18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Siljorfag 2017-09-05, 23:51 2
To nie jest ten wypadek z paru dni temu??
Zgłoś
Avatar
remzs 2017-09-06, 0:27 1
Wania juz po mundialu, ciekawe czy z grupy wyszlismy
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-09-06, 0:59 8
Ten z VW i tak powinien się cieszyć, że mu się upiekło.
Zgłoś
Avatar
qwerq123 2017-09-06, 8:37 3
Czytanie tekstu tego powodem ujebania mózgu znów #Fantastico
Zgłoś
Avatar
erpi 2017-09-06, 9:06 3
Nie lubię Twojego pierdolenia i nie daje Ci piw tego powodem, choć wrzutki robisz zacne, aczkolwiek za ta postawiłem browarka

Zobacz nawet kurwa długopisem przecinki powstawiałem bo mi klawisz gdzieś wjebalo czas jakiś temu.

Kurwa przeczytałem własnego komenta czy aby błędu jakiegoś nie ma i odkryłem ze tym samym językiem do Ciebie ja pisze.
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2017-09-06, 10:18 8
Z równowagi to wyprowadzają twoje opisy do filmów...
Zgłoś
Avatar
1Jurko 2017-09-06, 12:17 1
To bzyczenie w tle brzmi jak licznik gajgera
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2017-09-06, 14:17 1
polskie wyprzedzanie na rosyjskiej drodze musi się skończyć tak jak polskie wyprzedzanie na polskiej drodze. Wyprzedzający po polsku najwyraźniej o tym nie wiedział
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-09-06, 15:43 2
Jestem pewny, ze kierowca śmieć z białego grata, który to wszystko zaczął jest cały i zdrowy i nawet nie ma żadnego zadrapania.
Zgłoś
Avatar
majkelubiek 2017-09-06, 15:48 8
Siljorfag napisał/a:

To nie jest ten wypadek z paru dni temu??



Sądząc po dacie to z przyszłego roku:
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2017-09-06, 15:50 1
Fejk.
Film z przyszłego roku.

A tak serio to w tym wypadku zginął ojciec i chyba 10letni syn.
Wypadek sprzed tygodnia, może półtora.
Zgłoś
Avatar
xoludus 2017-09-06, 15:51 1
Mam prośbę do kierowców ciężarówek, jak widzicie takiego idiotę co wyprzedza na czołówkę to walcie śmiało w gnoja. Dla was bezpieczniej niż zjeżdżac na pobocze, a dla nas lepiej bo jednego idiotę mniej.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2017-09-06, 16:00 1
xoludus napisał/a:

Mam prośbę do kierowców ciężarówek, jak widzicie takiego idiotę co wyprzedza na czołówkę to walcie śmiało w gnoja. Dla was bezpieczniej niż zjeżdżac na pobocze, a dla nas lepiej bo jednego idiotę mniej.


Znaczy to nie jest tak zaraz miło, bo jak walniesz takiego to ci zwykle lewe koło uszkodzi próbując uciekać i ściągnie cię na lewo, czyli przeciwny pas bez sterowności....
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-09-06, 16:17 6
Na miejscu ojca/matki/męża/żony/dzieci ofiar gołymi rękami zapierdoliłbym kierowcę tego białego vana.
Co do reakcji kierowcy ciężarówki, to była naturalna, nie ma co go za to winić, próbował ratować życie tego pojebańca z białego vana. To są ułamki sekundy, nie da się przewidzieć, ze hamowanie i równoczesne odbicie w drugą stronę doprowadzi do śmierci niewinnych osób. Zwyczajnie się o tym nie myśli. To jest chwila, a normalnemu człowiekowi instynkt każe "ratować sytuację".
Z perspektywy czasu - łatwo powiedzieć - kierowca ciężarówki mógł zamknąć oczy, jechać na wprost. Mógł przewidzieć, że zginą niewinne osoby. Wtedy zginałby tylko ten jebany idiota (ewentualnie jego pasażerowie). Bardzo łatwo oglądać, oceniać i osądzać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie