18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wysiadka
Duch • 2015-05-28, 0:23
Czy to nie jest przypadkiem pani stacja?



Się musiała bidna wkurwić
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-05-28, 0:32 15
a to skurwysyn oby zobaczyla ten filmik i naslala kogos na niego ... no chyba ze to fake
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2015-05-28, 0:43 163
Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz kurwa szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył jebany pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpierdol dostać od pasażerów.

[ Komentarz dodany przez: Duch: 2015-05-28, 10:38 ]
Portal z czarnym humorem a ten dziury w całym szuka
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-05-28, 0:44 9
ta cholerna niemoc, że zajebać w ryj
Zgłoś
Avatar
evon 2015-05-28, 2:09 5
co za skurwysynstwo
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2015-05-28, 3:09 11
hahaah, dobra akcja
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2015-05-28, 3:32 59
Dreamer napisał/a:

Niech by do równego siebie tak podskoczył jebany pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu.


Wyobraź sobie, że jeżeli wypchnąłby nawet Pudziana w odpowiednim momencie - czyli w takim jak na filmiku, to ten nie byłby w stanie NIC zrobić.

Dreamer napisał/a:


Powinien wpierdol dostać od pasażerów.


Szkoda, że Cię tam nie było. Pewnie byś mu tak wpierdolił, że by umarł na śmierć.

@topic.
Jak dla mnie zabawne i nie ma o co spinać dupy.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-05-28, 3:37 1
Dobre skurwysyństwo Nie ma co, piwko. Ale byłoby jeszcze zabawniej, gdyby jego też ktoś wywalił na następnej stacji. Ja bym tak zrobił i też się śmiał
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-05-28, 4:12 1
to taki szeryf w metrze, nie podobało mu się, że stała przy drzwiach. Swoją drogą ludzie to mają jakieś naturalne skłonności do pouczania innych, bo przecież wiadomo, że to oni wiedzo lepiej i majo racje
Zgłoś
Avatar
Ov4m 2015-05-28, 9:06 11
Dreamer napisał/a:

Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz kurwa szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył jebany pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpierdol dostać od pasażerów.



Co sie burzysz, tak wygląda równouprawnienie Zreszta patrzac na tego goscia to walka miedzy nim a kobieta mialaby wyrównany poziom
Zgłoś
Avatar
Duch 2015-05-28, 9:51 12
Dreamer napisał/a:

Stanąć za panną i wypchnąć ją za drzwi. Nosz kurwa szczyt męstwa. Niech by do równego siebie tak podskoczył jebany pedał w podziurawionych spodniach i czapeczce do tyłu. Powinien wpierdol dostać od pasażerów.



Cóż za oburzenie na portalu poświęconym czarnemu humorowi
Zgłoś
Avatar
MapleLeaf 2015-05-28, 10:17 2
Dobra akcja. Aż się uśmiechnąłem. Niespodziewałem się że znajdę jeszcze pojebany humor i chamskie akcje na sadisticu, ale widzę że jeszcze jest tu kilku co nie chodzą w rurkach.
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-05-28, 10:37 3
Dobry skurwiel, piwko! Dziwi mnie tylko najlepszy komentarz, poziom spizdowacenia na sadolu zaczyna mnie przerażać.
Zgłoś
Avatar
dth 2015-05-28, 10:46 20
to nie jest czarny humor tylko prostactwo. 90% populacji tego portalu uważa że czarny humor == chamstwo, prostactwo, grubiaństwo i debilizm. Potem mają pretensje do innych ludzi że nie pochwalają tego typu zachowań, które w każdym społeczeństwie powinny być nagradzane ostrzegawczym strzałem w tył głowy, żeby się ktoś przypadkiem nie rozmnożył.

ohoho, wypchnałem dziewczynę z pociągu, teraz będzie musiała czekać na następny, hahaha, ale jestem zabawny, pewnie się spieszy do pracy i będzie miała przez mój głupi żarcik przejebane, hahaha. Złap raka żartownisiu.
Zgłoś
Avatar
Dreamer 2015-05-28, 11:46 2
Admin_RedTube napisał/a:


Wyobraź sobie, że jeżeli wypchnąłby nawet Pudziana w odpowiednim momencie - czyli w takim jak na filmiku, to ten nie byłby w stanie NIC zrobić.



Wątpię, że takie chuchro by go wypchnęło.

Admin_RedTube napisał/a:

Szkoda, że Cię tam nie było. Pewnie byś mu tak wpierdolił, że by umarł na śmierć.



No z pewnością więcej niż Ty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie