18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Wyskoczył z 10 piętra!
wons • 2011-06-05, 12:29
Cytat:

Co robi człowiek, który spada z wysokości 10 piętra? Najczęściej ginie. Jednak ten młodzieniec... poprosił o papierosa.

– Nigdy nie zapomnę tego popołudnia. Siedzieliśmy z synem na podwórku przy grillu, gdy nagle usłyszeliśmy potężny huk. Zerwaliśmy się na równe nogi i pobiegliśmy w stronę szopki, w którą coś uderzyło. Na ziemi w krzakach leżał chłopak i jęczał z bólu – opowiada Wojciech Chodzyński (55 l.) z Ostrowca Świętokrzyskiego.

To był Patryk Z., który właśnie spadł z wysokości 25 metrów. Miał niesamowite szczęście. Trafił wprost w blaszany dach szopki stojącej na podwórku.

Odbił się od niego jak od sprężystej trampoliny i wylądował w kępie krzewów. Nawet na chwilę nie stracił przytomności. Wystraszeni ludzie, którzy otoczyli go chwilę po upadku nie mogli uwierzyć, że żyje.

– Leżał na trawie, popatrzył na mnie i poprosił o papierosa i piwo – opowiada, nie dowierzając własnym słowom, Paweł Chodzyński, mieszkaniec kamienicy stojącej tuż obok wieżowca. – Stałem jak wryty, a on zaczął się nagle chwalić, że chciał popełnić samobójstwo, wiec wybił szybę na klatce schodowej, wszedł na dach wieżowca, wziął rozbieg i skoczył. Mówił jeszcze, że w powietrzu wykonał salto! – twierdzi pan Paweł.

Jan Adamski (61 l.), sąsiad pana Pawła, mieszka na 10 piętrze, dokładnie pod miejscem, z którego desperat wykonał swój niesłychany skok.

– Odpoczywałem na wersalce, bo był już późny wieczór. Nagle usłyszałem potężny huk, jakby wybuchł telewizor, który ktoś wyrzucił przez okno. Przestraszyłem się nie na żarty, wybiegłem na balkon i zobaczyłem leżącego na ziemi człowieka. Zewsząd zbiegali się ludzie, krzyczeli, ktoś wzywał pomocy. Po chwili zawyły syreny i zrobiło się niebiesko od błyskających świateł – opowiada rozgorączkowany pan Jan.

Lekarz pogotowia i sanitariusze nie wierzyli, że po upadku z takiej wysokości Patryk Z. żyje. Obejrzeli go możliwie jak najszybciej i natychmiast przewieźli ambulansem do najbliższego szpitala.

Chłopak trafił na oddział ortopedii, bo miał tylko złamane nogi. Zdumieni lekarze nie znaleźli żadnych obrażeń, które mogłyby zagrażać jego życiu. Jest przytomny, ale o tym, co zrobił, rozmawiać nie chce. Twierdzi, że to był wypadek



źródło nasygnale.pl/kat,1025349,title,Wyskoczyl-z-10-pietra-Na-ziemi-poprosil...

nie przypomina wam to czegoś ?
Polska kurwa!
Zgłoś
Avatar
coval 2011-06-05, 12:58
a ten co wchodził po kablu od "interneta" myslał ze jest hardcorem
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-06-05, 13:13 6
Człowiek nawet sobie salta nakurwiać nie może bo po karetki i policje dzwonią...
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-05, 14:43
Chciał skoczyć do żabki bo jest najbliżej.
Zgłoś
Avatar
Lew 2011-06-05, 18:44 1
Dobra..idę ponabijać gwoździe na dachu mojej szopy....się kurwa nie odbije już
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2011-06-05, 22:06
~Lew odjebałeś znaczy się... A materiał na harda byłby palce lizać...
Zgłoś
Avatar
marna 2011-06-05, 22:24 2
paździerzowy napisał/a:

~Lew odjebałeś znaczy się... A materiał na harda byłby palce lizać...



nie ma harda

hmm.. ciekawe czy będzie chciał powtórzyć swój 'wyskok'
Zgłoś
Avatar
q................a 2011-06-05, 22:34
no i... ?
Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-06-06, 11:33 1
Wyskoczył sobie młody na chwilę się zabić. No i te jebane niebieskie światła.
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2011-06-06, 19:33 2
ja pierdole, czego ludzie nie zrobią zeby wysępić piwo i szluga....
Zgłoś
Avatar
nikifor1987 2011-06-06, 23:52 4
Chłopakowi nawet samobójstwo nie wyszło... Tak szczerze to mu współczuję ;(
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-06-08, 10:53
Może powiedzieć że to był najlepszy skok w jego życiu
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2011-06-08, 23:28
Robić grill'a na podwórku osiedlowym. To musi być szczyt biedy.
Zgłoś
Avatar
marna 2011-06-09, 9:53
DaaanielSan napisał/a:

Robić grill'a na podwórku osiedlowym. To musi być szczyt biedy.



z braku laku i na bezrybiu rak ryba

zaradność a nie szczyt biedy
Zgłoś
Avatar
c................2 2011-06-11, 1:33 1
Jakby w beton jebnął to by mu do śmiechu nie było!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie