18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
janniezbedny23 2014-03-30, 20:49 2
Eth napisał/a:

@Gnojówa
Van przy skrecie wjechal na oba pasy, pozniej postanowil jednak wrocic na prawy, druga sprawa - van mial czerwone, skorzystal z prawa pozwalajacego na skret (USA) po upewnieniu sie ze nie wymusi niczego.
Motocyklista = blad (bezpieczniej bylo hamowac), wina = van.
Komentarze na youtube jednoznacznie orzekaja wine kierowcy vana, ale tutaj ni chuja, bedzie standard.



Może się nie znam ale w usa ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym wynosi 150km/h?
Zgłoś
Avatar
Dezeus 2014-03-30, 21:02
koleś skręcają autem wymusił na motorku pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
szmalu 2014-03-30, 21:04 4
janniezbedny23 napisał/a:



Może się nie znam ale w usa ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym wynosi 150km/h?


150km/h popierdoliło Cię? Gość jechał minimalnie szybciej niż samochody, ale co tu dużo gadać z osobą, która z pojazdem na kołach miała do czynienia tylko jak stara go w wózku pchała.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-30, 21:06 4
Ciebie stary popychał. W wannie.
Zgłoś
Avatar
Eth 2014-03-30, 21:08
@ Gnojowka, zbyt ograniczone podejscie masz.
Nie wiem, co jest nielogicznego w stwierdzeniu, ze kierowcy z USA, dokladniej znajacy ichnie prawo stwierdzaja wine po stronie vana, a tutaj banda dzieciakow bedzie psioczyla na moto.

@janniezbedny23

Nie wiem skad wziales taka predkosc.
Niski bieg, niskie obroty, ogolnie widac ze ruszyli ze swiatel i nie przyspiesza po ominieciu vana.
Max z 70km/h, a tyle w niektorych stanach jest dozwolone w zabudowanym.
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-03-30, 21:27 4
Eth
Nawet jak wjechał na dwa pasy to w 90% był na prawym. Nie wyrobił się na zakręcie to skorygował błąd czyli zjechał całkowicie na swój pas, gościowy mi motorze za bardzo się śpieszyło i to jest jego wina bo facet w aucie nie zwolnił wcale tego pasa żeby mógł nim ktoś go wyprzedzić.

A wymusić oczywiście nie wymusił, bo zaczął manewr jak motocykl był ledwo widoczny dla niego (droga nie jest prosta tylko na zakręcie)
Zgłoś
Avatar
lith 2014-03-30, 21:49 4
Van wjechał na czerwonym, więc nie wiem o czym tutaj dyskutować.
Zgłoś
Avatar
szymy 2014-03-30, 21:50 4
Co mówi właściciel Ducati do kobiety?

- Zrobi mi Panigale?
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-03-30, 21:59 1
Jak by jechał szybciej, to by zdążył przejechać przed autem i po sprawie I by harda użyźnił...
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-03-30, 22:05 3
A ja zauważam że dużo osób najeżdża na motocyklistów z zazdrości. Chyba dlatego że samych ich nie stać na taki sprzęt lub nie mają jaj do jazdy na 2 kółkach.

A ta biała kurwa wymusiła. Dziękuję. Pozdrawiam prawdziwych motocyklistów z pasją.
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2014-03-30, 22:14 1
Sezon na słupy uważam za otwarty.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2014-03-30, 22:17 1
W momencie zbliżania się motoru, van był już całą powierzchnią na głównej drodze.
Ewentualna kolizja miała by miejsce w tył auta. Wniosek:
Fajnie się szybko zapierdala ale do tego warto było by jeszcze umieć jeżdzić.
Zgłoś
Avatar
Belthezer 2014-03-30, 22:19
enjoypoznan bez przesady. Wymusił nie wymusił. Koleś na motorze to ciota która nie umie jeździć. Może wprowadzimy zasady zapierdalaj na skrzyżowaniu a chuj nie moja wina mam zielone.
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-03-30, 22:25 2
Belthezer napisał/a:

enjoypoznan bez przesady. Wymusił nie wymusił. Koleś na motorze to ciota która nie umie jeździć. Może wprowadzimy zasady zapierdalaj na skrzyżowaniu a chuj nie moja wina mam zielone.



Nie no zgadzam się, że jazda na motocyklu to nie tylko bezmyślne zapierdalanie przed siebie.

A na tym filmiku mógł sobie odpuścić. W takiej sytuacji szybkość nie była jakaś duża i najlepiej było przyhamować.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-03-30, 22:26
enjoy,
wystarczy pocisnąć jakiemuś zjebowi na dwóch kółkach, żeby od razu mu zazdrościć wg internetowych speców? W dupie mam jego i jego motór . Żałuję tylko, że nie wyjebał mocniej.

Nie, nie zazdroszczę . Stać mnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie