18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
hejcior 2018-10-03, 7:14 67
Hmm.. biały koleś, wysiadł (na dwa razy, ale wysiadł), ręce w górze.. coś tam w ręce miał, ale średnio do broni podobne. Jeden pałkarz strzelił przedwcześnie i reszta podążyła w sukurs? Czy coś przegapiłem?
Zgłoś
Avatar
w................y 2018-10-03, 8:04 16
@up, chyba dokladnie tak bylo. to ja sie zastanawiam po chuj oni sie dra rece do gory, skoro i tak Cie odjebia? a strzelil przedwczesnie ten juz stary chuj zgrzybialy z auta z kamera
Zgłoś
Avatar
welder72 2018-10-03, 8:04 13
Gościu zastrzelony i właśnie odwala kite a gliniarze jeszcze drą ryje "don't move!".
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-03, 8:16 94
Nagranie na dychę. Pełne HD w pierwszym rzędzie za bezpiecznym ekranem komputera

Sama akcja to zwykłe zabójstwo. Wszystkie świniaki, które strzeliły powinni iść do kryminału i być jebanym przez murzynów.
Facet nie zrobił absolutnie NIC co pozwoliło im strzelać.
Zgłoś
Avatar
furandi 2018-10-03, 9:09 14
W mojej ocenie przedmiot przypomina z kilku metrów nóż. Nie zastanawiałbym się nad tym, czy pozwolić kolesiowi do siebie podejść.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-03, 9:18 1
A teraz doczytałem, że podejrzany o podwójne zabójstwo. To zmienia postać rzeczy.
Brawo dla policjantów. Mocno go rozjebali! Amerykański podatnik jest wdzięczny!
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2018-10-03, 9:19 2
Skurwiel pierwszy wystrzał niechcący bo trzymał palec na spuście, kolejne już oddał żeby nie było że nie jest pewny siebie.
Zgłoś
Avatar
panorama 2018-10-03, 9:45 5
Tam się nie pierdolą. Co znaczy dont move to każdy debil wie.
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2018-10-03, 9:46 2
O krawężnik sie zaczepił i wyjebał orła.
Zgłoś
Avatar
panorama 2018-10-03, 9:57 23
Policjant krzyczy żeby chuj się nie ruszał a wychodzi z samochodu. Może głuchy.

Taki chuj. Z tego co mówią policjanci to śledzili go od dawna. A jak kogoś zajebał to dobrze że go odstrzelili.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-10-03, 10:54 6
@abraxus
A teraz doczytałem, że podejrzany o podwójne zabójstwo. To zmienia postać rzeczy.
Brawo dla policjantów. Mocno go rozjebali! Amerykański podatnik jest wdzięczny!

Gorzej jak to nie ten.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-10-03, 10:56 7
W Polsce policjanci boją się strzelać, bo za użycie broni jest smutne spotkanie z komendantem i potencjalnie dyscyplinarka

W Ameryce policjanci boją się NIE strzelać, bo jeżeli okaże się, że było np. trzech policjantów z wyciagniętą bronią i czystym polem do strzału a koleś zaczął odpierdalać manianę i któryś z nich NIE strzelił to będzie miał smutne spotkanie z komendantem i potencjalnie dyscyplinarka za to, że wystawił na niebezpieczeństwo kolegów - bo gdyby każdy z nich pomyślał sobie "eee nie będe strzelał bo nie chce mieć typa na sumieniu a może pozostali go zastrzelą" to ostatecznie nie strzeliłby nikt i koleś by ich odjebał jednego po drugim. Dlatego zawsze lepiej jest prewencyjnie strzelić kilka czy kilkanaście razy i być co najwyżej uznanym przez media za nadgorliwca niż nie strzelić wcale i mieć nieprzyjemności
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-10-03, 12:46 2
Chyba jest błąd w opisie... Dałeś "zatrzymany" a na filmiku jest "zastrzelony". Weź to popraw.
Zgłoś
Avatar
kszan 2018-10-03, 17:54 1
im blizej czlowiek centrum wydarzen - tym go bardziej krew zalewa. Kozak dylemat, odebrać komuś życie prewencyjnie zeby nie miec przejebane u bosa komendanta wszechmocnego

Btw. nie ruszał sie jak mu kazali sie nie ruszać
Gdy tylko padło słowo hands up to wyszedl z rewkami ku górze wiec nie rozumiem waszego toku myslenia obsrane wszystkiego cipy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie