18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 9:40
Avatar
silwerbalk 2024-10-11, 11:05 19
Nie wiem zajebał bym kopa pod żebra ..... Jakby tak szczekną to w głowę..... A skoro to psy .... To na smalec
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-11, 11:10 53
Ale wiecie, to my jesteśmy nienormalni i zaściankowi. Z nimi jest wszystko w porządku.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-11, 11:20 9
I weź tu nie czekaj na asteroidę
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-10-11, 11:24 5
Kurwa świat się kończy, bo co niby ma być następne...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-11, 11:25 100
Ci idioci mają prawa wyborcze i później wybierają zjebów co dla stołków i pieniedzy obiecują takim pojebom wszystko a cierpią na tym zdrowe normalne rodziny. Normalny świat sie kończy
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-10-11, 11:58 2
Fajne pieski, grzeczne, nie gryzą, posłusznie idą z panem i nie srają na środku chodnika
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-10-11, 12:18 1
Mi się podoba, szczególnie że w tej odsłonie "psy" są CZARNE, więc resztę można sobie ładnie dopowiedzieć
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-10-11, 12:29
Gość musi mieć niezły ubaw z plujących jadem zaściankowych średniowiecznych parafian. A to tylko taki performens…
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-10-11, 12:35 23
To jest właśnie obraz nowoczesnego i lepszego świata. To jest właśnie Ten Plan sukcesywnie wdrażany zwykłemu człowiekowi jak ma wyglądać normalność i poprawność. Masz i popatrz tam na ludzi dookoła którzy śmieją się i robią zdjęcia lub nagrywają, żeby podzielić się z najbliższymi w domu lub w necie. Gdzie takie zachowanie 50 lat temu było po naszemu zwane debilizmem czy zwykłym upośledzeniem psychicznym. Wołano odpowiednie służby które z radością zakładały kaftany i wiązały kokardy na plecach delikwentów których umieszczano w pokoju bez klamek. Gdzie miałeś świadomość i mogłeś zrozumieć, że wśród czterech ścian być może najbliżsi sąsiedzi tak się zabawiają i ich to rajcuje, ale była to indywidualna sprawa co tam kogo kręci i wiercili sobie wiertłami otwory w lateksowych strojach smagając się biczami w rytmie upiornych wrzasków i szczekania. Dziś masz wizyty i pokazy w przedszkolach czy szkołach podstawowych jakichś chorych na umyśle chłopów przegranych za kobiety. Te całe tęczowe spierdolenie umysłowe gdzie ja jestem stary i nie rozumiem i za chuj nie potrafię przejść obok tego obojętnie, bo to nie jest ten świat dla mnie, który dziś nazywają dobrym i lepszym. Gdzie pojebało się już wszystko białemu człowiekowi i postanowił klęczeć i przepraszać plugawe czarcie pomioty, które niczym rozjebana kanaliza zalewa fekaliami resztę białej wschodniej Europy. Gdzie kiedyś głośno mogłem powiedzieć, że ktoś jest gruby, brzydki, głupi lub czarny, a teraz jprdle nazywane jest to niepoprawne i to ja jestem niegrzeczny. Mam wyjebane po stokroć w to dobre dzisiaj i lepsze jutro, bo na moje to wszystko to co było dobre już było i tylko pozostały wspomnienia.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-11, 12:52 3
Aaltonen napisał/a:

Gość musi mieć niezły ubaw z plujących jadem zaściankowych średniowiecznych parafian. A to tylko taki performens…



Przecież ludzie nagrywają go jak pojeba więc o czym ty mówisz? To jakby zazdrościć komuś Zespołu Downa bo zawsze ma towrzystwo
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-11, 12:55 4
Bul_od_bytu napisał/a:

I weź tu nie czekaj na asteroidę



Szybciej bedzie przekopać to zdegenerowane towarzystwo.
Zgłoś
Avatar
Collector 2024-10-11, 14:44 3
Świat zszedł na psy
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2024-10-11, 14:53 3
Bardziej profesjonalnie wyglądało by gdyby właściciel ujebał nogi u "psów/kotów" koło kolan
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-10-11, 15:28 5
tak to jest jak sie toleruje ludzi chorych psychicznie zamiast zamykac ich w zakladach dla osob chorych psychicznie,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie