18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Wyprzedaż w Lidlu
Bezimienny10 • 2014-12-28, 20:47
Mój kolega dzisiaj rano będąc na mieście postanowił wstąpić do Lidla. Trafił tam na wielką wyprzedaż, a jako że Polacy nie mogą wytrzymać więcej niż 2 dni bez wielkich zakupów to efekt jest jaki jest.



Tak, wiem że "ścieżka dźwiękowa" chujowa do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
koziol666 2014-12-29, 1:19
Jakbyście mieli rodziny, to zrobili byście wszystko , aby zaoszczędzić i uzbierać na upragnione wakacje na przykład ....
Zgłoś
Avatar
gopholl 2014-12-29, 1:23
pewnie taksówkami podjechali, żeby być szybciej
Zgłoś
Avatar
szydergd 2014-12-29, 1:31 2
ja pi3rdole, niech teraz ktoś napisze że polowali na tanią żywność bo ich nie stać.

koziol666 napisał/a:

to zrobili byście wszystko , aby zaoszczędzić i uzbierać na upragnione wakacje na przykład .



a pierdolisz Pan i co, ile "zaoszczędzili" czyszcząc niemieckie magazyny ze starego towaru? Który w większości posiadał jakieś wady i był wątpliwej jakości? Janusze i mohery w szale wyprzedaży nie zwracają uwagi, najważniejsze że "tanio, promocja, wyprzedaż"

Tyle zaoszczędzimy ile wpłynie na konto, czy jakoś tak
Zgłoś
Avatar
Makabajachi 2014-12-29, 1:40 2
Z nieoficjalnych źródeł dowiedziałem się, że w części produktów marki Lidl ukryte jest złoto zajebane z fabryk, które wychodzi 1 zł za kilogram. Ci ludzie to wiedzą i chodzą tam , kupują te rzeczy za bezcen i bogacą się na zlocie sprzedanym z tych rzeczy, a potem śmieją się wam w twarz jebane, biedne hejtery. Oczywiście niektorzy stracą na tym, bo trafią im się rzeczy bez złota.
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2014-12-29, 2:31 2
to przykre że Polacy najpierw głosują na komuchów, którzy obdarli nas z resztek godności i doprowadzili więkrzość do życia w nędzy. Dzięki temu mamy takie oto właśnie sceny. Najgorsze że dalej patriotów nazywają faszystami i dalej głosują na te same mordy i zamiast ruszyć dupe żeby się sprzeciwić rządowi i zacząć wreszcie walczyć o swoje prawa...
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2014-12-29, 3:54
Raz poszedłem w roli tragarza (samemu zakupów nie robię) do Lidla na promocję bodajże 50% taniej, bo robili remont to fakt, ludzie się tak nie pchali ale kolejki były podobnych rozmiarów.
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2014-12-29, 5:15 2
koziol666 napisał/a:

Jakbyście mieli rodziny, to zrobili byście wszystko , aby zaoszczędzić i uzbierać na upragnione wakacje na przykład ....



To po kiego grzyba ludzie zakładają rodziny, albo robią sobie kolejne dzieci, skoro ich na to nie stać? A potem się pierdoli smuty, że państwo ma zabierać tym zaradnym, żeby dawać idiotom.

lemon1988 napisał/a:

to przykre że Polacy najpierw głosują na komuchów, którzy obdarli nas z resztek godności i doprowadzili więkrzość do życia w nędzy. Dzięki temu mamy takie oto właśnie sceny. Najgorsze że dalej patriotów nazywają faszystami i dalej głosują na te same mordy i zamiast ruszyć dupe żeby się sprzeciwić rządowi i zacząć wreszcie walczyć o swoje prawa...



Bo w Polsce są cztery podstawowe grupy ludzi.

1.Jarosław, Jarosław, Jarosław!!!
2.Kaczyński to zło, PO to jedyni normalni w tym kraju.
3.Za komuny, jak byłem w partii, to było lepiej.
4.Od wsi, to wy się odpierdolcie.

Reszta albo ma w dupie wybory, ich partie nie mają 5%, albo to zwykłe zjeby.

Połowa naszego społeczeństwa pamięta komunę i mentalnie dalej w niej żyje. Jacy obywatele, taka władza. Tyle w temacie.

Nie wiem po co kupować w takim sklepie ubrania, jak ich nawet przymierzyć nie potrafisz. Praktycznie w każdym mieście jest rynek albo giełda, niech tam ludzie idą. Ceny niższe, a towar (o ile nie kupujesz od cygana w skórze) często lepszy. Zresztą w wielu przypadkach ludzie nie potrzebują tych rzeczy.

Poszedłem w niedzielę o 9 do Lidla po kabanosy. Na ulicach cisza, ludzi nigdzie nie ma, a przed sklepem cały parking zajęty. W środku tłum, wszyscy latają wokół tych koszyków.
Zgłoś