18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cancerous 2014-02-13, 22:12
@jeloo
w pierwszej części komentarza dałem obraz co mogło być przyczyną takiej brawury, każdy z nas jechałby na złamanie karku kiedy każda minuta byłaby na wagę złota, Ty też byś popierdalał

@Everizon
no super, kup jeszcze kamerkę i wystaw przez okno bo może ktoś się wypierdoli a Ty nie daj boże tego nie nagrasz
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-02-13, 22:23 1
@up hahaha

ale wiesz ? myślałem o kamerce z chaty na ulioę i ogród bo mi ostatnio zapierdolili cały rządek pięknych jodełek co hodowałem od paru lat... kurwa kabel z prądem bym położył gdyby nie to że polskie prawo chroni bardziej złodziei niż moją własność...
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2014-02-13, 22:56 1
Lukasz2525 napisał/a:

wieśwagen , ałdi , szkoda - jeden chuj , auta dla wieśniaków , biedaków , cebulaków


a Twój tata czym jeździ? tzn czym się wozisz jak tata nie wie?
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-13, 23:32 1
Trasa na Kościerzyne, taaaaak : D Jeździłem tą trasą od małego i jak pamiętam to lepsze bajery tam się działy ale to jeszcze przed modernizacją drogi. Kiedyś jak ktoś przez borcz 150 nie leciał to był pizda
Knajpka ta z napisem pierogi godna polecenia, troche drogo ale bardzo smacznie. Szczególnie chleb na liściu kapusty można wpierdalać na sucho : D i trzyma przez tydzien
Zgłoś
Avatar
mamytwojastara 2014-02-13, 23:50
przynajmniej ruchu nie blokuje
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-02-13, 23:54 1
Niech zgadnę. Numery rejestracyne zaczynają się na WI lub PO.
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2014-02-14, 0:16
Tak. Tutaj tak się jeździ. Co miesiąc jeden wypadek na tym samym skrzyżowaniu na Skrzeszewo. Wiele było już śmiertelnych.

Kiedyś porobię fotki, jak trafię na dobry moment.
Zgłoś
Avatar
lisek94 2014-02-14, 2:51 3
@repowski

Jak się taka muzyka nie podoba , to wyłącz głośniki i nie słuchaj. Jest to gatunek który przetrwał wieki i jeszcze kilka go czeka. Przy takiej muzyce bawili się twoi rodzice, dziadkowie i pewnie nie raz sam będziesz się bawił.
Ja rozumiem zapewne twoje klimaty typu Młody RPK , Bonus BGC , Pralka RTV i Krzysiu CBŚ .Więc spierdalaj na ulice do tych swoich raperów którzy pokażą Ci jak się bawić dragami w rynsztoku i spierdalać przed policją.
Zgłoś
Avatar
shegge.reggae 2014-02-14, 11:23
Lukasz2525 napisał/a:

wieśwagen , ałdi , szkoda - jeden chuj , auta dla wieśniaków , biedaków , cebulaków



nie wiem czy wiesz, ale dzięki tym pojazdom dla cebulaków znaczna część Polski ma możliwość przemieszczania się. Tylko dlatego że starsze modele są tanie, proste i w miarę niezawodne. Ale tak wspaniały zapewne kierowca rajdowy jak ty jeździ bugatti...Komentuj tak dalej a osiągniesz za niedługo status celebryty jak słynny Bongman.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2014-02-14, 12:42
Jak jeden z drugim zapierdalajo 95km/h i cie nie puszczo to jakoś trzeba se radzić. Wiem, bo też tak robie. A muza wporzo.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-02-16, 2:32
śpieszył się żeby zobaczyć złoto Justyny!
Zgłoś