18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Jak od dawna nie lubiłem Majewskiego za jego chujowe "żarty" tak teraz przybiłbym mu pionę!

"Szymon Majewski i Kuba Wojewódzki wyraźnie różnili się w ostatnich latach podejściem do tematów politycznych. Szymon sprawiał zawsze wrażenie osoby starającej się śmiać ze wszystkich polityków po równo. Kuba natomiast od lat nie ukrywa swojej nienawiści do Jarosława Kaczyńskiego i PiS-u. Słuchając go i czytając jego felietony można mieć wrażenie, że bardzo dużo o tym myśli i mówi również w życiu prywatnym.

Dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak w wywiadzie dla Wprost mówi bardzo otwarcie o sile, jaką ma jego zdaniem jego telewizja oraz o polityce, jaką prowadzi. Jego odbiorcy, których nazywa "lemingami" są jego zdaniem zwolennikami Platformy Obywatelskiej.

Takie są prawa rynku: wszyscy, którzy zawodzą, wylatują - mówi o zakończeniu współpracy z Majewskim. On się sprawdzał, kiedy emocje leżały na ulicach. Ale lemingi nie chcą, żeby się specjalnie śmiano z Platformy Obywatelskiej.

Problemem z Majewskim było też to, że nie chciał śmiać się ze śmierci ludzi w Smoleńsku. Miszczak przytacza swoją rozmowę z Szymonem, po której uznał, że jego czas chwilowo minął:

- Wiem, że powinna być partia, jak PO, która pcha nas ku Europie. Ale jest też miejsce dla PiS, które pamięta, dba o tradycję, historię. Mam rozdartą naturę - mówił mi w maju i zapewniał, że dla niego żarty kończą się tam, gdzie giną ludzie, więc żartować z katastrofy smoleńskiej nie zamierza.

Wojewódzki ma więc raczej zapewnioną pracę. To wielka osobowość - ocenia dyrektor programowy."


Wojewódzkiego kiedyś bardzo lubiłem za intelekt i cięte riposty, ale od jakiegoś czasu pierdoli takie smuty, że głowa mała
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-08-24, 3:09
Może w końcu niektórzy otworzą oczy na to, że media nie są takie święte jak im się wydaje Wojewódzki lał z PISu i wyjebali go za tekst o zgwałceniu Ukrainki. Majewski zaśmiał się z POi go wyrzucili po cichu, bo nie chciał się śmiać ze śmierci ludzi. Gdzie ja żyję kurwa.
Zgłoś
Avatar
genesisnemesis 2012-08-24, 3:35 4
Trzeba przyznać, że może w telewizji robił z siebie głupa, ale w prywatnych wypowiedziach stawał ponad poziomem Dupczoka, TW Stokrotki i całej TVNowskiej sitwy. Niestety dla niego w mediach są pewne reguły - jak jesteś niepoprawny, to wylatujesz. I wyleciał...

Zgłoś
Avatar
nurgle 2012-08-24, 4:00
Autorze tego tematu usuń konto na sadolu. Z ciekawości chciałem sprawdzić skąd ten artykuł został skopiowany i wkleiłem początek w google. I teraz mam pytanie, dlaczego czytasz pudelek.pl ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-08-24, 4:34
Ilośc polityki na sadolu jest zbyt ,kurwa ,duża!

Sram na żyda wojewódzkiego i na chuja majewskiego ciepłym moczem ALE jeśli faktycznie Miszczak powiedział ,że "nie chciał śmiać się ze śmierci ludzi w Smoleńsku" to jest dla mnie zwykłą kurwą (miszczak) i życze mu aby wpadł pod autobus.... i przeżył.... jako warzywo....
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-24, 7:48
Pudelek.pl to niesamowicie wiarygodne źródło informacji Na równi z "Faktem" i "Na żywo".
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-08-24, 7:50
Bambiś napisał/a:

Pudelek.pl to niesamowicie wiarygodne źródło informacji Na równi z "Faktem" i "Na żywo".



To jeszcze nic, docelowo wstawił to w czarne filmiki.
Zgłoś
Avatar
polslav 2012-08-24, 8:42 1
Najlepsze jest to, że jak będą wybory to i tak wierne lemingi zagłosują na PO bo są przecież przeciw PiS:D a nie patrzą na to, że żyje się coraz ciężej, że moc nabywcza złotówki spadła, ze rząd to skorumpowani złodzieje, szajka która od okrągłego stołu przeszła bezkrwawo z krwawego reżimu do pseudodemokracji. Ile jeszcze afer??? Ile jeszcze osób zginie po cichu (patrzcie ile zginęło po katastrofie smoleńskiej - czy ktoś o tym mówi???). Amber Gold niedługo też zatuszują, bo politycy mają tam tak dupy umoczone że hej:) Tak, tak głosujcie dalej za wyprzedażą Polski, a taki mynyster Rostowski będzie na emeryturze na Wyspach a wy po jego polityce tu w Polsce, gdzie chleb już niedługo będzie za 8zyla. Głosujcie tępowate cioty czytające wyborczą i cosmopolitan.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-08-24, 9:30 1
@nurgle, zgadza się była 3 w nocy, już wszystko obleciałem, to wlazłem na pudla, a tam całkiem ciekawy temat.

@Niebieski, wybacz, coś mi się ujebało z kategoriami

A co do rzetelności to macie kurwa więcej linków,
bo zamiast sprawdzić to wolicie pierdolić:


fronda.pl/news/czytaj/tytul/szymon_majewski_traci_program_w_tvn,_bo_ch...

natemat.pl/28201,publicysta-rz-szymon-majewski-stracil-program-w-tvn-b...

rp.pl/artykul/926830.html
Zgłoś