18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
kranik123 Dzisiaj 12:07 6
baronturbina napisał/a:

Kto się sra? Przecież ty się podniecasz i odpisujesz.



I kto to mówi. Nie obracaj kota ogonem i idź zmienić gacie.

[ Dodano: 2024-09-29, 12:12 ]
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Ty kurwa jebany wsioku, ja mam Opel Insignia OPC 2.8 V6 turbo 370 KM(manuał), ma na zegarze 300 i w Niemczech jechałem 280km/h po zdjęciu kagańca Miałem też Vectra jak ta ale kombi 2.8 V6 turbo 280 KM seryjnie, a zrobiona na 330 KM i kolegi Forda Mustanga 3.7 V6 300 KM bez turbo robiłem jak dziecko. A też Vectrę C 2.0 turbo 175KM po programie za 1000 zł na 210 KM zrobioną. Nie miłośnik Opla ale za połowę kasy BMW/Audi robisz ich jak dzieci.



Buahaha brawo podludziu z obsranego opla.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 12:14 6
turor napisał/a:

Ciekawe jak długo marudził na zakrętach i przyśpieszał na prostych, że chłop zaczął go w takim miejscu wyprzedzać?


Jasne, wyprzedzający to niewinna, biedna ofiara, bo się wkurwił. Oddaj lepiej prawko, bo kolejna tragedia będzie.

Kamera jest wysoko, co sugeruje, że nagranie jest z dostawczaka albo czegoś większego.
Zgłoś
Avatar
Pawehan Dzisiaj 12:15 1
Nie ma co komentować , bo za kierownicą siedział jakiś debil , albo dostał zawału w czasie tego wyprzedzania., albo trzymał lejce zamiast kierownicy. Tak do połowy wszystko dobrze - tak jakby czekał do zakrętu by w nim wrócić dopiero na swój pas -poprawnie w tym przypadku.
Ale co odpierdolił tak nerwowo później to jest niezrozumiałe przecież prędkość nie była jakaś duża , a do samochodu z przeciwka jeszcze daleko bo jakieś 3-4 sekundy. Nie ważne już czy miał stare opony , czy to może popowodziowa Vectra V6
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 12:18 5
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Nagrywająca pizda pewnie wlokła się 48 km/h aż w końcu chłopu puściły nerwy.
A teraz kutafon nagrywacz chwali się tym co nagrał - sprowokowane nagranie


O, następny mistrz kierownicy. Zobacz jak wysoko jest kamera i wyciągnij wnioski.
Zgłoś
Avatar
Baronessa Dzisiaj 12:38 3
Obstawiam, że młody kaszalot, co dopiero prawko zdał i jeszcze żadnych umiejętności ani doświadczenia w poruszaniu się na zakrętach nie posiadaPróbował wyprzedzić starego dziada, co zamulał na drodze.

W NFS na komputerze Nissanem 350Z szybciej w zakręty wchodził, ale jak widać stary Upel od starego nie podołał w prawdziwym życiu...
Zgłoś
Avatar
Dziamdzi91 Dzisiaj 12:52 4
Bardzo dobrze. Tak powinny kończyć wszystkie Sebastiany M. i Łukasze Ż.
Zgłoś
Avatar
Nome Dzisiaj 13:30 4
turor napisał/a:

Ciekawe jak długo marudził na zakrętach i przyśpieszał na prostych, że chłop zaczął go w takim miejscu wyprzedzać?



mam do ciebie prośbę, nagrywaj swoją jazdę, zawsze się przyda nowy materiał na sadola, szkoda marnować okazji, jak ty nie dasz rady wrzucić, to chociaż może rodzina
Zgłoś
Avatar
Pedator Dzisiaj 13:37 2
Miał debil szczęście że w drzewo się nie wpasował.
Zgłoś
Avatar
ss84 Dzisiaj 13:41
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Nagrywająca pizda pewnie wlokła się 48 km/h aż w końcu chłopu puściły nerwy.
A teraz kutafon nagrywacz chwali się tym co nagrał - sprowokowane nagranie



Przecież na gpsie z kamerki jest około 100 km/h przed zakrętem. Dobrze cwelowi. Szkoda że w drzewo nie trafił. Zaraz kupi kolejnego gruza za 10 k i będzie stwarzał zagrożenie. Dobrze że na czołòwkę nie poszedł
Zgłoś
Avatar
kamilja Dzisiaj 13:42
StachuJoness napisał/a:

Toż to istny mistrz kierownicy, prawo jazdy pewnie w chipsach znalazł.



No, tak jak ty
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 Dzisiaj 13:51
Nie trafił w drzewo,mimo że pròbował
Zgłoś
Avatar
StachuJoness Dzisiaj 14:08
kamilja napisał/a:

No, tak jak ty



Ja to jeżdżę tak, patrz i podziwiaj

Zgłoś
Avatar
Sadololo2 Dzisiaj 14:23
10/10 za styl 🤌🏻
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Dzisiaj 14:27
turor napisał/a:

Ciekawe jak długo marudził na zakrętach i przyśpieszał na prostych, że chłop zaczął go w takim miejscu wyprzedzać?



Niedojebanie jakieś masz? Tłumaczysz debila? To ty tam jechałeś po browary do biedronki?
Zgłoś
Avatar
Traba Dzisiaj 14:52
Velture napisał/a:


Na wielu rzeczach oszczędzałem w aucie ale nigdy kurwa nie na oponach, zawieszeniu ani hamulcach.



Ale na odpowiednim jedzeniu już tak. Z tego powodu cukrzyca i efekty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie