18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
marcin9002 2020-10-22, 0:12
Początek zwiastuna wygląda podobnie.
Zgłoś
Avatar
aronio 2020-10-22, 0:51
a to na to idzie kasa z aliexpress
Zgłoś
Avatar
Exclip 2020-10-22, 8:28
Ale pokaz mozliwosci.... umie latac, i nic pozatym? I to dosc wolno. Z tego.filmu wynika ze to gorsza wolniejsza rakieta samonaprowadzajaca
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-10-22, 20:08
Lololoney napisał/a:

No nie zupełnie... Zwykła amunicja krążąca, nic nowego i nadzwyczajnego... Nawet Polska odnosi w tej dziedzinie pewne sukcesy...
Dokładnie...Na moje to pokazówka pewnej koncepcji, a nie gotowy, przetestowany system... Takie przedłużanie azjatyckiego siurka... Bo z logistycznego punktu widzenia to jest porażka bo:
1. za taką wyrzutnią musiałby jechać cały autobus "pilotów"
2. jeśli wróg dysponuje dronami o podobnym zasięgu to bardzo szybko jest w stanie wyniuchać i unieszkodliwić taką całą baterię jednym "strzałem".
Martwiłbym się takimi zabawkami, kiedy w końcu ktoś ogarnie uproszczone sterowanie całym rojem (sztuczna inteligencja etc.), a nie pojedynczymi jednostkami, bo wtedy to będzie można nazwać bronią masowego rażenia...



Chrzanisz głupoty z tymi pilotami, słyszałeś o roju dronów? Algorytm łączy drony w siatkę i nimi zarządza



Tutaj prezentacja militarnej wersji koreańskich dronów korzystających z sieci LTE (zgadnijcie po co oprócz zastosowań cywilnych rozbudowywana jest sieć 5G )

Zgłoś