18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wywiad po meczu
Y................l • 2012-06-14, 11:05
Franz Smuda niszczy dziennikarza
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-06-14, 11:12
Ręka mu się trzęsie alkoholik.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-14, 11:18 5
Czesiek181 napisał/a:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



Hitler nie tankował a pod koniec też mu rączka latała.
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-06-14, 12:25 1
Hitlerowi rączka pod koniec latała bo miał parkinsona i był uzależniony od fety;p a nasz Franz dobry chłop można by powiedzieć wujek mistrz ciętej riposty:)
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-06-14, 12:42 81
Bardzo fajna, asertywna odpowiedź. Ustawił wkurwiających, wszystkowiedzących dzennikarzy i kibiców Nazwij temat "Wkurwiony Smuda" lub jakoś fajniej, bo kiepsko się prezentuje.

Z takmi trenerem może gdzieś dojdziemy. Jego odpowiedź bardzo mi się podobała. To był najlepszy moment na ripostę tych wszystkich "mondrusiów" co go krytykowali po ciężkim meczu z Grecją, na którym brakowało powietrza a także na wszyskich wspaniałych niedowiarków, którzy tylko z szyderczym uśmiechem typowali ILE TO MY PRZEJEBIEMY Z TĄ ROSJĄ "dodając otuchy" naszym piłkarzom...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-06-14, 15:33
Yqell napisał/a:

Franz Smuda niszczy dziennikarza


inf3kkted napisał/a:

Franz dobry chłop można by powiedzieć wujek mistrz ciętej riposty:)



Może i dobrze odpowiedział stając w obronie swoich podopiecznych i siebie, ale nie róbmy z niego bohatera. Euro jeszcze nie wygrane
Zgłoś
Avatar
u................x 2012-06-14, 15:33 4
Czesiek181 napisał/a:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



jakis Ty czlowieku ograniczony...
Zgłoś
Avatar
mateo819 2012-06-14, 15:36 12
Cytat:

Ręka mu się trzęsie alkoholik.



Pewnie Ty przed kamerą byłbyś super-pewny siebie, zero stresu i nerwów.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-14, 15:36 3
Nie chce mi się pisać od nowa, więc skopiuję swój własny komentarz z yt:
Niezależnie od wyniku na Euro chciałbym, żeby Smuda dowodził naszymi w trakcie eliminacji do mundialu. Niemniej jednak nie podoba mi się, że trener wypowiada się tak, jakby uznawał swoich podopiecznych za niewiele wartych przeciętniaków. Jeśli on w nich nie wierzy, to kto ma wierzyć? Czy przed meczem też im mówi "słuchajcie, nigdy nie będziecie grali jak Brazylijczycy, ale postarajcie się tego za bardzo nie spieprzyć i nie przegrać za wysoko, a remis to w ogóle byłby super"?
Zgłoś
Avatar
tomekzkz 2012-06-14, 15:41 10
Ale go zniszczył, normalnie wgniótł go w ziemię.
Normalnie zadane przez dziennikarza pytanie, nie wiem na chuj się obruszył. Nikt nie ma prawa spytać się o coś, co czyimś zdaniem w meczu nie zagrało najlepiej? Idź pan w chuj z takim pierdoleniem, facet myśli że jest najmądrzejszy na świecie a gówno z tą kadrą osiągnął
Zgłoś
Avatar
mateelv 2012-06-14, 15:41
poziom dziennikarstwa w tym kraju + poziom naszego trenera = ...
Zgłoś
Avatar
uookie 2012-06-14, 15:43 2
ten cały rober patyra to mnie już wkurwia od dawna. przemądrzała dziennikarska dziwka. do wszystkiego się przypieprza.

a z innej beczki... w niemczech dziennikarz wręcz powiedział do gomeza przed meczem z holandią, że się mało rusza i jest niezbyt aktywny na boisku. gomez strzelił po tym 2 gole
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-06-14, 15:48
Jakie wygrane Euro? Przecież jak zwykle walczymy o wyjście z grupy.
Zgłoś
Avatar
donRafael 2012-06-14, 15:50 1
@mateelv ... = zero, bo dziennikarskie szmiry i pizdusie są dla mnie mniej niż zerem, ale Franc bardzo na plus, bo naprawdę coś zrobił z tą reprezentacją, mimo nie grają już wiecznie te same gęby (Bąk, Krzynówek, Dudek, Żewłakow itd... choć każdemu z nic chwała za to co dokonali wcześniej!) tylko powoli coraz świeższa krew
Zgłoś
Avatar
decode21 2012-06-14, 16:02 5
Matury nie ma burak, nawet Beger z Samoobrony potrafiła zdać. Nie ma matury, nie powinien być trenerem. Takie są przepisy ale jak ma się kolegów w SLD i PO to prawo nie obowiązuje. Co to za reprezentacja Piszczek ma wyrok za sprzedawanie meczów, Obranaiak, Polański, Benish(chuj wie jak się pisze), Perquis nawet kilku zdań po Polsku nie potrafią powiedzieć. Gra naszej reprezentacji to tylko trójka z Dortmundu, która zagrania ze sobą ma wyćwiczone w klubie. Co takiego Smuda wytrenował? Na pewno nie przygotował ich do biegania. Na szczęście mamy najsłabszą grupę i sędziów którzy ciągną nas za uszy! Z Grecją dwie nieuznane bramki dla Grecji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie