18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
wyprzedzanie na zakręcie
pawlo884 • 2014-05-27, 13:13
Witam sadole, mój pierwszy post oraz materiał własny.

Niby nic szczególnego ale podniosło mi ciśnienie.



Była to baba wyprzedzająca ciągnik przed samym zakrętem. Na moje szczęście a wasze nieszczęście jechałem zawrotne 70 km/h. Gdybym jechał setką tak jak mam w zwyczaju lecieć w tym miejscu to był by zapewne hard.

P.S.

Gromki chuj w dupę tym którzy zaraz będą sapać że teren zabudowany, niedzielnym kierowcom oraz gimbusiarni bez prawa jazdy, itp., itd...
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-05-27, 21:29
A to jest sadistic czy www.pokazswojniestetyniedoszlywypadekpedale.pl?
Zgłoś
Avatar
Rafalziomek1 2014-05-27, 21:29
Przeciez to nagranie bylo juz z rok temu :|
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-05-27, 21:36 1
pawlo884 napisał/a:


mam problem z tym że ludzie nie używają mózgu ani wyobraźni.


sam sie przyznałeś do tego, że nie używasz
Zgłoś
Avatar
emceZjemCie 2014-05-27, 21:37 7
Jak byś jechał 100km/h to by do tego nie doszło. Odsyłam do filmu instruktażowego:
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-05-27, 21:39 1
bloodwar napisał/a:

Pierdolony pirat, 70 w terenie zabudowanym, mogłeś kogoś zabić! Założe się, że nie patrzysz się też w lusterka i używasz spryskiwaczy!



Śmiałem się na głos. Dzięki.
Zgłoś
Avatar
Napalona_Swinka 2014-05-27, 21:39 1
Tak strasznie wcale nie wygląda...
Zgłoś
Avatar
maciejzZadupia 2014-05-27, 22:17 1
pawlo884 napisał/a:

Gromki chuj w dupę tym którzy zaraz będą sapać że teren zabudowany, niedzielnym kierowcom oraz gimbusiarni bez prawa jazdy, itp., itd...


No i kurwa słusznie. Sam zapierdalam czasem jak idiota, jednak tworzę dużo mniej niebezpiecznych sytuacji na drodze, niż kierowcy z dużo dłuższym stażem ode mnie.

Miałem taką sytuację dziś:

jadąc za 'elką' dojechałem do skrzyżowania, gdzie jest 'ustąp'. Kursantka ruszyła skręcając w lewo, ja z rozbiegu chciałem zrobić to samo. No, pech chciał że z lewej strony jechała pełnoprawna uczestniczka ruchu drogowego. 'Elka' przeskoczyła, ja dojechałem do linii zatrzymania i depnąłem w hamulec, aby nie wymusić - wystawało mi może pół zderzaka. Droga z pierwszeństwem puściutka, więc spokojnie leciutkie odbicie kierownicą i nie było tematu. Wystawiam rękę przez okno aby przeprosić i widzę ostre hamowanie na pustej drodze, babeczka włączyła awaryjne i... zaczyna się do mnie spinać, jakbym jej kanapki z talerza pozabierał. Cóż, zdenerwowałem się nieco, więc i pocisnąłem dziwce...

...ale niech mi ktoś powie, jak to w zasadzie jest? Czy chamstwo na drodze wynika z braku umiejętności, czy przesadnego srania się przed czymkolwiek co na dł. 15 centymetrów wysuwa się poza swoje miejsce? Nadmienię również że stoi tam 'czterdziestka', a kobitka leciała grubo ponad 70.
Zgłoś
Avatar
wielkilowczy 2014-05-27, 22:27 1
Bo ludzie to huje.
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-05-27, 23:13
pawlo884 napisał/a:

trole kłania się czytanie ze zrozumieniem i spostrzegawczość. tam gdzie spotkałem głupią babę nie było już terenu zabudowanego co było widać na filmiku w 6 sekundzie. Jako że za znakiem są same pola i nic po za tym wyjeżdżając z zabudowanego mam już te 60-70 km/h, moje szczęście, że nie cisnąłem do setki.

IOI

mam problem z tym że ludzie nie używają mózgu ani wyobraźni. wyjebało się piździsko na mój pas nie widząc co jest za zakrętem. ok jeśli wyprzedzała by rower lub omijała stojący na poboczu samochód. zabrała się za wyprzedzanie ciągnika z dwoma przyczepami czyli coś koło 15 metrów do ominięcia tuż przed samiutkim zakrętem. I miała szczęście że jechała osobówka a nie coś większego przed czym by nie spierdoliła nigdzie indziej jak pod spód.

~6.6.6

sam jesteś debilem i ja Ci o tym mówie. oglądałeś chociaż filmik, że takie daleko idące wnioski wysuwasz?



Ty masz problemy z myśleniem? Bo coś sądzę, że i tak zapierdalałeś przez wieś 70 czy setkę (chuj z tym). Jakbyś zaczął przyśpieszenie od znaku końca terenu zabudowanego to byś nie obsrał spodni i nie zasmrodził samochodu gównem.
Zgłoś
Avatar
pawlo884 2014-05-27, 23:44
UP

przynajmniej mam samochód i spodnie a nie pedalskie rurki i hulajnogę do kompletu.
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-05-28, 15:41
pawlo884 napisał/a:

UP

przynajmniej mam samochód i spodnie a nie pedalskie rurki i hulajnogę do kompletu.



Widziałeś mnie pewnie na żywo, aby tak pisać, odszczekiwania na poziomie tzw. gimbusa. Ehh ten "postęp"
Zgłoś