18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bardzo ładny i niebezpieczny łuk elektryczny. Doszło do przebicia izolatora jakim jest powietrze poprzez zmniejszenie odległości miedzy przewodami.
Zgłoś
Avatar
Demoty 2013-03-31, 20:21
Dobrze by było, gdyby te ruskie głąby taki łuk pierdo*** Skwarki razy dwa
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-03-31, 20:38
to dlatego poszedł mi zasilacz w kompie wraz z procesorem, płytą główną, kartą graficzną i ramem :O
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-03-31, 21:15
kuropatwa121 napisał/a:

to dlatego poszedł mi zasilacz w kompie wraz z procesorem, płytą główną, kartą graficzną i ramem :O


jakbyś miał markowy to by Ci nie poszedł.
Tak to jest ludzie oszczędzają na najważniejszym elemencie a potem płacz że wszystko się spaliło. Chytry dwa razy traci..
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-03-31, 21:18
Kiedyś ja i cały pociąg widzieliśmy na własne oczy takie wyładowanie od trakcji kolejowej do poręczy od schodów na dworcu kolejowym, dobrze że tam nikogo nie było. Kiedyś też takie wyładowanie z trakcji kolejowej wywołało mały pożar (była susza) koło mojego domu. Ogólnie niebezpieczne są takie wyładowania.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-03-31, 21:27
@ Bambus3k - to co tam mieliście, to jakaś popierdółka. Za czasów studiów, na laboratorium techniki wysokich napięć robiliśmy konkretne fajerwerki, niestety nagrań brak...
Zgłoś
Avatar
jestemdarkiem 2013-03-31, 21:56
szkoda, że ich nie pierdolło.
18m nie było
Zgłoś
Avatar
liscwinogrona 2013-03-31, 22:01
Kuzwa nie przeczytałem tytułu. Ale żem sie ku.wa wystraszyl !! ja pier...dole myslalem ze z tego lasu cos wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
juki 2013-03-31, 22:09
To zwykla anomalia z Zony
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2013-03-31, 22:14
Jak na moje to rzucił w to rolką srajtaśmy.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-03-31, 22:41
Bo elektryk jak saper - raz się myli
Zgłoś
Avatar
jacek44 2013-03-31, 23:24 1
Są brzozy, jest niezłe pierdolnięcie znienacka... coś mi to przypomina.
Zgłoś
Avatar
kapselpopiwie 2013-04-01, 0:07
Z kumplami zrobiliśmy to prościej. Linie średniego napięcia do tego drut żebrowany o długości jakiegoś metra. Rzucaliśmy po kolei kto trafi. Efekt? Je*nięcie jak z bomby, ogień na linach i brak prądu w kilku okolicznych wsiach.
Bezcenne !
Zgłoś
Avatar
hiddenattack82 2013-04-01, 19:33
ale kazdemu kolo ch...ja to lata, popisujecie sie ukonczeniem technikum elektrycznego czy chuj wie jakiego o podobnym kierunku "studiow" - myslisz ze technikum zrobi z ciebie faceta - odwroc sie i zobacz kto cie je...ie
Zgłoś
Avatar
torro 2013-04-02, 15:56
Bardzo chujowo otagowane, o mało nie powtórzyłem tematu. Prąd,Rosja,powietrze...Hemoglobina, mistyfikacja, woda, ziemia,powietrze... A zwarcie, albo krótkie spięcie to już nie przyszło do łba napisać...

Poza tym, ja tam nie widzę żadnego zmniejszenia odległości miedzy przewodami. Zwyczajne zwarcie drucikiem zrobił, co widać.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-04-02, 19:45
hiddenattack82 napisał/a:

ale kazdemu kolo ch...ja to lata, popisujecie sie ukonczeniem technikum elektrycznego czy chuj wie jakiego o podobnym kierunku "studiow" - myslisz ze technikum zrobi z ciebie faceta - odwroc sie i zobacz kto cie je...ie


Masz jakieś analne doświadczenia życiowe... ale w sumie koło chuja mi to lata.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie