotów lepiej nie wybrało
Zgłoś
Avatar
Pathron 2024-10-12, 21:14 2
Dawniej spierdolenie umysłowe leczono w szpitalach psychiatrycznych wstrząsami elektrycznymi. Teraz takie odpady społeczne wręcz się popularyzuje.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-10-12, 22:40
janusz_biznesu napisał/a:

Kurwa świat się kończy, bo co niby ma być następne...



Komunizm i bieda, obiecanki kiedyś się kończą, rozum wraca, świadomość skąd biorą się pieniądze dochodzą do tępych mózgów po czym jak już się wydaje że jest dobrze nowe pokolenia słyszą ponownie o dopłatach do życia i to się kurwa tak zapętla, tylko ten komunizm zmienia nazwę.
Zgłoś
Avatar
nastuh 2024-10-13, 2:02
Zgłoś
Avatar
hesjanos 2024-10-13, 2:08
Nie wiem gdzie jest problem.
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-10-13, 18:36
Nic tylko podejść i wyjebać w pysk temu pedałowi pośrodku a potem wżąć na buty te dwa zdegenerowane indywidua co udają albo myślą że są psami. jakby ich ludzie traktowali tak jak na to zasługują to by im się odniechciało momentalnie urządzanie dewiacyjnych hepeningów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie