18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Wyskoczył z 10 piętra!
wons • 2011-06-05, 12:29
Cytat:

Co robi człowiek, który spada z wysokości 10 piętra? Najczęściej ginie. Jednak ten młodzieniec... poprosił o papierosa.

– Nigdy nie zapomnę tego popołudnia. Siedzieliśmy z synem na podwórku przy grillu, gdy nagle usłyszeliśmy potężny huk. Zerwaliśmy się na równe nogi i pobiegliśmy w stronę szopki, w którą coś uderzyło. Na ziemi w krzakach leżał chłopak i jęczał z bólu – opowiada Wojciech Chodzyński (55 l.) z Ostrowca Świętokrzyskiego.

To był Patryk Z., który właśnie spadł z wysokości 25 metrów. Miał niesamowite szczęście. Trafił wprost w blaszany dach szopki stojącej na podwórku.

Odbił się od niego jak od sprężystej trampoliny i wylądował w kępie krzewów. Nawet na chwilę nie stracił przytomności. Wystraszeni ludzie, którzy otoczyli go chwilę po upadku nie mogli uwierzyć, że żyje.

– Leżał na trawie, popatrzył na mnie i poprosił o papierosa i piwo – opowiada, nie dowierzając własnym słowom, Paweł Chodzyński, mieszkaniec kamienicy stojącej tuż obok wieżowca. – Stałem jak wryty, a on zaczął się nagle chwalić, że chciał popełnić samobójstwo, wiec wybił szybę na klatce schodowej, wszedł na dach wieżowca, wziął rozbieg i skoczył. Mówił jeszcze, że w powietrzu wykonał salto! – twierdzi pan Paweł.

Jan Adamski (61 l.), sąsiad pana Pawła, mieszka na 10 piętrze, dokładnie pod miejscem, z którego desperat wykonał swój niesłychany skok.

– Odpoczywałem na wersalce, bo był już późny wieczór. Nagle usłyszałem potężny huk, jakby wybuchł telewizor, który ktoś wyrzucił przez okno. Przestraszyłem się nie na żarty, wybiegłem na balkon i zobaczyłem leżącego na ziemi człowieka. Zewsząd zbiegali się ludzie, krzyczeli, ktoś wzywał pomocy. Po chwili zawyły syreny i zrobiło się niebiesko od błyskających świateł – opowiada rozgorączkowany pan Jan.

Lekarz pogotowia i sanitariusze nie wierzyli, że po upadku z takiej wysokości Patryk Z. żyje. Obejrzeli go możliwie jak najszybciej i natychmiast przewieźli ambulansem do najbliższego szpitala.

Chłopak trafił na oddział ortopedii, bo miał tylko złamane nogi. Zdumieni lekarze nie znaleźli żadnych obrażeń, które mogłyby zagrażać jego życiu. Jest przytomny, ale o tym, co zrobił, rozmawiać nie chce. Twierdzi, że to był wypadek



źródło nasygnale.pl/kat,1025349,title,Wyskoczyl-z-10-pietra-Na-ziemi-poprosil...

nie przypomina wam to czegoś ?
Polska kurwa!
Zgłoś
Avatar
MCL 2011-06-11, 18:42 5
Daleko mu do Magika
Zgłoś
Avatar
MegaKowal 2011-06-11, 18:52
I nie wiadomo czy dostał piwko i szluga...
Zgłoś
Avatar
evil_deer 2011-06-11, 19:20 1
W Ostrowcu to norma :] na Pułankach co troche ktoś z dachu leci. Ostatnio jakiś starszy koleś skoczył z 5 piętra wpadł w kępę krzaków rosnącą pod blokiem wstał i poszedł do domu.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-06-11, 20:06
Uwaga prowokacja ! - Widocznie Bóg ma wobec niego inne plany...
Zgłoś
Avatar
borniak1991 2011-06-11, 20:14
Kurwa nic nie pamietam... Niezle musialem jebnac... Patryk Z...
Zgłoś
Avatar
konradssc 2011-06-12, 16:00 1
Proponuje wysłać tą historie do pogromców mitów
Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-06-12, 18:25
Cytat:

Mówił jeszcze, że w powietrzu wykonał salto! – twierdzi pan Paweł.

Nagle usłyszałem potężny huk, jakby wybuchł telewizor, który ktoś wyrzucił przez okno.





Salto, piruet i przysiad ze sztangą. I powiedzcie mi, od kiedy telewizory wybuchają?

Co do chłopaka obstawiam, że skończyła mu się kolekcja dopalaczy, dowiedział się, że już nie sprzedają więc postanowił zakończyć swoje życie, kozacząc jeszcze na ziemi prosząc o browar i szluga.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-06-12, 18:31
SilesianHunter napisał/a:

I powiedzcie mi, od kiedy telewizory wybuchają?



Zapytaj dziadków albo kogoś w podobnym do nich wieku, o coś takiego jak telewizor "rubin".
Zgłoś