18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Wyprzedaż w Lidlu
Bezimienny10 • 2014-12-28, 20:47
Mój kolega dzisiaj rano będąc na mieście postanowił wstąpić do Lidla. Trafił tam na wielką wyprzedaż, a jako że Polacy nie mogą wytrzymać więcej niż 2 dni bez wielkich zakupów to efekt jest jaki jest.



Tak, wiem że "ścieżka dźwiękowa" chujowa do tego filmiku.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-12-28, 21:22 22
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-12-28, 21:26 11
Jebane patałachy, śmiecie najgorszego gatunku Nawet bezdomny ma więcej honoru niż te pierdolone cebulaki!!!
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-12-28, 21:26 156
@up sam jesteś śmieciem frajerze, masz pewnie 12 lat i nie wiesz skąd się bierze papu na stole, ale twoja matka czy ojciec lecą do sklepu byś miał co do mordy wsadzić. Gdybym przeczytał, że mój syn tak pisze o ludziach, to bym mu pasem tak smagnął, że by po dywanie driftował dupą niczym kubica na pokazówkach. Tfu!

Wkurwia mnie już to bydlęcenie ludzi. To nie ich wina, że są zaganiani...ok może inaczej, to ich wina, że są stadem baranów, które latają od sklepu do sklepu, bo same okazje, a potem pusty portfel, a połowa okazji już dawno w koszu leży bo albo żarcie zepsute albo sprzęt wadliwy. Mają mało pieniędzy i jeszcze dają się wodzić za nos podczas świąt.

Ale żeby nie było, by [jak taka kurwa jak ten na górze szczeniak jebany] ktoś przypadkiem nie zaczął gadać, że to "cebulactwo i polactwo", takie obrazki można obejrzeć w każdym kraju.
Zgłoś
Avatar
Aldous 2014-12-28, 21:28 38
Taa, akurat "kumpel będąc na mieście postanowił wstąpić do Lidla" i stał w kolejce na pięćset osób przed samym wejściem żeby sobie chipsy kupić przyznaj się że walczyłeś tam o ostatnie pangi co się jeszcze nie sprzedały a teraz przyganiasz jak kocioł garnkowi
Zgłoś
Avatar
Smutas 2014-12-28, 21:28
Tia... Tylko ich krytykujecie a wiadomo że sami zapierdalacie na takie wyprzedaże. Hipokryci.
Zgłoś
Avatar
Bezimienny10 2014-12-28, 21:40 1
Aldous napisał/a:

Taa, akurat "kumpel będąc na mieście postanowił wstąpić do Lidla" i stał w kolejce na pięćset osób przed samym wejściem żeby sobie chipsy kupić przyznaj się że walczyłeś tam o ostatnie pangi co się jeszcze nie sprzedały a teraz przyganiasz jak kocioł garnkowi



Akurat muszę Cię zmartwić, ale dowiedziałem się o tym kiedy opisał mi całą sytuację, a potem wysłał filmik. Kiedy zobaczył taki tłum to zrezygnował z zakupów, ale postanowił to uwiecznić.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-28, 21:44
Było chociaż coś ciekawego?
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-12-28, 22:04
Nie ma piwa za ten chujowy podkład. Myślę, że większość wolałaby słuchać krzyku tych potępieńców.

Codziennie rano przejeżdżam koło lidla. W poniedziałki i czwartki jest "nowa oferta". Nie zdarzyło się żeby w te dni pod drzwiami przed otwarciem było pusto. Zawsze jest liczne grono moherków. Także mógłbym takie filmiki wrzucać 2 razy w tygodniu ale sram na tych ludzi
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-12-28, 22:09 4
Ja nie obchodzę świąt i mi to przeszkadza, że idę do biedronki po brokuł i pomidora na obiad i muszę stać pół godziny w kolejce, bo janusze całe wózki żarła muszą kupować na święta... Później ten sam janusz - sąsiad, co nakupował dziesięć paczek piersi kurczaka, wyrzuca tydzień później sześć z nich, bo się nie przydały... A później biadoli, że nie ma na ropę :/ Banda cebul z kalafiorni... Bez tych ludzi Polska byłaby pięknym i przyjaznym krajem
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-12-28, 22:14 13
up Grzebiesz sąsiadowi w śmieciach?
Zgłoś
Avatar
Delolen 2014-12-28, 22:22
Co to za muzyczka w tle ?
Zgłoś
Avatar
FejkKrzysztof 2014-12-28, 22:32 10
Za każdym razem jak widzę takie akcje nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie dla kilku złotych potrafią zachowywać się jak ostatnie zwierzęta...

Jak już ktoś wyżej zauważył - 0 honoru.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-12-28, 22:51 6
Policeman napisał/a:

@up sam jesteś śmieciem frajerze, masz pewnie 12 lat i nie wiesz skąd się bierze papu na stole, ale twoja matka czy ojciec lecą do sklepu byś miał co do mordy wsadzić. Gdybym przeczytał, że mój syn tak pisze o ludziach, to bym mu pasem tak smagnął, że by po dywanie driftował dupą niczym kubica na pokazówkach. Tfu!

Wkurwia mnie już to bydlęcenie ludzi. To nie ich wina, że są zaganiani...ok może inaczej, to ich wina, że są stadem baranów, które latają od sklepu do sklepu, bo same okazje, a potem pusty portfel, a połowa okazji już dawno w koszu leży bo albo żarcie zepsute albo sprzęt wadliwy. Mają mało pieniędzy i jeszcze dają się wodzić za nos podczas świąt.

Ale żeby nie było, by [jak taka kurwa jak ten na górze szczeniak jebany] ktoś przypadkiem nie zaczął gadać, że to "cebulactwo i polactwo", takie obrazki można obejrzeć w każdym kraju.



Słuchaj gówniarzu!!! Nie tym tonem!
PS.
Wygląda na to, że należysz do tej bandy cebulactwa, polującego na jebane promocje!
Zgłoś
Avatar
vass 2014-12-28, 23:14 2
kalium napisał/a:

Było chociaż coś ciekawego?


Chciałem sobie kupić kompresorek samochodowy, poszedłem o 17, ale okazało się, że jak skończyły patelnie, to babcie moherowe kupowały kompresory w promocji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie