18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wysiedlenie 2
Veni_Vidi • 2024-08-05, 11:58
W Irlandii Północnej wściekli protestujący zdemolowali arabską restaurację.

To na pewno jeszcze nie koniec wkurzenia Irlandczyków...

Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-05, 21:28 1
Anglikowi pochodzenia algierskiego który był chrześcijaninem odpierdoliło i zabił małe dzieci w Southport, dlatego Iraldczycy demolują u siebie arabską restaurację. Czego tu nie rozumiecie?
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce 2024-08-05, 22:24
Im zdemolowali kraj i się wkurzyli. My też czekamy aż będziemy wyglądać jak ta dzicz?
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-06, 4:54 3
pazuzu napisał/a:

Czekaj czekaj a kto ich wpuścił do Polski? kto rządził ostanie 8 lat? no chyba nie lewacy a konserwy z PiS. A wracając do UK to kto tam rządził przez ostatnie 14 lat? partia KONSERWATYWNA. czyli jak widzisz nigdzie nie rządzili lewacy a prawacy i oni ich wpuścili. więc to "twoi" ich wpuścili bo chyba jednak lubią muslimskie klimaty.



Już kurwa przestańcie się kłócić kto rządził, bo to jeden chuj choć przyznaje ostatnio jak byłem w bonarce w Krakowie to w szoku byłem od zajebania brudasów i kurew chodzących z workami na śmieci na głowie, nie jest kurwa dobrze.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-06, 6:09 1
Pewno jedzenie było niesmaczne. Bo niby z jakiego innego powodu?
Zgłoś
Avatar
Lubiepopaczeć 2024-08-06, 12:01
W Polsce wystarczy zrobić akcję : miesiąc bez kebaba i wszystkie ciapaki pozamykają biznesy 😁
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-06, 16:36 1
pazuzu napisał/a:

Czekaj czekaj a kto ich wpuścił do Polski? kto rządził ostanie 8 lat? no chyba nie lewacy a konserwy z PiS. A wracając do UK to kto tam rządził przez ostatnie 14 lat? partia KONSERWATYWNA. czyli jak widzisz nigdzie nie rządzili lewacy a prawacy i oni ich wpuścili. więc to "twoi" ich wpuścili bo chyba jednak lubią muslimskie klimaty.



Nie nie nie... Nazywanie pisu "prawica" to potwarz i brak znajomości co to znaczy "prawica". TelewizjaTVN, CNN, BBC powiedziala Tobie prawica i juz nietrzeba sprawdzac co to znaczy... To była partia socjalistyczna... 800+ i inne babelkowe gówna, minimalna do gory dla smierdzacych leni "czy się stoi czy się leży minimalna się nalezy"... To jest neokomuna pis,po,KO,SLD,PSL,lewica powinno się do skurwysynów strzlac bez jakiegoś ostrzeżenia l... Oni co najwyżej konserwatywna mogą mieć łatkę bo kościół etc etc, ale nie prawica i na bank nie naród...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-06, 17:44 2
takamahi napisał/a:

No i w sumie to jest metoda na nachodźców z gównolądu, jak im sukcesywnie będzie się rozpierdalać biznesy, gównem smarować klamki i drzwi, wietrzyć mieszkania kamieniami to się kurwy same wyniosą, nie potrzeba tu żadnych zamieszek, dymów z policją itp. itd, tylko przemyślane precyzyjne działanie.



Ja wiem, że paliwo drogie, ale na te dwa-trzy koktajle Mołotowa, to by się mogli zrzucić...

[ Dodano 2024-08-06, 17:46 ]
Geraldinio napisał/a:

Anglikowi pochodzenia algierskiego który był chrześcijaninem odpierdoliło i zabił małe dzieci w Southport, dlatego Iraldczycy demolują u siebie arabską restaurację. Czego tu nie rozumiecie?



Szczur urodzony w stajni, nigdy nie będzie koniem.
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-08-07, 12:01
Ciekawe tylko kiedy IRA się uruchomi
Zgłoś