18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Wystapienie Putina
Xwall • 2014-09-19, 10:49
Poranne przemówienie Putina:
Nie wiemy kto wczoraj występował w meczu z Polską, gdyż Rosja nie wysyłała reprezentacji siatkówki, a takie stroje można dostac w każdym sklepie sportowym.
Zgłoś
Avatar
CzłowiekZiemniak 2014-09-19, 10:56 5
To samo dziś w radiu usłyszałem i autor zapewne Też nie ma to jak chęć bycia fajnym za wszelką cenę
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2014-09-19, 11:02 90
mlodycinos, chuj mnie obchodzi co słyszałeś w radio.
I chyba o sobie mówisz malkontencie, bo żarcik wyśmienity a twój post do tematu nie wnosi kompletnie nic.
Zbierałeś się cztery lata żeby napisać tak słabego hejta? Żenada!
Zgłoś
Avatar
baraq 2014-09-19, 11:28 5
@up widze ze nie tylko ja lubie klasyczna forme w 'radio', co prawda w 'radiu' juz tez jest dopuszczalna, ale to wina milionow niedouczonch debili co ciagle uzywali form w radiu czy studiu i z czasem znalazly sie one w slownikach poprawnej polszczyzny.

Swoja droga ten zart bardziej mnie smieszyl w wersji z Nawalka.
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2014-09-19, 12:49
Śmiechłem trochę.
Zgłoś
Avatar
Kevq 2014-09-19, 13:36 9
@baraq
A powiedz mi co jest złego w odmianie słów obcego pochodzenia? Tak jak mówie że widziałem coś w serialu a nie w 'serial'
albo że robiłem coś przy komputerze a nie w 'komputer' z tego samego powodu mówię że idę do domu a nie do 'dom'.
Według ciebie to może najlepiej od razu zacznijmy gadać po angielsku albo szwabsku tam nie trzeba odmieniać słówek.
Szanuj swój język ojczysty pacanie. : )
Zgłoś
Avatar
PlenerPłocki 2014-09-19, 13:53 2
Kevq szanuj język ojczysty pacanie. Takie są kurwa reguły, których nawet nie znasz i robisz z siebie debila.
Zgłoś
Avatar
Petrarka 2014-09-19, 14:36 2
Baraq Obama pierdoli o niedouczonych debilach, jednocześnie nie potrafi używać polskich znaków. Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-09-19, 14:36 2
@baraq jak to jest wyzywać ludzi od niedouczonych debili, będąc takim samym zjebanym debilem?
bardziej wkurwiające od odmiany rzeczownika "radio" jest brak umiejętnego wykorzystywania przypadków

który kurwa kretyn piszę w ten sposób "wina milionow niedouczonch debili co ciagle uzywali"?
człowiek wyedukowany na jakiego się kreujesz napisałby "...debili którzy ciągle używali..."
Zgłoś
Avatar
miken1200 2014-09-19, 14:52 2
@up Kurwa, co jeden to mądrzejszy, kurwa, pouczają się, odmieniają przez przypadki, wyzywają, a sami nie lepsi. Chcesz kogoś pouczać to pisz bezbłędnie, kurwa mać! Zaczynaj zdanie wielką literą, używaj znaków interpunkcyjnych, itd., a dopiero potem pouczaj innych!
Zgłoś
Avatar
baraq 2014-09-19, 15:06
@Petrarka i @kokroucz

#1 Nie posiadam polskich znakow (taka wersja systemu).
#2 No to mi wytknales, teraz spac nie bede mogl.

Spinacze.
Zgłoś
Avatar
Buraczany91 2014-09-19, 15:52
Co wyście kurwa inwencję twórczą w lombardzie zostawili? Rozumiem, że beka i heheszki, ale Panowie, do kurwy nędzy, ani to śmieszne ani zabawne i jest wszędzie, to nawet nie zasługuje na sadola
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-09-19, 17:05 1
Telegram PutIna do KomoRuskiego:
Cytat:

Gratulujemy wygranej stop. Gaz stop. Ropa stop.



