18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Avatar
mare30ks 2013-10-18, 21:59 2
ten z lady spierdolil zeby nie bylo na niego
Zgłoś
Avatar
modyf 2013-10-18, 22:28
Identycznie gość wjechał w mojego znajomego. Przyjechała policja i wlepiła mu mandat (znajomemu) za to, że nie spojrzał w lusterko. Sprawę w sądzie przegrał. Koronnym dowodem było to, iż dostał w przód samochodu - czyli musiał wyjechać gościowi, który wyprzedzał.

Patrzcie w lusterka !
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2013-10-18, 23:38
@up, ale wina całkowita znajomego, czy tylko częściowa?
Zgłoś
Avatar
dogip 2013-10-19, 13:21 2
Koleś z łady przyzwyczajony do takich sytuacji. Zachował zimną krew i pojechał dalej
Zgłoś
Avatar
zomos 2013-10-19, 13:35
modyf napisał/a:

Identycznie gość wjechał w mojego znajomego. Przyjechała policja i wlepiła mu mandat (znajomemu) za to, że nie spojrzał w lusterko. Sprawę w sądzie przegrał. Koronnym dowodem było to, iż dostał w przód samochodu - czyli musiał wyjechać gościowi, który wyprzedzał.

Patrzcie w lusterka !



A prawo jazdy to ruskie masz? Może twój kolega ma mongolskie? Wyprzedzanie na skrzyżowaniu(jednopasmówka brak sygnalizatorów itp) = wina tego który przyjebał w skręcający w lewo pojazd... Chyba że to twój znajomy wyprzedzał na skrzyżowaniu.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-10-20, 15:38
pragnę tylko zwrócić uwagę na stan drogi, który "troszkę" odbiega nawet od polskich standardów
Zgłoś