18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
s................f 2016-07-24, 23:55 1
Nawet jeśli przeżył (chyba kolejny roborusek), to chyba i tak nie nadaje się na przeszczepy.
No przynajmniej tym razem dla odmiany wina osobówki (ale z drugiej strony, jakby jechał chociaż te 120, jak reszta, albo nawet 150, zamiast 180-200 (na to wygląda z filmiku), to pewnie nie byłoby sprawy.
Pewnie każdy lubi sobie czasem przycisnąć czy to w aucie czy na motorze (ja sama mam prawko od 10 lat), ale lepiej to robić na pustej drodze, w nocy, a nie przy takim ruchu czy w mieście. Dla bezpieczeństwa swojego a przede wszystkim innych.
Zgłoś
Avatar
Eramod 2016-07-25, 0:06
ale dobra kamera
Zgłoś
Avatar
Kacpes 2016-07-25, 1:19
@superf i uważasz, że to jest bardziej bezpieczne, niż jazda z tą samą prędkością po mieście? Jak trafisz na sarenkę po nocy, to mówię Ci tak ładnie ją rozpykasz... Tylko zrób potem zdjęcia i wsadź na sadola. Ludzie powinni mieć to samo prawo do życia. Czasem sarny są o wiele bardziej inteligentne -.-
Zgłoś
Avatar
woojaak 2016-07-25, 1:28
@superf - W nocy droga NIGDY nie jest pusta.
Zgłoś
Avatar
s................f 2016-07-25, 2:12 1
@up
@upup

Was pewnie mamusie podwożą do szkoły.
Pustej autostrady nocą nie widzieliście?
W sumie nic dziewnego : dom - podstawówka w foteliku na tylnym siedzeniu.
A tak w ogóle, ja pierdolę, biedne sarenki bardziej inteligentne, ja pierdolę, Kapces zlot green peace i kółka różańcowego. 150 km/h nocą po pustej autostradzie nie jest bardziej bezpieczne, niż zapierdalanie tą samą prędkością w środku miasta przy bardzo dużym ruchu?
Pierdolnij się w łeb, bo faktycznie z tą sarenką w twoim przypadku to miałeś rację z porównaniem.
Zgłoś
Avatar
DeFi37 2016-07-25, 3:18
Czy mi się tylko zdaje? Gościu który przewraca się w 0:34 przeszedłem taki kawałek drogi ze złamaną nogą a dopiero pozniej się przewraca?
Zgłoś
Avatar
P................r 2016-07-25, 11:33
Bramki nie przeskoczył, ma jeszcze 2 podejścia, jak w lekkoatletyce.
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-07-25, 13:29
@superf gdzieś ty tam 200 widział ? Gość w samochodzie ma około 90, to ten na moto będzie mieć ze 120.

Druga sprawa, że gdyby faktycznie jechał tak jak wszyscy to chuja by mu się stało, bo dostał by samochód a nie on.
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2016-07-25, 14:47
mam nadzieje ze zdechnie kurwa w krotkim czasie
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-07-26, 17:10
pytanie czemu osobówka zjechała na pas do jazdy w innym kierunku
Zgłoś