Zgłoś
Avatar
o................n 2014-09-19, 17:28 3
Z wami polaczki (tak tak, "a za polaszka chuj ci w dupe!" ) jest ten problem, że do każdego dobrego momentu musicie wcisnąć jakieś jebane nacjonalistyczno-cierpiące ideologie. Polacy wygrali bo byli lepsi, Rosja odpadła bo była gorsza. Gratulacje dla naszych bo ładnie grali (ciekawe których "naszych" mam na myśli?). No ale nie kurwa, wy od razu dopisujecie do tego ideologię i kurwa wychodzi, że to kolejne wielkie zwycięstwo husarii nad Moskalami To samo było z Soczi, kiedy Polska reprezentacja zdobyła 4 złote medale, a debile zaczęły wrzeszczeć, że niby to potwarz dla Putina bo Putin nie chciał, żeby Polska cokolwiek wygrała (do dziś czekam na źródła które by to sugerowały).

To samo było z JP2(GMD) - najebaliście tyle książek i pomników, że szczerze za to nienawidzę Warola Kojtyły.
To samo było z Kaczorem - ot rozbił się samolot i szkoda ludzi, ale nie kurwa, trzeba było tak rozdmuchać, że żałuję, że w ogóle istnieje coś takiego jak samolot.

Dobrze, że przynajmniej nad trupem Szymborskiej się nie pastwiliście, dzięki temu przynajmniej ona mi jeszcze nie obrzydła :/
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-09-19, 17:48 2
DUST DEVIL napisał/a:

Z wami polaczki (tak tak, "a za polaszka chuj ci w dupe!" ) jest ten problem, że do każdego dobrego momentu musicie wcisnąć jakieś jebane nacjonalistyczno-cierpiące ideologie. Polacy wygrali bo byli lepsi, Rosja odpadła bo była gorsza. Gratulacje dla naszych bo ładnie grali (ciekawe których "naszych" mam na myśli?). No ale nie kurwa, wy od razu dopisujecie do tego ideologię i kurwa wychodzi, że to kolejne wielkie zwycięstwo husarii nad Moskalami To samo było z Soczi, kiedy Polska reprezentacja zdobyła 4 złote medale, a debile zaczęły wrzeszczeć, że niby to potwarz dla Putina bo Putin nie chciał, żeby Polska cokolwiek wygrała (do dziś czekam na źródła które by to sugerowały).

To samo było z JP2(GMD) - najebaliście tyle książek i pomników, że szczerze za to nienawidzę Warola Kojtyły.
To samo było z Kaczorem - ot rozbił się samolot i szkoda ludzi, ale nie kurwa, trzeba było tak rozdmuchać, że żałuję, że w ogóle istnieje coś takiego jak samolot.

Dobrze, że przynajmniej nad trupem Szymborskiej się nie pastwiliście, dzięki temu przynajmniej ona mi jeszcze nie obrzydła :/



Pomijając już te twoje zjebane hasełko, którym nazwałeś paru ludzi, chce ci (specjalnie z małej litery) oznajmic kolego że masz smutne życie.

Wiesz nie życze ci tego ale poczekaj aż umrze ktoś wazny dla ciebie, z rodziny albo i nie, to chyba będziesz musiał o tej osobie jak najszybciej zapomnieć, nie chodzić na nagrobek, bo przecież obrzydnie ci ta osoba, ba, może życie ci w końcu życie swoje obrzydnie?

Jak można nienawidzieć kogoś kto był autorytetem dla wielu ludzi i tylko dlatego ze inni go w taki czy inni sposób upamiętniają po śmierci?

W głowie ci sie pojebało, w ogole z kim ja dyskutuje, z frajerem mieszkającym w edynburgu, piszącego po polsku, ktory w awatarze ma pierdolonego komucha? nosisz rurki albo ktoś bardzo cie skrzywdził w dziecinstwie i jesteś tak bardzo nowoczesny, że jakby każdy komuś lizał dupe za darmo, zrobiłbyś to bez wachania, bo przecież taka nowa moda.

Wszystkiego najgorszego jebany lewaku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie