18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
woofer51 2014-02-12, 21:35 3
o Cię chuj co za klimat.... Koneser muzyki....
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-02-13, 11:25 3
nurgle napisał/a:


ale sytuacja pokazuję



Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
werther 2014-02-13, 13:58 8
Czekam i czekam na tę wyprzedaż i nic...
Zgłoś
Avatar
cancerous 2014-02-13, 16:04 8
a może mu do kurwy jasnej żona rodziła albo jakaś tragedia się działa i leciał z pomocą chłopak jak najszybciej... od razu debil/idiota zabrać prawko i chuj, wczoraj na drogę wyjechałeś czy szpanujesz kamerką? Dopóki nie będzie uczciwych dróg to takie obrazki będą a jeśli wyprzedzanie przez wysepki Cię szokuje to nie wyjeżdżaj poza teren parafii
Zgłoś
Avatar
WydziałPolicji 2014-02-13, 16:11
Ja pierdole wieśniaki sie wożą tanie wino z biedronki co to kurwa ma być ?
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-13, 21:28 3
Eee tam, zrobil to elegancko, musial widziec ze tamten z naprzeciwka skreca w lewo, mial do tego pas, no to co tam
Zgłoś
Avatar
weynrob 2014-02-13, 21:29 1
normalnie pojechal wiec nie wiem w czym problem
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-13, 21:31
To jest na krajowej 20. Jeżdżę tam często. Kiedyś stał tam fotoradar ale go zdjęli i teraz każdy ma gdzieś przepisy bo policja nigdy tam nie stoi. Jak już, to stoją w Borczu często za stacją benzynową. Sam nie zwalniam do 50, jadę 80, bo wcześniej jest z górki i tylko wystarczy gaz odpuścić, po co hamować i zużywać hamulce... Ale koleś ma fantazje, nie ma co.
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-02-13, 21:31
DK 20...a Fabia chyba na gdyńskich blachach.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-02-13, 21:33 4
@cancerous

Lepiej wolniej niż w worku, nie uważasz?

Nie mówię, żeby wszystkich przepisów kurczowo się trzymać, sam nie jestem święty bo część "zabudowanych" czy znaków jest z dupy wzięta. Ale w większości przypadków zakazy, wysepki itp do czegoś jednak służą. Drogi mamy coraz lepsze a wypadków jak było tak będzie dużo właśnie przez takich debili, którym wysepka nie pasuje, zakaz nie tu, albo ograniczenie z dupy, bo pasy są złe, bo ktoś przepuścił pieszego. Nosz kurwa, za kółkiem trzeba myśleć i przewidywać.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-13, 21:39
wbijam napisał/a:

mare30ks ,komentarz godny Marka z Pcimia Dolnego.



witamy pana Janusza na sadisticu
Zgłoś
Avatar
Byczys 2014-02-13, 21:39
Zajebać i na pasztet. A resztki na kompost.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-02-13, 21:54 2
cancerous napisał/a:

(...) czy szpanujesz kamerką? (...)


Eee tam ! przypierdalasz się do człowieka.
Ja kupiłem videorejestrator SPECJALNIE z myślą o sadolu ale jak pech to pech. rok wożę i nic nie nagrałem godnego uwagii. Ludzie na moich trasach jeżdżą normalnie jakoś. A jak raz sam komuś pierdolnąłem to się nic nie nagrało bo cofałem i tyłem pierdolnąłem... zawsze w pizdę wiatr
Za to może kiedyś nagram swoją śmierć to żona będzie miała pamiątkę. Ale nie da na sadola bo ona czemuś nie wyznaje tej religii.
A muzyka chujowa. Kiedyś jak już myślałem że poznałem całe zło na tym świecie i nic nie można w tej materii wymyśleć to powstało discopolo...
Zgłoś
Avatar
Koza111 2014-02-13, 21:55 2
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-02-13, 22:07 1
Kto przy disco polo się nigdy nie bawił niech pierwszy rzuci kamieniem. Takie utwory są najlepsze jak się jest najebanym. Dziewczyny można poobracać itp
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie