18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
AnnaNowakowska Dzisiaj 10:43 2
Hahaha typowi Polacy w swoich popowodziowozach z rajchu za 500 euro. Takie trumny na kołach powinny już być dawno w hucie. Mam też nadzieję, że biedak zdechł, bo po co taki nieudacznik żyje?
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc Dzisiaj 10:43 1
polaka mi nie szkoda
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood Dzisiaj 10:55 1
Nagrywająca pizda pewnie wlokła się 48 km/h aż w końcu chłopu puściły nerwy.
A teraz kutafon nagrywacz chwali się tym co nagrał - sprowokowane nagranie
Zgłoś
Avatar
Qba_123 Dzisiaj 10:56 2
No debil. To, że mógł siebie rozjebać, to chuj, ale wyeliminował z użytku dobry samochód. Teraz sobie będzie szukał elektryka za 200 tys.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood Dzisiaj 10:57 1
i jeszcze to pizdowate darcie ryja po ślunsku "oooooooooooooo" ktoś mu kutasa w dupe wkłada czy co?
Zgłoś
Avatar
kranik123 Dzisiaj 11:01
baronturbina napisał/a:

Wiesz są takie ople co prawie 200 kuca mają. Ale to nie taki i nie moc a mokro. Pewnie kupił używane opony albo wielosezonowe chińskie typu imperial. Oczywiście manewr, za który powinni mu prawo jazdy zabrać dożywotnio był główną przyczyną zdarzenia.


Czegi ty nie powiesz. Tyle że to tylko stara astra. To ze można wpaść w poślizg nawet takim gównem to jest oczywiste.
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 11:11
Kurwa moje pole..

m.youtube.com/watch?v=w6fP1LoeSZw&pp=ygUQS3Vyd2EgbW9qZSBwb2xlIA%3D%3D
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Dzisiaj 11:31 3
Velture napisał/a:

Opony kurwa z olx 20 letnie za 100zł komplet bo miały 5mm bieżnika.
Na wielu rzeczach oszczędzałem w aucie ale nigdy kurwa nie na oponach, zawieszeniu ani hamulcach.



Żadne opony nie zastąpią mózgu, ani nie zmienią praw fizyki. Poszedł na siłę i stracił przyczepność.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 11:32 1
Velture napisał/a:

Opony kurwa z olx 20 letnie za 100zł komplet bo miały 5mm bieżnika.


Dżepetto napisał/a:

Ale wiesz geniuszu że minimalny bieżnik opony letniej to 3-4 mm, poniżej nadaje się do kosza. Ale skąd Ty możesz to widzieć.


Ty czasem czytasz to na co odpisujesz? W sensie rozumiesz czytany tekst zanim twój mózg wyda sygnał palcom do odpisania?

Mam w garażu 20 letnie opony które jeden sezon zrobiły na drodze zanim felgi na większe dałem.
Dawaj adres do wysyłki na twój koszt i jutro ci kurwa wysyłam. Zakładaj na auto i powiedz jakie masz wrażenia z jazdy po mokrym. Najlepiej nagraj film na zakręcie jak jedziesz.

Raz w życiu kupiłem stare opony które niby markowe i niby w chuj bieżnika i super wyglądały ale po pierwszym deszczu kupiłem nówki i od tamtej pory tylko nowe kupuję. Nigdy używane. Od lat nokiany bo miałem zimówki nokian kiedyś i mega pozytywnie mnie zaskoczyły a teraz mam wielosezonowe i też nokiany.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 11:32
kranik123 napisał/a:

Czegi ty nie powiesz. Tyle że to tylko stara astra. To ze można wpaść w poślizg nawet takim gównem to jest oczywiste.


Nie pisz więcej bo się kompromitujesz.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 11:32 1
Velture napisał/a:

Opony kurwa z olx 20 letnie za 100zł komplet bo miały 5mm bieżnika.

Na wielu rzeczach oszczędzałem w aucie ale nigdy kurwa nie na oponach, zawieszeniu ani hamulcach.



Najlepiej nie oszczędzać na technice jazdy.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 Dzisiaj 11:33 1
AnnaNowakowska napisał/a:

Hahaha typowi Polacy w swoich popowodziowozach z rajchu za 500 euro. Takie trumny na kołach powinny już być dawno w hucie. Mam też nadzieję, że biedak zdechł, bo po co taki nieudacznik żyje?



Twój Seba to pewnie ma beemkę?
Zgłoś
Avatar
kranik123 Dzisiaj 11:38
baronturbina napisał/a:

Nie pisz więcej bo się kompromitujesz.



Nie załapałeś prostego żartu, a później się o to zesrałeś. Brawo młotku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 11:54
kranik123 napisał/a:

Nie załapałeś prostego żartu, a później się o to zesrałeś. Brawo młotku.


Kto się sra? Przecież ty się podniecasz i odpisujesz.

[ Dodano 2024-09-29, 11:55 ]
Antoni79 napisał/a:

Twój Seba to pewnie ma beemkę?


Nie odpisuj mi bo to jakiś prosty troll. Gosc trzeźwieje po sobocie.

[ Dodano 2024-09-29, 12:02 ]
@kranik123 to była Vectra tak w ogóle.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku Dzisiaj 12:04 1
kranik123 napisał/a:

Nie opanował mocy obsranego Opla.



Ty kurwa jebany wsioku, ja mam Opel Insignia OPC 2.8 V6 turbo 370 KM(manuał), ma na zegarze 300 i w Niemczech jechałem 280km/h po zdjęciu kagańca Miałem też Vectra jak ta ale kombi 2.8 V6 turbo 280 KM seryjnie, a zrobiona na 330 KM i kolegi Forda Mustanga 3.7 V6 300 KM bez turbo robiłem jak dziecko. A też Vectrę C 2.0 turbo 175KM po programie za 1000 zł na 210 KM zrobioną. Nie miłośnik Opla ale za połowę kasy BMW/Audi robisz ich jak dzieci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie